Šta je novo?

Xbox One

Ma ovo je sprdnja ziva. Sledeci korak je po meni ugradnja senzora u gamepad koji ce vrsiti analizu tela. Pa ako ste bolesni ili vam preti srcani udar biti zabranjen pristup takvim igrama. A u kinetic ce jos da ugrade senzor koji detektuje miris trave i droga pa ako ih uzivate kod kuce xbox zove muriju direktno na vasu lokaciju. A moze i ova fora sa kaznom iz razbijaca.
 
Imam ja toga jos na tone :D. Mozda je sad ovo smesno al ubrzo ce biti tako. Kontrola pojedinaca i mase pod plastom dobrotvora nadvija se nad nama jako brzo. Buhaha :D.
 
ovih dana stize mi xbox one,prkeo nekog lika iz subotice,za 450 eur,nov sa garancijom od godinu dana,javljam utiske
 
e da,uzimam igrice sa drugarom po pola iz italije,par nekih hitova za 150eur,preorder se radi
 
Aj, pa da cujemo i utiske nekog odavde.
 
Ima vec 3 dana kako sam uzeo sebi xbone controller iskljucivo za PC. Officijelni drajveri su bas stigli tako da je bio dobar tajming :D moram da kazem da je controller meni licno najbolji do sada, imam DS4, x360 i moram da kazem da tako dobrp lezi u ruci da je nevjerovatno a sam kvalitet je odlican stvarno su pogodilu u metu sto se ovog tice. Nego htjeo sam da pitam MS nije nista spomenuo za wireless support sto se tice kontrollera, koliko sam skontao drugaciji metod prijema je ovog puta sad me zanima kako ce se to rijesiti, eh da je bluetooth bilo bi lahko :/
 
Znaci, ne radi stari Microisoft Wireless Controller for Windows za Xbox 360 dzojped?
 
Ne radi, xbox one controller koristi wi-fi direct za wireless povezivanje koliko je se dalo procitati. Pa me zanima kako ce to da rijese.
 
Najzad stizu ekskluzive i za Xbox One.
 
Da, vrhunski naslovi kao sto je novi Crackdown.
 
Realno sto je prikazano a da je po mom misljenju valjalo i mene zanima su sve multiplatforme kao sto su Division, Witcher, Dragon Age.
 
Ako se izuzmu multiplatforme jedino me je Inside obradovao, a nadam se da će i on postati multiplatforma u doglednom periodu.

Ostalo smejurija, posebno sa ovim Infamous klonovima ili šta već :d
 
Ja sam zadovoljan sa Konzolom,posebno kako je odradjen Forza 5:)
IMG_1009.jpg
 
X Box One... next gen srpska konzola number one, ako je provale na nacin na koji su provalili prvi X Box :)
 
Ako neko igra Ghost, Titanfall, PvZ ili BF4, neka me doda na Xbox live-u.
GT je isti kao i nick ovde.
Tj. ima li neko osim Kick-ass XO ovde uopšte?
 


Gde bas ovo nadjose da portuju na konzolu. Sa autoaimom nema smisla igrati, bez autoaima je igru ovog tipa NEMOGUCE igrati. Fejl.
 


Dobro izgleda ali ja ovde ne vidim nista novo. Suvise me podseca na njihove prethodne igre, Alan Wake i Max Payne.
 


Dobro izgleda ali ja ovde ne vidim nista novo. Suvise me podseca na njihove prethodne igre, Alan Wake i Max Payne.


Ja sam svo vreme dok sam gledao razmišljao o tome koliko je ovo razočaranje u odnosu na ono što je najavljivano. Već vidim 5/10 na eurogamer-u.
 
Izgleda da ga samo par ljudi ima, u Srbiji je uvek Sony bio tradicija, a ovi sto su imali 360, imali su ga zbog pirata naravno, jer nemas muku kao na PS3, a ako ponovo prvo otkljucaju Xbox, tada ce ga imati vise ljudi na forumu, a do tada svi ce kupovati PS4, ali i sam MS je kriv jer ima slabiji hardver i to je Sony iskoristio u markentiske svrhe i eto rezultata zasto PS ima skoro pa duplo bolju prodaju...
 
Izgleda da ga samo par ljudi ima, u Srbiji je uvek Sony bio tradicija, a ovi sto su imali 360, imali su ga zbog pirata naravno, jer nemas muku kao na PS3, a ako ponovo prvo otkljucaju Xbox, tada ce ga imati vise ljudi na forumu, a do tada svi ce kupovati PS4, ali i sam MS je kriv jer ima slabiji hardver i to je Sony iskoristio u markentiske svrhe i eto rezultata zasto PS ima skoro pa duplo bolju prodaju...

Pre će biti da je u pitanju to što One uopšte nije ni dostupan u nekom velikom broju zemalja. Međutim to im je opet minus jer i u ovih 29 novih zemalja od 2. septembra on dolazi sa velikim zaostatkom u odnosu na PS4. Naravno, kao i kod nas, ko je baš hteo i morao uzeti One, taj ga je i nabavio nekako do sada ;). Ne znam da li Xbox uopšte podržava ono deljenje kad se kupi igra, jer to će nekako i definisati prodaju u Srbiji. Ako već ne može piraterija onda bar kupuj po najnižoj mogućoj ceni ;) a PSN Share je tu neprevaziđen.
 
Koliko su očajni, izgleda da koriste još Windows 7, a ne svoj mnogodobrilepi Windows 8(.1) :d
 
Nazad
Vrh Dno