Šta je novo?

World of Tanks Blitz!

I jos jedan apdejt, dosad po meni najkorisniji donosi "glasovnu komunikaciju" izmedju saveznika naravno vazi za vod ili klan [emoji2] .
sto bi rekli roll out [emoji6]
59417cb6c098d9f2a1aa7d447a39a4a5.jpg
 
Poslednja izmena:
Posle dugog i teskog grinda stigao je brzi lav [emoji6] .
08dcb9097706ed1df0a6895658324b25.jpg

Bome potrajalo je [emoji2]
 
Igra li neko wot blitz? Igra je stvarno zarazna. To mi je prva igra sem herthstona da sam potrosio pravi novac Ako neko igra neka me potrazi pa da zajedno u platoonujemo nick: dare89a
 
Već sam počeo da gubim živce, krene partija i svi odu u žbunje da kampuju :(
Masa nema pojma za šta im je tenk namenjen. Sa KV4 krenem i svi krenu zamnom, čim uletim u borbu svi se razbeže, otkinem četvoricu a ovih mojih ni od korova!?
U nekim partijama moram sa TD da ulećem u bazu, ma smejurija. U jednoj partiji se nisam mrdnuo skoro do kraja čim sam video sa kakvim papcima igram.
Vrhunac je što me od 10 partija u 7 stavljaju sa 2-3 tiera jačim tenkovima i onda plač božiji. Moraću da napravim pauzu posle 6000+ partija.
 
Pa ja imam slicno partija. I ako u vecem tieru nemas partnera da se cuvate, ima da se namucis. Zato sto vise prijatelja, pa filtriras koji ti odgovaraju. Onda klan isto tako koji je aktivan i mozes sa njima da platunujes. A ovo lower tiers, ma pojedes ih za veceru sam. E sad ako to ne mozes onda preko chata kazes levo, desno, help ili das neke instrukcije da ne budu pogubljeni...

Evo ja i neki decko smo juce imali preko 50! pobeda za redom, jer nosimo sve partije. I bas me briga za tim. Nas dvojca se drzimo a oni kako hoce. Dovoljno je da ubiju par njih. I to u tier X mecevima sa tier VIII tenkovima pa ti vidi. Naravno ne moram da pominjem da moras da pucas apcr ako hoces pobedu. Cak i sa bl9. Jer probiti neke tier X od napred nije lako. Tako da moras imati tier VIII premium. Ako si dobar onda odigras deset partija bez premiuma i eto ti 500000 kredita. Sto je dovoljno da spamujes apcr, i dodatne racije, da popravljas i adrenalin. I sa svim tim prosek u pobedama ima da skoci za dobrih 30%. Mojih dva centa ;)
 
Malo sale na konto igre [emoji3]
Original oprema za gejming [emoji2]
2291566937b46258227ee2a9e49432e5.jpg

Gledanje statusa na oficijalnom wot serveru [emoji3] [emoji3] [emoji3]
4313b28186027fa4f04af53ca8dd3b98.jpg
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno