Šta je novo?

World of Tanks

To je verovatno neki press ili stream nalog, jer nema nikakvih dodatnih tokena tokom sezone. Maks je 24 tokena po sezoni.

Tokom prosle godine je bilo tih nekih kolekcija, pa kao dobijes 3 tokena preko ako zavrsis sve chaptere, ali sada su to izbacili i prakticno dobijes vise tokena po chapteru (21 vs 24).
 
Ne verujem da je bio press nalog jer se vidi u imenu, e sada na koju foru ga je uzeo ne znam ali nije ni bitno.

Zadnjih 5 godina nisam bio uopste aktivan u igri i onda dosta sam pogubio konce, a sada kakako ne igram nista drugo nego sam se vratio na wot onda sada vatam konce gde sam sta pogubio.

A nalog je sada par meseci kasnije daleko jaci i ozbiljniji nego kada sam ga bio napravio i krenuo da igram.

Mada idalje tvrdim da je kupovina T-103 za mene bila idealan (najbolji) izbor, to mi je glavni money maker, imam i T26E5 Patriot ali ni izbliza nije tako dobar kao T-103. Za koji dan cu da uzmem AMX M4 49L.
 
Ne verujem da je bio press nalog jer se vidi u imenu, e sada na koju foru ga je uzeo ne znam ali nije ni bitno.

Zadnjih 5 godina nisam bio uopste aktivan u igri i onda dosta sam pogubio konce, a sada kakako ne igram nista drugo nego sam se vratio na wot onda sada vatam konce gde sam sta pogubio.

A nalog je sada par meseci kasnije daleko jaci i ozbiljniji nego kada sam ga bio napravio i krenuo da igram.

Mada idalje tvrdim da je kupovina T-103 za mene bila idealan (najbolji) izbor, to mi je glavni money maker, imam i T26E5 Patriot ali ni izbliza nije tako dobar kao T-103. Za koji dan cu da uzmem AMX M4 49L.
Ja na primer pravim lepe pare sa kv5 🙂 koliko ti je prosek po partiji, naravno para.
 
Pa zavisi kako kada, ono kada izginem ko najveca nubara dobijem oko 50-70k a kada bas napravim haos na mapi dobijem i po 200 i vise hiljada, naravno ima tu partija i sa 120k, 150k, Ali kazem opet sve zavisi sta uradim u partiji.

Top koji ima T-103 je tier x i busi bukvalno svaki tier x tenk pa tako i ako se nadjete u takvim partijama bude te sigurni da ce te da zaradite.

Ono sto me je prijatno iznenadilo je Nomad tenk kojeg sam bukvano kupio za nekih 450 dinara koliko mi je falilo da dokupim za poboljsani battlepass i u pocetku mi se Nomad nije svidjao nikako.... posto taj tenk nema amrora ali ni malo, bukvalno vam pz4 pravi stetu. Ali ono sto je jako dobro je da ima odlicam camo i da puca dosta brzo i pravi odlicnu stetu.
 
Ja na primer pravim lepe pare sa kv5 🙂 koliko ti je prosek po partiji, naravno para.
Koliko ti para pravis sa kv5? Koliko cesto gines zbog ona dva artu ditu sto imas na prednjoj strani?

ONo sto sam ti pisao koliko zaradjujem to je kada su u klanu ukljuceni boosteri i kada ja ukljucim moje.
 
Grindanje para samo po sebi mucan proces, teske i spore tenkove ne bi mogao da igram jer su mi totalno nezanimljivi i takodje mucni za igru pa bi onda bio totalno u banani sa raspolozenjem. Meni najvise odgovara recimo Scorpion, Sptk, HWK ili ELC, mozak na off i vozi.
 
Koliko ti para pravis sa kv5? Koliko cesto gines zbog ona dva artu ditu sto imas na prednjoj strani?

ONo sto sam ti pisao koliko zaradjujem to je kada su u klanu ukljuceni boosteri i kada ja ukljucim moje.
Ja bez premijuma u partiji gde pobedimo i napravim 2k+ dmg imam do 70ak hiljada. E sad sad sa premijumom to ide i do 100k. Ako palim bustere mogu uz dobru partiju da guram i 120k.

Što se tiče preživljavanja, tureti umeju da budu baš problem, pogotovo turet na turetu se lako isto buši, pa pošto nemaš veliku depresiju topa bude problem.

Meni je najgore što su ga nerfovali pa nema više ramovanja svega i svačega kao nekad...

Realno uz jedan buster za sat vremena izguram nekad i do milion kad je dobar dan uz stg i t34-3 tenkiće.
 
Grindanje para samo po sebi mucan proces, teske i spore tenkove ne bi mogao da igram jer su mi totalno nezanimljivi i takodje mucni za igru pa bi onda bio totalno u banani sa raspolozenjem. Meni najvise odgovara recimo Scorpion, Sptk, HWK ili ELC, mozak na off i vozi.
Nomad je vrlo brz tenk ali nema trunke armora, ne ocekuj da dinguje nesto od njega. Dobra stvar je kod njega camo i sto relativno brzo puca i pravi lepu stetu.

