Šta je novo?

XBOX emulator koji radi!

max9998

Čuven
Učlanjen(a)
26.12.2002
Poruke
979
Poena
620
Izasao je Xeon 1.0, XBOX emulator za PC koji moze da pokrene HALO (NTSC) i to sa nekih 6-7fps na jakim masinama.
Vise informacija na www.ngemu.com.
 
max9998 je napisao(la):
Izasao je Xeon 1.0, XBOX emulator za PC koji moze da pokrene HALO (NTSC) i to sa nekih 6-7fps na jakim masinama.
Vise informacija na www.ngemu.com.

Bas cemo se siti naigrati. :beat:
 
A kakva je korist od toga, kada ionako nema "jeftinih igara" za xbox... :D

Izgleda da cemo svi morati uzeti po jedan SiliconGraphics da bi se malo igrali na xboxu :)
 
nIce Cream je napisao(la):
A kakva je korist od toga, kada ionako nema "jeftinih igara" za xbox... :D

Izgleda da cemo svi morati uzeti po jedan SiliconGraphics da bi se malo igrali na xboxu :)

Ili jednostavno da kupimo XBox, ako hocemo da igramo XBox igrice (sada bi ljudi iz M$-a rekli: "Bravo, majstore!" :mrgreen: )
 
BTW, "jeftine" igre za XBOX se mogu skinuti sa raznih FTP-ova... :)
 
Pa ako sada bude radilo sa 6-7fps, mozda ce verzija 2.0 to da duplira. Ja cekam onda verziju 3.0 :)
 
Nije to za bacanje sad je sve u optimizaciji...
 
Shteta shto za Xbox ima 3 poshtene igre :)

inache svako veche stigne po 5 igara za PS2 na DVDu, a za xbox dve max, a obichno nijedna :)
 
Guru, rezes li ti te igre kad stizu, a? :))
Pazaricu ti DVD rezalo, samo da me snabdebas :)

Pozdrav!
 
A driver, jel si sacuvao to sto je stizalo za XBOX? Mozda nam zatreba u skorije vreme, ako ovaj poboljsa emulator... Ja brisao sve za XBOX i PS2, kao koji ce mi...
 
A kako mislite da chuvam tolike igre za koje chak nemam kombinaciju ni da snimim na DVD :) sigurno necu da placam nekom da mi snimi, jer me te igre ne interesuju...ako imate kombinaciju za snimanje na DVD (za sebe, meni ne treba), mogu da vam skidam, nije frka...
 
Vidim Drajveru da se Svi zainteresovase za igre za PS2 (posto su ove za XBOX glupe).
 
Bane ce sada da dobije DVD rezac na poklon od ribe :)

Uvali mu se da ti reze ... ;)
 
smile je napisao(la):
Vidim Drajveru da se Svi zainteresovase za igre za PS2 (posto su ove za XBOX glupe).

Pa nisu glupe, nego su krsh :)
Sve dok ne vidim japanske programere u potpisu igre, to nije igra :)

btw, ako se neko seca firme Psygnosis koja je u svoje vreme (87-88 godina) radila igre ispred svog vremena, ti isti ljudi sada rade za Sony Computer Entertainment i svi najjachi hitovi sa sonija su bash iz SCE...
sa druge strane Xbox ima igre koje rade isti paceri kao za PC, i dalje odvratan DirectX, bezlichne ideje, sve se svodi na grafiku (kad pogledash shotove na monitoru, PS2 ima duplo loshije texture), ali dzabe sve to kada sony ima ubedljivo najbolje igre, a u kvantitetu tek shije Xbox...
 
Ja da se ubacim sa tvrdnjom da su sve igre za Xbox i PS2 krsh, sa izuzetkom trka za PS2 (zato verovatno i nas Guru toliko voli PS2).
Naravno uvek se tu ubaci poneka dobra igra iz nekih zanrova ali generalno sve je to tanko, pretanko i na PC-u ne bi dobilo vecu ocenu od 80/100.

Poz
 
driver je napisao(la):
...



Pa nisu glupe, nego su krsh :)
Sve dok ne vidim japanske programere u potpisu igre, to nije igra :)
...

Pa ne bih se bas slozio da sve sto potpisu japanci je dobra igra. Seti se onih bezbroj igara sa "otkacenom" domacom zivotinjom u glavnoj ulozi koja je dobila "nadprirodne moci" sa ciljem da pokupi 1500 novcica po celom svetu a pritom moze da snimi status samo kada pritisne sledecu kombinaciju tastera: gore, pucanj, dole, dole, levo, desno, pucanj, ALT, SHIFT, CTRL+ALT+DEL i dole. Ako pogresis kombinaciju tastera glavni junak ce izvrsiti Babality i vratices ce na pocetak igre...

Psygnosis je vec druga prica...
 
Pazi kad ne mogu da provalim o kojoj igri prichash:) ...ja ne kazem da nema dobrih nejapanskih igara, ali sve shto je japansko je uvek najjache u svom zanru....tekken, gran tourismo, crash, parappa, metal gear solid, sve sportske simulacije, wipeout...u principu, sve shto nije FPS, na konzolama je bolje, a na PS2 najbolje jer su ih opet vecinom japanci radilli....kazem vam...muka mi je kada vidim koliko igara stize za PS2...za PC mi stize po 5-6 igara nedeljno, od toga pola nekih ruskih, japanskih manga govana koji su napravljeni tek da bi rekli da ima neshto za PC...
 
A zasto zaboravljas pratformske igre koje su proslavile konzole i koje su jos uvek njihov zastitni znak? Sta je sa Sonicom i Mariom i ostalim sakupljacima novcica?
Kako bi to izgledalo kada bih ja poceo nabrajam dobre igre za PC: Fallout, Deus EX, System Shock, Diabo, Newerwinter Nights, Baldurs Gate, Warcraft, C&C, Monkey Island, Black & White, Civilization, Starcraft, Freelancer, The Longest Journey, Planescape Torment, Grim Fandango, Homeworld + svi FPS-ovi! Pa nije valjda da to moze da se poredi sa bilo kakvom konzolom!!!
 
ej da znas da bi sad odigrao jednog maria ili sonica...
 
Miroslav je napisao(la):
ej da znas da bi sad odigrao jednog maria ili sonica...

Da znash da ja ne bi :)

pazi, gomilu igara pamtimo kao mnogo dobre, ali ipak je to sve bilo interesantno kada smo imali 12 godina i kad nije bilo nishta bolje :)
 
driver je napisao(la):
...



Da znash da ja ne bi :)

pazi, gomilu igara pamtimo kao mnogo dobre, ali ipak je to sve bilo interesantno kada smo imali 12 godina i kad nije bilo nishta bolje :)

E ovo je 100% tacno koju god igru nisam igrao dve godine i vise kad bih je ponovo instalirao pomislio bih kako sam samo ovo mogao da igram :D :D :eek:
 
Uz pomoc DirectX debug fajlova, http://download.microsoft.com/download/9/8/4/9843fbf1-1ab1-4e79-937a-2807efdbbb8e/dx90b_sdk_devruntime.exe, Xeon radi drasticno brze, tako da je cak moguce igrati Halo.
E sad, ima li ko u BG Halo image na HD-u ili bar modovani Xbox (i Halo igru) pa da moze da je prebaci na HD?
Ili ako ima zainteresovanih EON korisnika da ga sami svucemo sa neta...
 
Nazad
Vrh Dno