Šta je novo?

XBOX 360 - opšta diskusija i blic pitanja

Pazi, ja sam moju kupio u aprilu... wave 4 igre rade bez aktivacionog diska, tako da ne mora da znaci.

mozda si u pravu...

meni je show man rekao da je 1.61....

koliko sam citao forume, a ispravite me ako gresim, jedini nacin da se vidi koji je fw, jeste da se dvd odspoji, kupi pci kartica za PC i direktno poveze, sto mi se, iskreno, ne radi...ako se na neki drugi nacin moze procitati bez hw zahvata, napisite....

ili ko ima 1.6 verziju, neka napise za koje igrice koristi aktivacioni disk, pa cu i ja da probam....

poz....

Malo novih informacija oko LT fw: http://team-xecuter.com/ixtreme-lt-to-be-released-shortly-for-free/
 
Poslednja izmena:
Ne mozesh ni tako da proverish, jer ce ti igre raditi sa 1.5 isto kao i sa 1.61, razlika je samo u sigurnosti online :)

Ako si sad ovih dana kupio X360, to je sigurno 1.61..
 
Ne mozesh ni tako da proverish, jer ce ti igre raditi sa 1.5 isto kao i sa 1.61, razlika je samo u sigurnosti online :)

Ako si sad ovih dana kupio X360, to je sigurno 1.61..

pre tacno nedelju dana...

snow man mi deluje ozbiljan....

cekaj, da li sa 1.61 se moze ici online?
 
Mozesh ti sa kojim hocesh, pitanje je samo koliko rizikujesh ban :d
 
ja verujem show man-u....

za sada necu ici na live, dovoljno je sto rade pirati...

probacu ovih dana, pojavile su se i wave 5 (Left 4 Dead 2) i wave 6 (Army of Two: The 40th Day) igrice...
bilo bi zanimljivo da jos neko proba kako se ponasaju odredjeni fw-i sa ovim igricama....

poz...
 
^Ne postoje wave 5 i 6 igre. Sve te sto si smopenuo su wave 4. Koliko sam primetio M$ jednom godisnje menja wave i u isto vreme pravi ban wave. :)
 
^Ne postoje wave 5 i 6 igre. Sve te sto si smopenuo su wave 4. Koliko sam primetio M$ jednom godisnje menja wave i u isto vreme pravi ban wave. :)

ne znam, ali na abgx360.net ima spisak igrica sa wave-ovima....za te dve igrice, tako pise...
ako su lagali mene, i ja lazem vas....:D

poz....
 
Mislim da ce ti jos neko sem mene potvrditi da ne postoje wave 5 i 6.
 
Mislim da ce ti jos neko sem mene potvrditi da ne postoje wave 5 i 6.

ma OK, ne smatram da je to bitno, ja samo prenosim sta drugi kazu....
ako stignem narezacu obe i javiti kako radi....

mislim da je bitnije da se konacno pojavi LT i da vidimo kod koga da flesujemo...:D

jesi instalirao neku igru na hdd? ima li neka procedura pustanja? jel se pokrene prvo sa hdd ili sa diska, u kom trenutnku moze da se cupa disk napolje?
 
Ma samo stisnes Y i izaberes install to HD i to je to. Moras da imas disk u drajvu da bi ti radilo.
 
i sa i bez hard diska procedura pustanja i igranja igre je ista. moras da ubacis disk u drajv i onda da pocnes da igras. ako izbacis disk u bilo kom trenutku igra se gasi. jedina prednost hdd-a je sto dvd ne radi vise posle ucitavanja(ne, nije se pokvario nego ne tandrce u toku igre).
 
mislim da nije bas potvrdjeno da je to wave 5. koliko sam shvatio samo se dobija odredjeni update.
 
Ljudi da li postoji neki USB dodatak kojim mogu xbox kontroleri da se koriste na PC-u? Sećam se da je bilo nešto (ja mislim da je baš sho man ili driver prodavali), al nikako da nađem po ovim "nazovi" bolje snabdevevenim prodavnicama...
 
