Šta je novo?

www root

cika Radule

Slavan
Učlanjen(a)
13.04.2008
Poruke
55
Poena
309
pozdrav!

trenutno pravim neki sajt, i kada sam hteo da testiram linkovanje ukljucio sam Internet Information Services ali nikako ne uspevam da nadjem www root i da u njega ubacim prezentaciju....

da li se to nesto menjalo na visti, ili samo ne uspevam da ga nadjem??? :wall:

plz, help me!
 
A da dignes npr. Apache na kompu?
 
ako ti prezentacija nije radjena u .NETu lakše ćeš se snaći da izgooglaš i skineš WAMP
 
c:\inetpub\wwwroot\
Osim ako nisi nešto menjao.
 
@Dandy hvala, tu je! nisam nista menjao....

@ostali hvala i vama, nisam radio u .NET i potrazicu te programe... ali za prvu ispomoc cu odraditi ovde (da ne gubim vreme trazeci)

jos jednom, hvala na pomoci :cigar::cigar::cigar:
 
ako imate vremena, jos jedno pitanje imam...

elem, proslo je malo vise vremena od mog proslog pravljenja strane, pa sam mozda malo zaboravio linkovanje :D

problem je u tome sto, npr, linkujem sa strane index.html na stranu index.html koja se nalazi u podfolderu prodaja

sad, ja sam to kodirao kao /prodaja/index.html na dugmetu predvidjenom za taj link

da li sam nesto pomesao i pogresno linkovao, non stop mi stavlja URL NOT FOUND

btw, instalirao sam WAMPSERVER i preko njega radim localhost (ako to ima bilo kakve veze)
 
thnx!

onda ipak nisam mnogo omanuo... :D

al ipak sasvim dovoljno ;)


hmmm, da li mi se cini ili moram stranicu snimiti u *.xml formatu da bih mogao pregledati pomocu ovog WAMPa (posto opet pokazuje da ne postoji URL) ????
 
Poslednja izmena:
da li je moguce da je to tacno, da WAMP ne prikazuje htm odnosno html....
ne vidim ga u ponudjenim extenzijama na "pocetnoj strani" localhosta :wall: :wall: :wall:


resio sam problem..... nesto se bilo zabagovalo ili sta vec!
sve radi k'o sat :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno