Šta je novo?

Xbox One

Moze mala pomoc.Stigla mi konzola xbox one s digital.Kupio sam igricu FIFA 20 kod.Kada ukucam kod izadje mi da je kod za USA region i da se nije moguce da se igra .Kako da se izvučem i uspem da skinem igricu .
 
Stavi konzolu na US region. Ako ne može tako onda jedino Vpn. Ja uzimam te kodove samo ako su Global.

Sent from my Nokia 8 Sirocco using Tapatalk
 
Nema to veze. Mozes da menjas regione kako zelis.
 
Pomoc. Kupio bih xbox one konzolu, ali nemam internet konekciju kod kuce. Hvatam neki wifi od preko puta. Mogu li igrati uopste igre sa cd-ova a da mi xbox one ne trazi konekciju na net?
 
Poštovani,
Planiram da kupim Xbox one s, dobio sam ponudu za Xbox one all digital sa 10-tak igara za 33.000 rsd. Dobija se Fifa 20, Gta 5, Battlefield-ovi, Forza Horizont 4... da li je to ok ponuda, nova je 24meseci garanacija. Nov sam u konzolama da li je ok All digital nema čitač diska, iskreno 20 godina sam ljubitelj PC-a i igrao sam uglavnom original igre preko naloga, nisam imao problem sa digitalnim igrama. Zanima me vaše mišljenje,savet , da li je ok ta all digital i da li je ok cena za taj set...

Hvala
 
Taj pokusava da te odere, ta verzija se za ispod 150e prodavala. Obican S za manje para mozes naci.
 
Proveri jel ti stvarno daju te igre ili je to neki Trial u pitanju. Mislim da je bio po radnjama one s za 29990din.

Sent from my Nokia 8 Sirocco using Tapatalk
 
Kaže da su te igre na njemu i da mogu da se igraju online, prodavnica je , našao sam preko kupujem prodajem.

Proveri jel ti stvarno daju te igre ili je to neki Trial u pitanju. Mislim da je bio po radnjama one s za 29990din.

Sent from my Nokia 8 Sirocco using Tapatalk
 
Koja je cela lista igara koju dobijaš? Jer ukoliko nije nešto što bi igrao, možeš da uzmeš Xbox One S i da za razliku u ceni kupiš ono što bi prvobitno igrao. Ili tipa uplatio Game Pass. Dosta toga zavisi od toga koje žanrove igara voliš.

Taj pokusava da te odere, ta verzija se za ispod 150e prodavala. Obican S za manje para mozes naci.

Kada se i gde kod nas prodavala ova Xbox S-AD verzija ispod 150€, kada je zvanična cena bila 250$?
 
U Srbiji nije, ali ja sam je kupio za 100e za black friday.
 
Koja je cela lista igara koju dobijaš? Jer ukoliko nije nešto što bi igrao, možeš da uzmeš Xbox One S i da za razliku u ceni kupiš ono što bi prvobitno igrao. Ili tipa uplatio Game Pass. Dosta toga zavisi od toga koje žanrove igara voliš.



Kada se i gde kod nas prodavala ova Xbox S-AD verzija ispod 150€, kada je zvanična cena bila 250$?

Dobija se fifa20, Forza Horizont 4 ove dve igre su mi bitne, Gta 5 , Battlefield 1, 5, 1943 online, Need for Speed, Assasin Creed Unity, Rayman i Monopol.
Kaže da mogu da se igraju online. To izadje 280e -33.000 rsd.
 
Dobija se fifa20, Forza Horizont 4 ove dve igre su mi bitne

Horizon, bez T :)

Moj ti je savet da pokusas da pronadjes samu konzolu za manje para i da uplatis Xbox gamepass koji ce ti dati mnogo vise igara u pretplati, izmedju ostalog i Forze. Obrati paznju na to da su stalno promcije za nove korisnike i da verovatno u nekom momentu mozes uzeti 3 meseca za 1$. Uplati gamepass ultimate da bi dobio i Live gold u paketu, koji ti je neophodan za online.

Imaj u vidu i da ce vec za 7-8 meseci, daleko jaci Xbox One X moci da se nadje po oglasima za 200e, mozda i za 150, kada izadje next gen. Ja cu ga prvi prodati. sa X verzijom imas duplo veci hard i 4K, bolji framerate u Xbox ekskluzivama...

Fifu mozda bolje batali, u ovom trenutku ne isplati se pocinjati Ultimate Team, jedino ako bi igrao sa drugarima povremeno. Ali, cisto da znas, imas i EA pretplatu, gde osim Battlefielda i Fife dobijas i dosta drugih igara, zove se EA Access. Kosta npr 20-tak $ godisnje preko raznih sajtova tipa G2A i CD Keys.
 
Horizon, bez T :)

Moj ti je savet da pokusas da pronadjes samu konzolu za manje para i da uplatis Xbox gamepass koji ce ti dati mnogo vise igara u pretplati, izmedju ostalog i Forze. Obrati paznju na to da su stalno promcije za nove korisnike i da verovatno u nekom momentu mozes uzeti 3 meseca za 1$. Uplati gamepass ultimate da bi dobio i Live gold u paketu, koji ti je neophodan za online.

