Šta je novo?

Wireless sa preprekama

psel

Čuven
Učlanjen(a)
15.03.2004
Poruke
229
Poena
620
AP provajdera se nalazi na 150m vazdusnom linijom od mene, ali nemam opticku vidljivost posto su izmedju nas 2 zgrade (tacnije, samo zadnji spratovi te 2 zgrade, posto sam i ja na zadnjem). Da li bi mi PCI varijanta Wifi kartice bila dovoljna da se povezem? (ne treba mi neka velika brzina, oko 512kb/s)
 
pa ne bi uspeo da imas opticku vidljivost a ne jos zgrade izmedju vas! PCI cartice su za kucnu sto znaci da imaju jako mali domet! E sada jedino mozes da kupise neku jacu antenu i da je zavrnes u PCI mada i tada je pitanje oces lep signal imati! pozz
 
Nazovi ih i vidi kakva je situacija što se tiče merenja signala, da dođu pa ti izmere signal i znaš na čemu si....
Sumnjam da će od toga biti nešto, bez optičke vidljivosti.
 
Samo kupi dobru karticu i dobru antenu i povezaćeš se bez problema
Kačili se ljudi koji su na 150 metara od bazne stanice bez optične vidljivosti sa TPLink PCI karticom i Yagi od 18Db antenom i 7m kabla
 
Niste skontali sta je hteo! On je mislio da kupi PCI wireless karticu za oko 1500 dinara i nista vise, i da se sa njom nakaci! Zato sam ja rekao da je to za kucne varijante! Ipravi me ako nisam upravu! ;)
 
Poslednja izmena:
A zašto ti stalno vičeš?! :) Posle svake rečenice ! :)
Još jednom, najsigurnija varijanta, kontaktiraj provajdera i sve će ti biti jasno. Osim ako nisu neki !"#$% i ako ne misliš da kradeš net :d.

Poz
 
Poslednja izmena:
A zašto ti stalno vičeš?! :) Posle svake rečenice ! :)
Još jednom, najsigurnija varijanta, kontaktiraj provajdera i sve će ti biti jasno. Osim ako nisu neki !"#$% i ako ne misliš da kradeš net :d.

Poz

hahahaa.....krastavac navika!!!! :D
 
Nazad
Vrh Dno