Šta je novo?

Worms @ PS3 online

wladymeer

Čuven
Učlanjen(a)
15.03.2009
Poruke
3,787
Poena
505
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel i5-4690 (3.5GHz)
Matična ploča
MSI H97M Eco
RAM
Patriot 16GB DDR3 800 MHz
GPU
NVidia GTX 1060 3GB
Storage
Samsung 840 Evo 250GB • Gigabyte GP 480GB • Hitachi HDD 2TB
Zvuk
SSL 2+ • JBL LSR305
Monitor
Hisense H39A5100
Ostale periferije
Audio Technica M50x
Laptop
Apple Macbook M1 (16/256)
Tablet
iPad 2 / iPad 3
Mobilni telefon
Samsung Galaxy S20 FE
Pametni uređaji
Soundpeats Sonic
Steam
djedroid
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Zanima me da li neko igra ovo online pa da napravimo listu onih koji igraju i da se okupljamo povremeno na ljuto gaženje :whip:
 
Nije valjda da niko ovo ne igra? :(
 
Ja nisam preterano zadovoljan crvima, skoro pa da sam bacio pare. Znatno su osakaćeni u odnosu na pc, i dosta je komplikovano za igru džojpedom. Možda se samo nisam navikao, ali nisam ni pokušavao mnogo :)
 
Ja sam se samo plašio da nema ninja rope.

Inače, u odnosu na PC verziju (ovo meni najviše liči na worms 2 i Armageddon) je bolje jer nema učitavanja i glupavih menija (u vreme kada su to bile mnogo skromnije konfiguracije aktuelne). Sva iole bitna oružja su tu, blesavi glasići... Ne znam šta to ljudi očekuju od igre...

Vežbam one offline challenge pa ću se igrati online kad se malo prisetim forica...
 
Pa da, nisu uopste toliko osakaceni, sve sto je potrebno za dobru partiju Wormsa je tu, ali zvuk sto je dobar, to nije normalno :) Sto se tice dzojpeda, ovo je igra koja je bukvalno stvorena za takvo upravljanje, to sto su neki igrali uvek samo PC verzije je drugo.
 
Moram priznati da mi je pomalo šašavo pričati o kontrolama u crvićima :D

Inače. što se mene tiče, ko da je bitno znati forice, pa najveća zabava je kad lansiraš homing na protivnika a on se vrati pravo tebi u glavu :d :d :d
 
Poslednja izmena:
Ako me pamćenje dobro služi, u crvićima na PCu se miš koristio samo za obeležavanje air strike i homing missile, sve ostalo je preko tastature išlo (oružja na F tasterima, kursori za kretanje, space skakanje, backspace backflip, ćao). Tako da ni u kom pogledu gamepad nije uskraćen u ovoj igri.
 
Upravo... i na desni klik si birao oruzja, ali ovako nema potrebe za guranjem vise ljudi oko tastature, svaki tim po dzojped i to je to... Moram probati sa drustvom ali ce se smoriti "PC gejmeri" jer su navikli na guzenje oko monitora..
 
@Boris
Opet cu da napisem, koji si fanboy!Dzojpad, dzojpad!!!Sve je u redu, moze i na dzojpadu ali moze i na tastaturi sasvim lepo.Nisam siguran ali mi se cini da moze dzojpad i na komp da se zakaci.

Da, jesmo pc gameri ali ne propustamo priliku da ti mastimo sony pa za vikend pravac vracar i sony u kesu da se igramo:D(Jos mi u glavi scena kako si pozeleneo kada je cep od piva zveknuo po soniju:D,a da ponesi i otvarac da ne moramo da koristimo upaljac:))
 
Ne, ja drzim prasinu na PS3 :D
 
^
Dva prsta debelu, verujte mi..:)
 
U svakom slučaju obično imaš 60 sekundi, protivnik ti se ne pomera i stvarno ne vidim čemu diskusija o gamepadu i tastaturi - uostalom, lepo reče neko - čak je i na PCju bio isti princip :)
 
Imam i ja Wormse. Nisam ih preterano igrao, ali morao sam da kupim legendu :), a i to mi je bas idealna igra za zezanje sa drustvom na tv-u (cak mi je prirodnije da ga igram sa drustvom ovako nego na monitoru). Malo su jadno odradili onaj zoom in/zom out, mogli su da stave na analogne triggere, ali dobro...

Sve sto treba je uglavnom tu, bitno je da se zezamo.
 
Ja sam veliki pobornik sonija, džojpeda i igranja iz fotelje, ali mi ovo na prvo igranje nije leglo. Daću mu još jednu šansu pa da vidimo šta će da bude :)
 
Meni se nikako ne svidja sto partija traje jako kratko i imas samo 4 crva. :(
 
A ti onda povećaj energiju crvićima ;)
 
Cekaj jel ima ta opcija ? Nisam ni gledao sta sve ima pravo da ti kazem.
Odigrao sam 3,4 meca izmedju turnira.
 
Imaš opciju da sve živo promeniš od izbora oružja, trajanja napada, apsolutno sve. Ne drži me za reč ali poprilično sam siguran da ima i da se poveća energija ;)
 
Vrh Dno