Imaj u vidu i da ce vec za 7-8 meseci, daleko jaci Xbox One X moci da se nadje po oglasima za 200e, mozda i za 150, kada izadje next gen. Ja cu ga prvi prodati. sa X verzijom imas duplo veci hard i 4K, bolji framerate u Xbox ekskluzivama...

Fifu mozda bolje batali, u ovom trenutku ne isplati se pocinjati Ultimate Team, jedino ako bi igrao sa drugarima povremeno. Ali, cisto da znas, imas i EA pretplatu, gde osim Battlefielda i Fife dobijas i dosta drugih igara, zove se EA Access. Kosta npr 20-tak $ godisnje preko raznih sajtova tipa G2A i CD Keys.

Hvala na odgovoru, problem je sto ja ne mogu da čekam 7-8 meseci, dvoje male dece koji non stop pitaju kada će ..kada..kada, a ova izolacija doprinosi tome da nema čekanja...
Ok ,znači bolje je da uzmem Xbox one S, ima ga u ponudi sa jednom igrom za 250e pa da onda ovih 30e sto cu da ustedim da uzmem taj gamepass gde ima pes, fifa, forza ?!
 
Hvala na odgovoru, problem je sto ja ne mogu da čekam 7-8 meseci, dvoje male dece koji non stop pitaju kada će ..kada..kada, a ova izolacija doprinosi tome da nema čekanja...
Ok ,znači bolje je da uzmem Xbox one S, ima ga u ponudi sa jednom igrom za 250e pa da onda ovih 30e sto cu da ustedim da uzmem taj gamepass gde ima pes, fifa, forza ?!
Onih par igara kije bi stalno igrao mozes i da kupiš, na kp su oko 1200 rsd po igri.
Ja sam za sina uzeo februara, platili smo nov sa dva dzoja + forza+nba dobili battlefield 300€

Sent from my P30 using Tapatalk
 
Onih par igara kije bi stalno igrao mozes i da kupiš, na kp su oko 1200 rsd po igri.
Ja sam za sina uzeo februara, platili smo nov sa dva dzoja + forza+nba dobili battlefield 300€

Sent from my P30 using Tapatalk

Da li neko zna gde je najbolja ponuda xboxa?
Našao sam u games.rs za 254e jedan joyped i pes20, to je najeftinije što sam uspeo da nadjem..pa cu poručiti posebno naknadno jos jedan joyped
 
Je li moguce cd keys da se vidi vaucer koji sam kupio jel nemam pristup mailu?

Sent from my LYA-L09 using Tapatalk
 
Da li neko zna gde je najbolja ponuda xboxa?
Našao sam u games.rs za 254e jedan joyped i pes20, to je najeftinije što sam uspeo da nadjem..pa cu poručiti posebno naknadno jos jedan joyped
Probaj sa play4digital.com maksimalno korektan vlasnik

Sent from my P30 using Tapatalk
 
U velikom trgovinskom lancu na T, imas ps4 pro za 39.000, al da ne idem u off. Imas xbox One S- ova po oglasima za 150eur vazda. Gamepad dodatni od 40eur polovan do 55eur nov. Za igre kao sto rekose game pass 3 meseca za 1$ i pesma.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam Xbox One S sa Fifom 17 i dodatnim kontrolerom kupio sada već davne 2016, kad je tek izašao za 40.000...
Taj što prodaje Digital verziju za 33.000 nije normalan. Većina tih igara se nalazi na Game Pass-u, tako da za male pare dobiješ sve to, jedino Fifu kupiš (ili EA Access, mada mislim da nije još dostupna nova, već FIFA 19 je u katalogu).

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Kao sto rekoh, uzas cena.
Za black friday je u madjarskoj isao za tih 150e, a po eu i za dosta ispod, ta verzija se sa razlogom vise ne proizvodi.
A te igre su sve jeftine. Znam da ne frka, al sigurno ima boljih ponuda.
 
Kao sto rekoh, uzas cena.
Za black friday je u madjarskoj isao za tih 150e, a po eu i za dosta ispod, ta verzija se sa razlogom vise ne proizvodi.
A te igre su sve jeftine. Znam da ne frka, al sigurno ima boljih ponuda.

Kupio sam u Game centru iz NS-a , Xbox one S sa jednim joypedom i sa Pes 2020 cd. 30.000 rsd. Besplatna dostava na kućnu adresu. Mislim da je to koroktna cena.
 
Kupio sam u Game centru iz NS-a , Xbox one S sa jednim joypedom i sa Pes 2020 cd. 30.000 rsd. Besplatna dostava na kućnu adresu. Mislim da je to koroktna cena.

Konzola je u doba korone trazena roba :) kod "svercera" na KP-u vise nema niceg osim Xbox One X bundlova, ja sve pretrazio prosle nedelje…
Tesko da sada u ovoj situaciji nova konzola moze da bude jeftinija od toga, a i u GameCentru sada stoji cena XBOX One S 1TB White + igra PES 2020 - 34.999,00 din
 
Konzola je u doba korone trazena roba :) kod "svercera" na KP-u vise nema niceg osim Xbox One X bundlova, ja sve pretrazio prosle nedelje…
Tesko da sada u ovoj situaciji nova konzola moze da bude jeftinija od toga, a i u GameCentru sada stoji cena XBOX One S 1TB White + igra PES 2020 - 34.999,00 din

Znači ekstra sam prošao, na vreme sam je poručio :)
 
Nazad
Vrh Dno