Šta je novo?

Wings of Prey

Možda nekoga zanima...
Ako znate malo ruskog, igru (verziju na ruskom!!!!) možete kupiti za ~12€ uz koju dobijete 2 dopunska aviona. Ide se na yuplay.ru i odatle se kupuje za ~15.64$.
Visa virtuon od Rajfajzen banke prolazi. U prvi mah mi je kartica odbijena jer nisam dobro preračunao iznos iz eura u dolare (iznos za verifikaciju). Kad sam opet pogledao nalog, vidio sam kod za aktivaciju. Zbunj, ali radi :)

J*b*g*, morao sam da probam MP :)

Usput, igra je teška ~7GB + 1GB pečeva do sada :(
 
Jel se pojavilo ovo cudo na engleskom lengvidzu? :trust:
 
Nebih zeleo da flejmujem, ko zeli neka proba igru, ali samo cu da naglasim da ce se okoreli IL-2 igraci slatko nasmejati ovome. I mislim da je smesno da neko ovo naziva simulatorom. Ukratko... Ovo je isto sto i COD naspram OFP, ARMA...

+100 :laugh:

Pozdrav od 102nd-Squadron

Ovo je inače, čista arkada. IL-2 se godinama unapređuje, i u trenutnoj fazi svog razvoja je nedostižan (ko igra SEOW u IL-2 zna o čemu pričam).

Poslednji HSFX mod omogućava upravljanje 399 modela aviona ako se dobro sećam podatka. Dinamički generator kampanja, on-line ratovanje na više frontova (pomenuti SEOW), letna fizika kojoj nema premca trenutno (Flight Simulator naspram njega izgleda kao dečja igra) i sl.

Problem koji IL-2 ima je zastareli engine (star već 9 godina) kome treba osveženje. Zato svi i čekaju Olegov BOB, ali ovaj se stalno nešto premišlja.
 
+100 :laugh:

Pozdrav od 102nd-Squadron

Ovo je inače, čista arkada. IL-2 se godinama unapređuje, i u trenutnoj fazi svog razvoja je nedostižan (ko igra SEOW u IL-2 zna o čemu pričam).

Poslednji HSFX mod omogućava upravljanje 399 modela aviona ako se dobro sećam podatka. Dinamički generator kampanja, on-line ratovanje na više frontova (pomenuti SEOW), letna fizika kojoj nema premca trenutno (Flight Simulator naspram njega izgleda kao dečja igra) i sl.

Problem koji IL-2 ima je zastareli engine (star već 9 godina) kome treba osveženje. Zato svi i čekaju Olegov BOB, ali ovaj se stalno nešto premišlja.

Hehe, Trajče već sam se zabrinuo što te nema.
Samo jedan dodatak na ovu kritiku, igra koja je nova i hvali se time da "podržava sve moguće i nemoguće periferije" nije prepoznala iz ko zna kojeg razloga force feedback na mom Logitech G940 džojstiku, a ni implementacija TrackIR-a me nije oduševila. :smash:
 
Ma čista arkada, ali sa potencijalom i da preraste u nešto drugo :)
 
da,arcada ali sa prelepom grafikom,nisam video lepsu grafiku kod simulacije letenja,multi je zabavan,posebno capture airfield mod
 
Da grafika očarava, jedino sam zbog toga potrošio nedelju dana na uživanje u njoj...
 
Extra dobro je sto je arkada! Mrzim glupe simulacije. Sad cu bas da skinem igricu zbog toga sto je arkada! :)
 
Izašla je Engleska verzija :)

7,85 Gb ... sve u Ruskim prodavnicama, bar je ja tamo malopre videh ... baš je kupujem. "Vitalni" je odradio.

6f9600e97925780afd4905175c8ea254.jpg
 
Poslednja izmena:
Ko je "kupio" da zna da postoji poseban "lek" koji se naknadno "kupuje". Zaboravili ljudi da stave ispravan. :)
 
Au koje je ovo s***nje :D
Identicno je po meni onom Ubijevom HAWXu,ovo nema veze s realnoscu,cak je i arkada za ovo jak naziv ali je grafika ok mada ne verujem da ce me ovo dugo drzati
 
ima nekih problema sa joystick-ovima izgleda, moj saitek st290pro, koji btw odlicno radi u il2, uopste ne moze da se dogovori sa wop-om. potpuno je izmesao ose (?!) a i dugmice.
nikakvi download-i ni sa yuplay-a ni sa saitekovog sajta ne pomazu. vidim po netu da nisam usamljen slucaj.
 
Ja sam lepo namestio moj Saitek EVO joystick, samo sam mapirao sve kako treba.
Kada budem imao malo vremena moraću da probam simulation mod, pa da vidim da li igra ima potencijala :)
 
Izgleda jako, jako lepo na velikom ekranu, za sad sigurno najlepša što se tiče ''letačkog'' žanra. Probao sam samo malo, tako da ne mogu još ništa da kažem o samoj gplay-u. U proseku imam 100fps-a u HD rez sa svim opcijama i max 6xaa iz igre, tako da što se tiče optimizacije thumbs up. Najviše me nervira kad urade igru koja tehnički izgleda savršeno, a ne iskoriste dovoljno sam potencijal iste, ali čini mi se da je baš ovde taj slučaj...Možda grešim... Replay jako lepo izgleda, pogotovo sučeljavanje tj borba aviona, takođe prolazak kroz oblake (iz prvog lica) izgleda do j...
 
Treba podesiti nivo realizma na max pa će tek onda da se vidi razlika između modova igre. Sinoć sam malo na brzaka probao kod ortaka tako da neću na brzaka da donosim sud o igri. Koliko sam video ima tri moda realizma: arcade (precrtano sa moje strane oma), simulation i real. Mene interesuju poslednja dva.

Mislim da ima potencijala. Napokon nešto nakon IL-2 što bi moglo biti vredno igranja.
 
Layout? Kakav layout?
Ja lepo u kontrolama mapirao sve ose i dugmiće :p
 
pa imas vec gotove, kako to oni nazvase, 'layout'-e, za gomilu nekih, najcesce koriscenih joystick-ova. imas tamo 'select layout' i onda izaberes koji joystick ili flightstick imas.

moj problem sto st290pro nema u izboru, a ne da se namestiti kako treba. cak i ona opcija gde sam sve namestas, kad zavrsim, pobrlja se.
 
Jel se nekom bunio AV softver poslije primjene vitalnog lijeka za ovo?
 
Ja ne mogu nikako da ga pokrenem, skidao sam i novi lek, brisao registry, stalno dobijam file corrupted error. Ima li neko neki predlog?
 
sredio sam ga.
skinuo sam rucno patch sa 1.0.2.6 na 1.0.2.8. onaj sa diska je bio corrupted. kad sam zavrsio patch-ovanje pustio sam onaj YuPlay da skine jos neki update.
 
Nazad
Vrh Dno