Šta je novo?

X-Arena sajt prevara! Procitajte

Ako pošalje grafičku karticu iz Subotice za Beograd? 1300din?

PoatExpress cenovnik

OD 2-5kg+ vrednosna pošiljka sa ličnim uručenjem i SMS obaveštenjem

Cena po masi: 300 dinara
+ po vrednosti: 300 dinara
+ lično uručenje: 23 dinara
+ SMS potvrda o uručenju: 16 dinara (PDV uključen u cenu)
UKUPNA POŠTARINA: 639 dinara
 
Poslednja izmena:
Nisi računao proviziju na otkupninu. Ja sad pogledao, izađe preko 1100din.

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
Ako će da ga prevari, poslaće mu cepanicu.

Mnogo je manja šansa za prevarom ukoliko se uplati na račun jer samo tako znaš da si uplatio osobi sa pravim podacima, koja je morala propisno da se identifikuje.
 
373a289062a4e32a1a0e694878a65232.jpg


Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
^^ :d
 
qdDO6hTcyeDks.gif

Poslao je pare unapred, kakva sad otkupnina?

Aaaa, to je zbog slanja para unapred? :D
 
Poslednja izmena:
Ako pošalje grafičku karticu iz Subotice za Beograd? 1300din?

PoatExpress cenovnik

OD 2-5kg+ vrednosna pošiljka sa ličnim uručenjem i SMS obaveštenjem

Cena po masi: 300 dinara
+ po vrednosti: 300 dinara
+ lično uručenje: 23 dinara
+ SMS potvrda o uručenju: 16 dinara (PDV uključen u cenu)
UKUPNA POŠTARINA: 639 dinara

Meni je lik iz BG-a u NS poslao PS4 igru i to još jewel case, 750 din preko Postekspresa. Rekao sam mu da neću više nikad kupovati od njega bude li preko njih slao. Likovima je trebalo 5 dana da dostave paket (poslat četvrtkom), bili su neljubazni i lepo sam ih prijavio na onom njihovom sajtu ... Nikakvo izvinjenje nisam dobio, samo ono "zbog obima posla ...". Razumem zašto ih ljudi koriste kad prodaju, ali kao kupcu mi se diže kosa na glavi kad vidim da neko samo preko njih šalje.
 
5 dana si cekao paket preko postexpresa?
To nema nikakve logike

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Pa ako se ne dostavi u određeno vreme imaš valjda opciju povrata novca dostave?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Колико знам, то иде у јефтинијој варијанти данас за сутра па и ако је четвртак у питању, онда би морало да дође у петак. Ако не затекну примаоца, онда убаце у сандуче позив да се роба подигне у пошти па и мени тих 5 дана делује чудно. Можда је курир промашио сандуче?
 
U utorak ujutro dostavljen paket, a pritom je svaki dan oko 8:30 stizao sms da će paket biti dostavljen taj dan (osim u nedelju). Da nisam bio zauzet tih dana sam bih otišao do pošte i tamo bih im *ebao sve po spisku ... Zato sam to sve i prijavio toj centrali u nadi da ću dobiti neku satisfakciju, kad ono ni izvinjenje ...
 
PE raznosi i subotom, ali u neka zabita mesta ne nosi svaki dan.

I nije mi jasno ovo za sms, PE ne salje sms?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
U utorak ujutro dostavljen paket, a pritom je svaki dan oko 8:30 stizao sms da će paket biti dostavljen taj dan (osim u nedelju). Da nisam bio zauzet tih dana sam bih otišao do pošte i tamo bih im *ebao sve po spisku ... Zato sam to sve i prijavio toj centrali u nadi da ću dobiti neku satisfakciju, kad ono ni izvinjenje ...

sjajna iskustva imam sa postekspresom, doduse nisam u provinciji (mozda to utice ) nekoj nego u BG, ako to ima veze, ocito ima...kad su poslali sms tog dana ce biti paket isporucen, to su i uradili, svaki put je paket do 12.,30 bio na vratima stana...
 
Poslednja izmena:
saljeeeee...itekako
jeste salje, ali to nikako nije pravilo.

