Šta je novo?

WoW:Warlords of Draenor

overkind

Cenjen
Učlanjen(a)
12.10.2009
Poruke
577
Poena
169
Znam da je bila tema vezana za wow al je davno umrla.
Kako sta planirate,jel se vraca neko ?
Posle duze pauze se vracam ,kako mi se cini blizzard se potrudio i ulozio zadnju nadu u WoD :)
 
Definitivno se vracam :)

Lore koncept mi se jako svidja, (cinematic je bio insane!) i ceo novi Mythic raiding thing mi je very cool. Jos sam upao u Betu, kao da su znali kako da me privuku opet :d

(inace, temu bi verovatno trebalo prebaciti u "Online igranje" potforum)
 
Poslednja izmena:
Pa da ,taj deo sa orkovima i draenorom i jeste najzanimljiviji lore warcrafta. Inace,nisam se ni trudio da dobijem betu,jer onda mi live ima onaj true feeling :) a neka prebace modovi temu.
 
Razmisljam da se vratim WoW-u, nisam igram jedno 5-6 godina. Imam 2 lika na Nagrand serveru (Protection warrior i warlock - Horda).
Vidim da se svasta promenilo i ''uprostilo''... Koliko ljudi sa BENCH-a igra ili planira da opet krene, kakvi su utisci o sadasnjem stanju igre
i sta mislite o buducim promenama ?
 
Koja je najavljena zahtevnost igre, odnosno da li ce raditi na WinXP. Ovo pitam zbog Igraonice.
 
The minimun requirements for Windows PC
Operating system: Windows XP/Vista/7
CPU: Intel Pentium D or AMD Athlon 64 X2
Memory: 2GB (1 GB for Windows XP)
Graphics: NVIDIA GeForce 6800
Hard Disk Drive: 25GB

The recommended configuration for Windows PC
Operating system: Windows 7 x64 (SP1)
CPU: Intel Core 2 Duo 2.2 GHz, AMD Athlon 64 X2 2.6GHz or above
Memory: 4GB
Graphics: NVIDIA GeForce 8800GT or above
Hard Disk Drive: 25GB

The minimun requirements for Mac
Operating system: Mac OS X 10.7.3
CPU: Intel Core 2 Duo
Memory: 2GB
Graphics: NVIDIA GeForce 8600M GT
Hard Disk Drive: 25GB

The recommended configuration for Mac
Operating system: Mac OS X 10.7. x or above
CPU: Intel Core i3 or above
Memory: 4GB
Graphics: ATI Radeon HD 5670 or above
Hard Disk Drive: 25GB
 
Nisam nesto pratio novine koje donosi ekspanzija, ali definitivno uzimam, jer cela prica je vrhunska. Gvozdena horda and shit, to se ne sme propustiti. Imam vec tri lika 90 spremna za ulazak u Draenor.
 
Ja imam 14 kompova. Od toga 4 kom. X2-5000 sa ATI 4850 512MB grafama, 4 kom x2-215 sa 6670 1GB DDR5, 4 kom X2-240 sa ATI 6770 1GB i 2 kom. i5-760 sa ATI 6850 1GB DDR5. Na svima sem na zadnja dva su 3GB mem i XP sistem. Zadnja dva imaju 8GB mem i Win7 sistem Verovatno ce ove masine moci da isteraju novi WoW. Zasad radi na vecini sa nekim medium podesavanjima. Rez monitora je 1680*1050.
 
Vrh Dno