Šta je novo?

World of Tanks

Као неко ко задње време игра углавном артиљерију нисам приметио било какав баф исте , па ми није јасно на основу чега си донео такав закључак.
Osetim kad me pogodi: čak i sa modulom za preživljavanje na e75 skida mi 350-500 tier 8 I 9. Posle nerfa sa istim tim modulom mi skidale po 150 nekada i manje.

A o 10000 partija igranja WOT iz ćoška neću da komentarišem uopšte.
 
Osetim kad me pogodi: čak i sa modulom za preživljavanje na e75 skida mi 350-500 tier 8 I 9. Posle nerfa sa istim tim modulom mi skidale po 150 nekada i manje.

A o 10000 partija igranja WOT iz ćoška neću da komentarišem uopšte.
Имам предлог за тебе да мало обновиш градиво тј да играш артиљерију (јер видим да си је играо) па да онда имамо о чему да дискутујемо.
 
Ja uopšte nemam ove misije za Vrh stabla ! Ovo 20.000 DMG=6.500 EXP, onda X5 i ostale..ne razumem ?!
Imam popuste za vozila u Teh. stablu ali nema misija..
Šta raditi ??
 
Nema ni kod mene... Nisam ispratio da li je nešto promenjeno?
 
Ovaj tenk ume da iznenadi bas :D

1697564713433.png
 
Čuj "iznenadi". Mega zabavan tenk...a još kada ima Tier 7 setup - onda je kidalica.
 
Jel koristi neko OldSkools ProMod? Koristim ga vec godinama i sad mi Win ne da da instaliram, kao Trojanac u fajlu, sad ne znam jel su pojacali odbranu na Win Defenderu ili sta?
 
Nešto je pojačano, ili odbrana ili napad :D
Dodaj taj mod u izuzetke, da ga Defender ne zarezuje.
 
Ima li jos neko problem sa fps-om posle danasnjeg updat-a? 6800xt je u pitanju, nebitno koja rezolucija i detalje se stave, ne prebacuje 25fps, i u meniju traljavo radi...
 
Ima li jos neko problem sa fps-om posle danasnjeg updat-a? 6800xt je u pitanju, nebitno koja rezolucija i detalje se stave, ne prebacuje 25fps, i u meniju traljavo radi...
ja na rx5700 imam oko 250fps na fullHD i Maximum podesavanjima.
 
Ja sam limitirao fps na 120 u 2K, sve redovno.. rtx3080
 
Sve do danas, 4k sve na max radilo perfektno, odjednom hladan tus, jedva radi...
 
Sve je normalno i kod mene, ne primećujem nikakav pad performansi...
 
Jel koristi neko OldSkools ProMod? Koristim ga vec godinama i sad mi Win ne da da instaliram, kao Trojanac u fajlu, sad ne znam jel su pojacali odbranu na Win Defenderu ili sta?
Ja koristim, malopre instlirao, nije bilo problema. Win10 je os.
 
Kod mene nece pa nece, cimao sam ovog lika sto pravi bas da vidim
promod.JPG
edit: javio mi se i vidim na njegovom discordu se jos par njih zalilo, ali kao false positive
 
Poslednja izmena:
Nemoj opet o rng, javice se par strucnjaka da objasne kako to nema veze sa tvojom nervozom 😂😂
 
Ja sam obrisao WOT pre pola godine zbog gubljenja zivaca. Onda sam opet snimio kao pravi narkoman i poceo daleko manje da se nerviram, odigram po par partija i igram daleko pametnije nego pre :)
Tako da eto ima malo i do nas, nije bas svih 100% kriv WOT i njihov maloumni MM (bukvalno bi otvorio Gulag ako nije otvoren za ljude koji donose odluke u WOTu).
 
sigurno prave odlicne odluke, kada si se ti posle svog nerviranja i ugrozavanja zdravlja, ponovo vratio i igras je.
ako su tebe uspeli da privuku da igras njihovu igru, znaci da rade dobar posao
 
sigurno prave odlicne odluke, kada si se ti posle svog nerviranja i ugrozavanja zdravlja, ponovo vratio i igras je.
ako su tebe uspeli da privuku da igras njihovu igru, znaci da rade dobar posao
Tuse :) Salu na stranu, oni vec duze vreme idu samo nizbrdo. A ja sam se vratio da eto igram pomalo igru koju volim dok sve ne ode dodjavola xD
Ali svakako kad bi resili MM da radi kako treba a ne kao sada, igra bi bila ok i pored svih pay to win gluposti koje su natrpali.
 