A kad je vec pomenuo da je sms stigao... sadrzaj te poruke izgleda ovako:

Postavani, za vas je prispela posiljka PExxxxx koju mozete ocekivati u toku dana.
Kontakt telefon je 064xxxx

Znaci posiljka je vec tad bila stigla i mogao je telefonom da sazna gde je.

Ako ima sms, ima i broj i vreme kad je stigla, nema sanse da je proslo 5 dana i da ga niko nije obavestio.
 
Meni je lik iz BG-a u NS poslao PS4 igru i to još jewel case, 750 din preko Postekspresa. Rekao sam mu da neću više nikad kupovati od njega bude li preko njih slao. Likovima je trebalo 5 dana da dostave paket (poslat četvrtkom), bili su neljubazni i lepo sam ih prijavio na onom njihovom sajtu ... Nikakvo izvinjenje nisam dobio, samo ono "zbog obima posla ...". Razumem zašto ih ljudi koriste kad prodaju, ali kao kupcu mi se diže kosa na glavi kad vidim da neko samo preko njih šalje.
Naplati odstetu zbog prekoracenja roka za urucenje (http://www.posta.rs/struktura/lat/posalji/ekspres-Srbija.asp - tacka 14. i http://www.postexpress.rs/struktura/lat/kako-da/prava-i-obaveze.asp), to ce im teze pasti od izvinjenja.
 
Jedino ako je Novi Sad neka zabit, onda bih i razumeo. Ali nije bitno, više neće dostavljati na moju adresu ništa. To nek im bude kazna ;). Inače, kad pozoveš lokalnu poštu u kojoj bi trebao biti taj paket, oni kažu da nemaju nikakvih informacija o PE pošiljkama. Sve SNS kadrovi zaposleni preko veze, uglavnom ekipa koja se ne zna ni potpisati koliko su nepismeni. Nekad davno bili krvavi radikali ;), mislim da to sve objašnjava.

Ja inače nikad PE ne koristim, nego ima ljudi koji neće drugačije uopšte da šalju.
 
Ja sam jedan od tih koji ti ne bi drugacije poslao osim PE :)

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Slažem se. Uglavnom sve šaljem sa PE, jer kada vidim druge službe kako dostavljaju pakete, što kod mene kući, što na poslu, PE im dođe kao naučna fantastika.

Čekamo Achillesa za izveštaj.
 
Sve SNS kadrovi zaposleni preko veze, uglavnom ekipa koja se ne zna ni potpisati koliko su nepismeni. Nekad davno bili krvavi radikali ;), mislim da to sve objašnjava.
Ово знаш или мислиш? Слушао сам годинама да у Пошту долазе само жути са чланском картом, на десетине одједном и не можеш да их избациш колико их има. Да не идем у детаље. ;)
 
Tema je otisla u OFF.
Hajde da se vratimo njenom korenu.

Dakle, kakva su sada iskustva sa x86 ? Imaju najbolju ponudu ubedljivo u nasoj zemlji.

Hvala.
 
Tema je otisla u OFF.
Hajde da se vratimo njenom korenu.

Dakle, kakva su sada iskustva sa x86 ? Imaju najbolju ponudu ubedljivo u nasoj zemlji.

Hvala.

Nisu samo oni. Zapravo nekoliko radnji iz subotice prodaje oko 15% nize cene od najjeftinije shop-a iz beograda, jer oni to uvoze iz madjarske.

Ja cekam jos uvek, porucio sam pre 13 dana, ali obavestili su me da je poslato i da stize sutradan.

Inace sto se tih obavestenja tice odlicni su. Jer te obaveste mada legne uplata (ako placas avansno, u kom slucaju ne placaj postarinu sto iznosi oko 1000 din u mom slucaju (350 din postarina + 3% vrednost moje posiljke od 28000 din)).

Zatim obaveste emailom kada stigne na lager roba, i jos jednom kada posalju.

Tako da, sto se tice komunikacije odlicni su, jedino sto mi je zasmetalo jer je covek rekao da se ceka 4-5 radnih dana, a na kraju ce biti dve nedelje, odnosno 10 radnih dana. Razumem ja da je njemu guzva, nije meni problem ni da sacekam, ali onda je trebao u napred da kaze.


Javljam kad stigne, da potvrdim da je sve proslo ok, i da grqficka radi ispravno.
 
Nazad
Vrh Dno