Šta je novo?

WWII Battle Tanks T-34 Vs Tiger :):):)

gordije

Slavan
Učlanjen(a)
10.10.2007
Poruke
201
Poena
319
Sta Mislite o igri?Mozda najbolja arkadna sim. tenka do sada?
 
Igra je pre svega nezavršena i puna bagova. Modeli tenkova imaju jadan broj poligona, a teksture su tek katastrofa. Misije su linearne i ne ostavljaju ni trunku slobode za neke taktičke manevre... daleko je to od najboljeg!

Jedino što valja je modelirana unutrašnjost Tigra i T-34.
 
Da li neko zna zashto mi se pojavljuje ova poruka :S::S:
Nema nikakvih problema prilikom instalacije, pokrenem igru, izaberem stranu, i kada treba da pokrene prvu misiju dobijmem ovo :crash::cuss:
 

Prilozi

  • Problem.JPG
    Problem.JPG
    34.2 KB · Pregleda: 81
@ booris

poseti oficial forum, tamo ima objasnjeno zasto se to desava. Nisam 100% siguran, ali cini mi se da ti fale 2 dll fajla. msvcr71.dll i MSVCP71.DLL potrazi ih na netu i ubaci u install folder od igre, i trebalo bi da proradi.
 
Skinuo dll-ove, ubacio i RAAADIII!!!!!!!!:banana::banana::banana:

Hvala
 
Da li mozze neko da mi kazze gde mogu da nadjem neko uputstvo :rtfm: za igranje, recimo oko granata (ima 3 vrste, prve su protiv tenkovske ali druga i trecca...) taktie, daljine gadjanja.....

Unapred zahvalan cheers:Klanjanje
 
Imaš tri vrste granata za 8.8 cm KwK L/56 top i to APCBC anti-tenkovskih granata (61 kom), zatim HEAT sa usmerenim punjenjem takođe anti-tenkovske (23 kom) i HE-FRAG za vozila i pešadiju (9 kom).

Taktika za Tigra ti je jednostavna, uvek okreni najači oklop ka neprijatelju i lagano ih skidaj sa daljine gde ti nemogu ništa.
 
Poslednja izmena:
Super
Predpostavljam da je najachi oklop napred, a koja je daljina max :trust:
 
Ako umeš da gađaš možeš i sa 2000m da pogodiš i da ponovo probije 90mm oklopa pod uglom od 30C. Ciljaj u vozača, gusenice, spoj između kupole i trupa, kupolu, motor... ma gde god padne ima da napravi štetu! :D
 
da li je neko raspolozen da probamo T34 vs Tiger online ?
Igra jeste prilicno tanka za single player, pa me zanima da je probamo online.
 
Ja sam vec probao sa drugarom i nama nije radila.

Inace uopste nije losa igra. i nije arkadna simulacija , nego cista simulacija!

To sto se vama cini da je laka, ne bih bas rekao da su tako mislili clanovi posada iz ww2.
 
pa dobro, i nama bi bila teska da je toliko realna :D

Da li ste odradili prt forwarding na serverskoj strani na routeru ?

Koliko server vidim otvara portove

47010
49223
25857
2025
2026

na UDP protokolu.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno