Šta je novo?

XBOX 360 - opšta diskusija i blic pitanja

Vanquish - Ovo da probas obavezno.
Dead Space 2
Red Faction: Armageddon
Shadows of the Damned
Dark Sector

Nesto ovako.
 
Poslednja izmena:
Ok,hvala.Samo ako mozes preporuci mi neku jos igricu koja je izasla u skorije vreme,tipa gears of war.

Resident evil 5
Army of two 40 days
Kane & Lynch(prvi i drugi deo)
Lost planet 1 & 2
Splinter Cell: Conviction
 
Neal Robinson, covek iz AMD-a, je izjavio za Xbox OM da ce Xbox 3 imati grafiku kao u filmu Avatar!
 
Takva ce mu verovatno biti i cena...bas lepa!
 
Neal Robinson, covek iz AMD-a, je izjavio za Xbox OM da ce Xbox 3 imati grafiku kao u filmu Avatar!

Čekamo GamePro da potvrdi te navode :D

Ok,hvala RE 5 sam presao_Ove ostale cu probati.

Ne zaboravi da udahneš duboko pre nego što uđeš među te igre. Zna da bude jako gusto :d

Btw. Bulletstorm liči na Gears, nije TPS ali bolje da igraš nešto solidno kao Bulletstorm nego smeće izlistano gore ;)
 
Poslednja izmena:
Ne vredjaj druze, nisam ja nikavo smece predlagao. Sve su igre ok. Osim zadnje koju nisam ni igrao.
 
Ne vidim na koji sam način tebe uvredio ako sam rekao da mislim da je većina pomenutih igara krš.
 
Hvala na misljenju, koje ja ne delim.

Covek me pita da mu predlozim igre, a ti kazes da su one izlistano smece. Nisi rekao da ti mislis da su te igre smece, vec da jesu kao da je to cinjenica. Samim ti vredjas onoga ko ih je naveo.

I ja mislim da je buletstorm dobra igra ali nije TPS. A i nije nista bolja niti od Dead Space 2, niti od Vanquish, niti od Shadows of the Damned.

Ali ti eto imas potrebu da kazes da su te igre smece.

Da, i da udahne duboko. Sta si mislio pod time.
 
Poslednja izmena:
Hvala na misljenju, koje ja ne delim.

Covek me pita da mu predlozim igre, a ti kazes da su one izlistano smece. Nisi rekao da ti mislis da su te igre smece, vec da jesu kao da je to cinjenica. Samim ti vredjas onoga ko ih je naveo.

I ja mislim da je buletstorm dobra igra ali nije TPS. A i nije nista bolja niti od Dead Space 2, niti od Vanquish, niti od Shadows of the Damned.

Ali ti eto imas potrebu da kazes da su te igre smece.

Da, i da udahne duboko. Sta si mislio pod time.

Pazi, ti si rekao sta mislis o tim igrama, a on je rekao sta one jesu XD.

EDIT: Damn, sad videh da je i G@W izneo MISLJENJE o igrama.
 
Poslednja izmena:
Znam da je ovo XBOX 360 tema ali u nedostatku informacija koje sam mogao da nadjem moram da pitam da li neko zna koliko kosta cipovanje za nintendo gamecube i gde ima da se nadje? Isto tako ako to vise niko ne radi da li imaju negde da se kupe original igre za njega?
 
Jedno teorijsko pitanjce: ukoliko covek ima xbox slim sa liteon 0225 drive-om koji je komplikovano ili skupo flesovati, da li je moguce ubaciti neki drugi drajv sa recimo neko starijeg rrod-ovanog boxa?
 
Pa nema potrebe za drugim drajvom. Flesovanje ti je oko 2-2500 dinara. Idi na xbox republiku, imas tamo detalje.
 
Da li je neko igrao C&C 4 na xboxu, da li ga vredi uzimati
 
Skinuo sam igru Black i narezao je DL DVD preko dvd fajla i sve to, ali konzola ne pokrece igru. Posto je to igra za prvi xbox, skoro se pojavila kao xbox360 verzija. Ima i na ms sajtu je reklamiraju. Ali izgleda da mi treba neki update za igru. Ne znam gde da ga skinem, a ne bih da se konektujem na live. Iz odredjenih razloga. :p

Znaci treba mi update preko diska, za stare xbox igre. Sve sto sam nasao po netu je sklonjeno. Vodi me na nepostojecu stranicu.

Igra mi se neverovatno svidja. Znaci presao sam je nekoliko puta za PS2 i sad kad sam je video za x360, taman sam pomislio al cu da je odigram opet na hd rezoluciji.

Znaci treba mi neki nacin da pokrenem xbox igru na xbox360 , a da ne moram na live. To je pre moglo.

Hvala unapred! Placam pivo ko mi pomogne! :)

I rostilj.
 
Skinuo sam igru Black i narezao je DL DVD preko dvd fajla i sve to, ali konzola ne pokrece igru. Posto je to igra za prvi xbox, skoro se pojavila kao xbox360 verzija. Ima i na ms sajtu je reklamiraju. Ali izgleda da mi treba neki update za igru. Ne znam gde da ga skinem, a ne bih da se konektujem na live. Iz odredjenih razloga. :p

Znaci treba mi update preko diska, za stare xbox igre. Sve sto sam nasao po netu je sklonjeno. Vodi me na nepostojecu stranicu.