Imam kombinaciju za risiver, baci mi pm:)
 
Ovo nikako nije za nubove jer omogucava da pustish bilo koju igru bez obzira kako je patchovana, zato treba svaku pre rezanja proveriti, i znati shta gledati da bi bio maksimalno siguran, mada to vishe ne postoji na Liveu :d
 
Dzaba ti provera ako M$ moze da detektuje starije verzije firmware-a.
U svakom slucaju, ban nije kraj sveta ;).
 
Ovo nikako nije za nubove jer omogucava da pustish bilo koju igru bez obzira kako je patchovana, zato treba svaku pre rezanja proveriti, i znati shta gledati da bi bio maksimalno siguran, mada to vishe ne postoji na Liveu :d

Posto imam izvestan broj pecovanih wave 3 i wave 4 igara koji firmvera da stavljam - 1.6 non-stealth (koji se pojavio par dana pre NG) ili ovaj LT. Drajv je Lite-On i briga me za Live (a i onako sam banovan pa moram jos i problem otkljucavanja HDD-a da resim). Jedino me zanima da sljaka sve sto ubacim i eventualno da ne proverava neke buduce vejvove. Ako se ne varam oba firmvera rade na isti-slican nacin.
 
vidim da se spominje, pa da dopunim info:
Kod:
C4E's iXtreme Lite Touch (LT) in association with Team Jungle & Team Xecuter
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

After a long development and testing process we give you the first official release of the iXtreme LT

- Supports all Liteon Drives (74850, 83850V1, 83850V2, 93450)
- Totally re-written code optimised for minimal patching
- Whole banks of firware now untouched
- New Drive response timing engine accurately mimics original drive timings
- Full disc stealth used by default
- Waveless booting , disc images are assumed to be correct!
- Split-Vid used as default

###### WARNING ######

Warning! Ensure all disc images are checked with abgx as LT assumes all stealth/ss/pfi/dmi is correct. Disc images must also be splitvid and preferred SS v2

Warning! Lt will not save you from being banned if console is already flagged by using a previous firmware or non-stealth discs

It is also advisable to apply all system updates before flashing with LT. All future console system updates (not game updates) must be applied with caution
 
Bice zanimljivo sledecih nekoliko nedelja, gomila ljudi koji su vec flagovani a nisu isli na live od oktobra(u koje i sam spadam) ce biti banovani cim se zakace, bez obzira da li ce staviti LT ili ne.
Od ovoga koristi mogu imati samo ljudi koji kupuju novi xbox ili zele da igraju igre bez obzira o kom wave-u se radi, sto je ionako do sada bilo moguce patchovanjem svih igara na wave 2.
 
a koja je onda poenta izbegavanja kacenja kad ti i ovako onda offline konzola? jedino hard sto ti i dalje radi.. :)

Ma nije problem da se hard sredi i ako me banuju.
Trenutno mi live ne treba, kada mi bude trebao neki bitan update, XBL arcade igra, ili DLC, zakacicu se.
 
pa i to sa HDD se moze zaobici.. :D

ali zbog neke buducnosti - recimo Dashboard update koji donese MKV player sa titlovima npr. ;)

eh da, napominju da se Xbox prvo update-uje pre stavljanja LT, ali licno mislim da se odnosi na nove konzole koje jos nisu flashovane... jer ko sto rece shin-bojan, ko je flagovan, njemu je vec presudjeno :D
 
Lepo je sto se LT pojavio, ali prava stvar ce biti kada se pojavi JTAG za novije verzije Dashboarda.
 
mislim da toga nece biti, koliko sam citao, ovaj jesenji update je "spalio" neke osigurace/kontakte koji su neophodni za JTAG.

inace, bila je cak prica da ce se LT naplacivati $42, ali su se malo "prekombinovali"


nego, posle nove godine, Xbox mi je prestao da pusta Divx filmove i sa USBa i preko Windows media centra... kaze mi da idem na Live da se update-ujem, da nece jos nesto da mi kaze? ;) :p
 
slatke :D ;)
 
Vrh Dno