Dok T-103 je vec druga prica i cudan je, nekada me ubiju ocas posla a nekada dinguje ko lud,,, sto se tice brzine generalno sam zadovoljan sobzirom kolika je mrcina od td-a i da je nemoguce ga sakriti u neki zbun ili rastinje jer cim prvi put pucas spotovan si. Ali skroz mi je ok za igru.

T26E5 Patriot mi je isto neobican tenk, isto zna dosta da dinguje ali je nekako trom ali ok stize na vreme u borbu, brzo puca ali malo skida pa mora da se igra takticki.

Zelja mi je da uzmem Turtle I posto je taj TD totalno OP i nadam se da ce se u nekoj bliskoj buducnosti pojaviti da ga kupim
 
Ja uzmem bz176, cekam partiju gde sam top tier, ukljucim boostere i napravim apokalipsu/genocid. Moze da zaradi i 250-300k zavisi kako odigras.

Lowe mi je uvek bio omiljeni moneymaker, mada od kada sam uzeo skodu t56, slabije ga igram.

Offtopic, sinoc sednem da igram posle mesec dana, jel turret na obj.452 bio per design 130/130 ili je nesto menjano?
 
Situacija od pre par minuta, igramo mapu Serene Coast i mi smo napadali preko mostica i one reke i isli u njihovu bazu... covek u M46 Patton ne zna sta da radi. Prvo se zabio u neki kamen i tu je kampovo pola partije, pa onda iza one kucice na toj okuci na kraju kada smo probili u bazu covek zauzima bazu i dolazi mu Char Futur 4 sa ledja i gadja ga i on ko izbezumljen gleda levo desno odakle ga ovaj gadja i svi mu pisemo ledja i pingujemo na mapi covek nista mrtav ladan i ovaj ga na kraju ubije.
 

Prilozi

  • Screenshot (257).png
    Screenshot (257).png
    1.3 MB · Pregleda: 18
  • Screenshot (258).png
    Screenshot (258).png
    1.3 MB · Pregleda: 18
  • Screenshot (259).png
    Screenshot (259).png
    1.3 MB · Pregleda: 18
Ja uzmem bz176, cekam partiju gde sam top tier, ukljucim boostere i napravim apokalipsu/genocid. Moze da zaradi i 250-300k zavisi kako odigras.

Lowe mi je uvek bio omiljeni moneymaker, mada od kada sam uzeo skodu t56, slabije ga igram.

ahahahahahaha....BZ176 igrače ne podnosim više od artiljeraca :p Pri tom, imam tenk, odigrao nešto preko 100 partija sa njim od kako je izašao, nije mi zabavan čak i kad hoću da istrolujem partiju.

Lowe je mama. Dosadan za igranje dozlaboga, a opet dobar tenk i posle toliko godina. Mnogo me nervira, nikako da ga 3-markujem...dođem na 93% pa nazad na 85% i tako u krug već par meseci.
Škoda je i dalje jedan od meta tenkova iako je izašao sada već poodavno.
 
Slazem se za bz176, ja ga u principu igram samo za holiday ops, i to je to, posle retko uzimam. Tenk je ok, ali jednostavno kada igras osecas da te ne podnosi ni tvoj, a kamoli protivnicki tim.
 
Nomad je vrlo brz tenk ali nema trunke armora, ne ocekuj da dinguje nesto od njega. Dobra stvar je kod njega camo i sto relativno brzo puca i pravi lepu stetu.

Dok T-103 je vec druga prica i cudan je, nekada me ubiju ocas posla a nekada dinguje ko lud,,, sto se tice brzine generalno sam zadovoljan sobzirom kolika je mrcina od td-a i da je nemoguce ga sakriti u neki zbun ili rastinje jer cim prvi put pucas spotovan si. Ali skroz mi je ok za igru.

T26E5 Patriot mi je isto neobican tenk, isto zna dosta da dinguje ali je nekako trom ali ok stize na vreme u borbu, brzo puca ali malo skida pa mora da se igra takticki.

Zelja mi je da uzmem Turtle I posto je taj TD totalno OP i nadam se da ce se u nekoj bliskoj buducnosti pojaviti da ga kupim
Nomad upada u kategoriju koja meni odgovara ali ga ne igram samo iz jednog razloga, nema granatu koja moze da probija t10 super heavy tenkove, za razliku od Scorpiona i Sptk.
 
Situacija od pre par minuta, igramo mapu Serene Coast i mi smo napadali preko mostica i one reke i isli u njihovu bazu... covek u M46 Patton ne zna sta da radi. Prvo se zabio u neki kamen i tu je kampovo pola partije, pa onda iza one kucice na toj okuci na kraju kada smo probili u bazu covek zauzima bazu i dolazi mu Char Futur 4 sa ledja i gadja ga i on ko izbezumljen gleda levo desno odakle ga ovaj gadja i svi mu pisemo ledja i pingujemo na mapi covek nista mrtav ladan i ovaj ga na kraju ubije.

E tako meni pukne net, zabodem u kamen, a tim vristi... dok se meni opasulji net, izgubismo/dobismo partiju. Od svega videh odborajavanje i onaj summary screen, a od akcije nista :)
 
Nazad
Vrh Dno