Igra mi se neverovatno svidja. Znaci presao sam je nekoliko puta za PS2 i sad kad sam je video za x360, taman sam pomislio al cu da je odigram opet na hd rezoluciji.

Znaci treba mi neki nacin da pokrenem xbox igru na xbox360 , a da ne moram na live. To je pre moglo.

Hvala unapred! Placam pivo ko mi pomogne! :)

I rostilj.

Ovako! Kao prvo da bi ti igre radile moras da ubacis ovaj fajl u konzolu! http://www.megaupload.com/?d=2CRKE4OE E sada da bi ga ubacio dovoljno je da default.xex narezes na obican dvd rw i da ga ubacis u dvdrom a konzola ce da odradi svoje.

Druga stvar koju mozda si znao a mozda nisi je ta da se igre koje su emulirane sa xbox keca na xbox 360 rezu isto preko imgburn-a stim da im nije isti kod koje se upisuje u imgburn-u, XBOX 1 1913776. Predpostavljam da zns da zamenis ovaj kod u imgburn-u ali jos nesto ne zaboravi da vratis kasnije ovaj kod 1913670 kada rezes igre za XBOX 360 jer ako ih narezes sa onim kodom nece ti onda raditi igre.

Ako negde zapnes kuckaj ovde i pokusacemo da nadjemo resenje u sto kracem roku!
 
Poslednja izmena:
Mislis na layer break. Da video sam da nije isti. Vec je bio u dvd fajlu.

Mada dok sam cekao, resio sam da se registrujem na live pa sta bude. I skinulo mi udpdate za igru, i tako da mi radi igra. :)

Al sam se navukao na multi. :p Ceo dan sam igrao tekken i forzu 3. Zaboravio sam da imam mesec dana besplatno. hahahahaha! A konzolu sam uzeo pre tri godine.

Stupid me.

Hvala za update! Koristice mi verovatno za druge igre. Ima jos toga za stari xbox.

Hvala jos jednom!
 
Resih da se okacim na xbox live posle 100 godina da vidim sta ima i pita me da skinem update, ja skinem kad ono za igre (pirate) kaze play dvd, mora opet fles?
 
Resih da se okacim na xbox live posle 100 godina da vidim sta ima i pita me da skinem update, ja skinem kad ono za igre (pirate) kaze play dvd, mora opet fles?

Nazalost moraces da je ponovo flesujes, ali jedna dobra stavr je ta sto ces sada imati najnoviji fw u konzoli pa ti AP 2.5 igre nece praviti problema.
 
Mislim da ce praviti. Morace da ih nareze sa novi patchom za njih. Evo meni ne rade ni jedna. Imam LT 1.9. Radile mi na 1.1. Evo i ovde pise:

kuzmax NEW UPDATE for July 19th 2011
July 19th 2011: XBL update will give error codes while updating only for LT+1.1 users.
LT+1.9 users lost AP 2.5 playability, but can update without problems and keep their hack.
LT+ 1.9 users, wait for new AP 2.5 patches.

I ako pokrenes nepecovanu ap25 igru i dobijes crni ekran, gasi odmah konzolu. To je valjda fora da te flaguju.
 
Poslednja izmena:
Cekaj, sta ja sad da radim, ili sta cekam? Molim te kuzma pomagaj ti se razumes u ovo. U napred hvala.
 
Poslednja izmena:
Cekaj, sta ja sad da radim, ili sta cekam? Molim te kuzma pomagaj ti se razumes u ovo. U napred hvala.

Pa prosto ti je! Flesujes ponovo konzolu na zadnji fw a igre kao sto ti je kuzma reko ces morati ponovo da narezes da bi ti radile, ako se nevaram moraces da ih sve ponovo provuces kroz abgx da bi ti normalno radile na novom fw. Ali posto vidim da je i kuzma_x tu verovatno ce da se on nadoveze na moj post i da ti objasni jos detaljnije sta i kako ti je raditi.
 
Ka sto kazes. Prvo da se flesuje na LT 1,9. Pa da se odradi novi update za dash. I onda da se ap25 igre ponovo narezu ali pre toda da se provuku kroz abgx.

Do I need to re-burn my discs?
(AS OF JULY 19TH 2011, WE ARE WAITING FOR LT+1.91 TO OVERCOME AP2.6 CHECKS)
You only need to re-burn AP2.5 games if you haven't already patched them after the 13146 dash update.
AP2.5 games: Assassin's Creed: Brotherhood, Fable III, Need for Speed: Hot Pursuit, Halo Reach, Call of Duty: Modern Warfare 2, Call of Duty: Black Ops
First run them through abgx to be patched and then re-burn them!
 
Poslednja izmena:
Zahvaljujem vam se momci. Bili ste mi od velike pomoci.
 
Ispravka: LT 1.91 je potreban za igranje svih ap25 igara koji su updateovali dash u julu.
 
Ka sto kazes. Prvo da se flesuje na LT 1,9. Pa da se odradi novi update za dash. I onda da se ap25 igre ponovo narezu ali pre toda da se provuku kroz abgx.

Pa posle nek neko kaže kako su konzole sipaš i ne misliš...
 
Nazad
Vrh Dno