Šta je novo?

X1600 u AGP varijanti

kod nas ce ih biti verovatno na kasicicu, ako i toliko.
 
DA ali ih vec ima u cenovniku HG spota i uopste nisu preterano skupe .
 
Neskica je napisao(la):
DA ali ih vec ima u cenovniku HG spota i uopste nisu preterano skupe .

Cena ? Link? bilo sta......
 
@ sale prdez
Nisam sanjao samo sam zaboravio link koji je posle postovao Toxic
@ Toxic
Tako je
 
a kakve su performanse, jeli bolji od cistokrvne 6800 ?
 
super, idemo svi u Hrvatsku da kupujemo hardver...dajte ljudi, uozbiljite se.
 
Pa bilo bi logicno da moze da se naruci i ovde... ipak je to ista firma?
 
ToxiC je napisao(la):
http://www.hgspot.hr/komponente.aspx?grupa=10 :eyebrows:
oko 124e, kad se sve oduzme, podeli i sabere :d (ko zna i moze)

To je oko 150e, živim na relaciji Zagreb - Beograd i često sam u Hg-spotu, stan mi je na 500 metara od dotičnog objekta al nisam video da imaju ovu karticu, i to u AGP varijanti.
Hvala na obaveštenju, moglo bi to da se pazari uskoro...
:guitar:
 
MadMan je napisao(la):
i kad ti vrate PDV, cca ~124e :)
Samo sto je kartica (roba) preko 100e, pa si duzan da istu prijavis na nasoj carini!
a tu nastaje sex, posto nasi ne ocarine 18% (koliki je PDV), nego mnoooooogo vise :wall:
 
1. kartica je relativno mala i zaista ne moraju da vide da je unosis
2. ide bese 10% carina i 18% pdv...
 
Ma kakva carina za grafu, redovno prenosim i cele konfiguracije sa monitorima i niko nista...
Jednom me pitao carinik..šta ti je to u gepeku, odgovorih mu: pa komp i zatvorio gepek... :D
 
@madman: lepo ..a masina je tvoja...nije nova...Otkud zna on shta je u vezanoj vreci..tj. starom kucishtu...:D
 
Poslednja izmena:
Saphire X1600PRO, kod nas dosle, i PCIeX i AGP, imaju DDR2 memoriju.
Cena za AGP varijantu je negde oko 160€ u MP.
Kratka specifikacija:
Sapphire RX1600 PRO 256M DDR2 AGP TVO DVI-l, 128bit, BGA DDR2 16Mx16 500MHz/400MHz
 
Poslednja izmena:
BokiPK, kakve su performanse tih AGP varijanti. Odgovaraju li ceni od 160€
 
Ivice,udri u PCberzi search(da ne reklamiram ovde),ima je za 147e(sa sve PDV-om)
Vec dolazim u iskusenje da prodajem ovu moju 6600!

Edit:
Mali review
 
Poslednja izmena:
Da upravu si...ima je...i bice je jer je pravi sapphire...:D. Samo ne treba se zaletati...trbe ispitati kakve su performanse...sa tom memorijom i tim taktovima. Kad neko kupi i istestira..mada ovako na oko deluje bolje od gf6600.
 
pa normalno da je bollje ATI:)
 
Ajd' nek neko proba, pa nek napise utiske.
 
ivica je napisao(la):
BokiPK, kakve su performanse tih AGP varijanti. Odgovaraju li ceni od 160€

Nemam pojma :p
Nisam stigao da ih testiram. Treba pogledati po netu.
 
Pa trebao bi da je bez dileme bolji od obicne 6600. Ne znam kakva je u BG situacija sto se AGP kartica tice ali ja sam pre deset dana obisao pola NSa trazeci 6600GT AGP i nasao sam je samo na jednom jedinom mestu po astronomskoj ceni. Opste nema ni 6800 i sl, kao valjda ce biti od nedelje. Tad sam pop... i odlucio da zamenim pola kompa i predjem na PCE, sad samo malo cekam da mi se iskristalise koju graficku zelim da uzmem posto sada imam mnogo bolji izbor.
 
Malo offtopic
Da li neko zna hoće li biti x1300pro u AGP varijantama?
 
Masterchief je napisao(la):
Malo offtopic
Da li neko zna hoće li biti x1300pro u AGP varijantama?

da:
http://www.hgspot.hr/komponente.aspx?grupa=10

p.s.
da ne shvati neko, pogresno, da ja reklamiram gore navedenu firmu !
cisto iz pozitivnog iskustva sa doticnom firmom (uzgred najjacom u susednoj nam drzavi :) ), tokom vremena sam uvideo da ista nepreza od uvoza najsvezijeg hardware-a iz inostranstva, pa zato navodim njih kao donekle merodavne kada je hot-hardware u pitanju ;)
znaci da nebude ToxiC, trla baba lan, ili uvatio se hgspot-a ko pijan plota :d
 
Ma firma je OK i personal je ljubazan, mozda i previse. Jedva sam izdrzao da se ne nasmejem kad je prodavac izvadio karticu da pogledam a sve to sa gracioznim pokretima konobara koji sluzi skupo vino u luksuznom restoranu. A u mbsoftu su se jedva udostojili da odgovore na pitanje, mozda zbog izguljene kozne jakne i iznosenih patika u kojima sam bio. U svakom slucaju x1600 sa tom cenom je bolja kupovina od x1300pro i 6600 modela.
 
Poslednja izmena:
ToxiC je napisao(la):
(uzgred najjacom u susednoj nam drzavi :) )

Jesu najjači,ali poslije Ve-mila!

Samo su cijene u tom vašem Hgspot-u malo previsoke!
 
Nazad
Vrh Dno