E ali ova sada kampanja, event, stagod je, tenkovi na drugoj planeti ili u koru zemlje, lava na sve strane :D Kakav rtd pristup..
Ja bih najsrecniji bio da mi vrate onaj garage look, ali da nije premium, i onaj garage zvuk prvobitni.
 
sigurno prave odlicne odluke, kada si se ti posle svog nerviranja i ugrozavanja zdravlja, ponovo vratio i igras je.
ako su tebe uspeli da privuku da igras njihovu igru, znaci da rade dobar posao
Bravo.
I da dodam da ta prica kako oni propadaju ide jos od pocetka a WG svake godine sve jaci.

shot_021.jpg

Prosto neverovatno kolko se tenk pali, bukvalno ali bukvalno su me palili u 50% partija. Morao sam da stavim eksperimentalni modul Survival Improvement Suite da bi dosao do marka. Za razliku od njega WZ-132 mnogo laksi za mark i pali se u granicama normale, dosad 50 borbi zapalili me mozda 2-3 puta.
 
Pa dobro, bili sada malo dropovi na twitchu pa skocio malo broj...
Malo igrao War Thunder, tek je tu MM u ofsajdu i izrazito je naglasen p2w, tacnije pay 2 proceed & earn.
Nema nevidljivih tenkova i brodova sto me izuzetno nerviralo u WoT i WoW ili golden ammo i imas avione i sve super ali opet nekako mi bolji gameplay u WoT, vise sam uzivao po proseku partija.
Mozda nostalgija ali su svakako obe kuce pohlepne, pogotovo WT.
Ali moguce da se nesto desava sa WoT jer me zadnjih pola godine konstantno bombarduju sa ponudama free premium na 7, 14 i mesec dana, do 80% popusta na premium tenkove i sl, ranije me nisu ni pogledali...
Bas cu instalirati da vidim sta ima novo.
 
Pa dobro, bili sada malo dropovi na twitchu pa skocio malo broj...
Malo igrao War Thunder, tek je tu MM u ofsajdu i izrazito je naglasen p2w, tacnije pay 2 proceed & earn.
Nema nevidljivih tenkova i brodova sto me izuzetno nerviralo u WoT i WoW ili golden ammo i imas avione i sve super ali opet nekako mi bolji gameplay u WoT, vise sam uzivao po proseku partija.
Mozda nostalgija ali su svakako obe kuce pohlepne, pogotovo WT.
Ali moguce da se nesto desava sa WoT jer me zadnjih pola godine konstantno bombarduju sa ponudama free premium na 7, 14 i mesec dana, do 80% popusta na premium tenkove i sl, ranije me nisu ni pogledali...
Bas cu instalirati da vidim sta ima novo.
Upravo, za 8 godina koliko imam nalog prvi put sam pre 2 nedelje dobio neki kupon sa 40 ili 50% popusta.
Neko je bio alav u upravi kad su imali veli broj igrača pa su u duhu slovenskog marketinga i prodaje odlučili da dignu cene (tj plati da bi ostao kompetetivan) da zadrže profit. Naravno to je uzrokovalo daljim padom igrača.
Pa daj sad krpi da ne propadne igra. Setili se da malo izbalansiraju mape posle 300 godina. Pola tenkova zahteva rebalans jer se sve svelo na zlato.
 
Nikada lakši način da se uzme besplatan tenk-i prilično lako takođe.

Naravno ne treba očekivati da je Obsidian neko kompetitivno čudo-ali da može da se igra može.

Završio sve još u petak sa najviše sat-sat ipo grinda. Poslednju misiju otključao sa 130 ključeva.
 
Nazad
Vrh Dno