Šta je novo?

Windows Phone 8.1

"This update contains our usual scope of fixes and improvements. We're requiring this update so we can continue to test our update systems. The update will show as a "critical update" on your phone."
Pa šta reći...Objavljeno na sajtu "Windows central", oni testiraju sistem za update. Nema ništa kritično.
 
Pa nije komedija ako su uspeli npr da otklone BitLocker problem prilikom nadogradnje Firmwarea na PfD verzije sistema.
 
Nekima je izasao prije par dana a meni danas.. nekako iz navike provjeravam svaki dan phone update... :D
 
Meni posle "kritičnog" apdejta glance ne pokazuje vremensku prognozu ,jel to samo kod mene ili ?
 
Zamolio bih one koji nađu malo vremena da provere imaju li problem sa ubrzanom reprodukcijom video fajlova (primarno .mp4) preko Moli plejera.

Naime, kada se aktivira ubrzana reprodukcija video fajla (npr. x1,5 ili x2 ili x4 nebitno) softver reaguje pogrešno i izvršava 10-struko ubrzanje (znaci x2 = x20), što i ispisuje na ekranu kao informaciju. Video zapravo bude ubrzan koliko i treba, ali zvučni deo fajla stvarno ide x20 i dolazi do desinhronizacije sa videom. U tom slučaju, pretpostavljate, za povratak na regularnu reprodukciju tada nije dovoljno izabrati x1, već usporenje x0,1.

Primetio sam ovo uglavnom na Lumia-ma... Kod Ativa nema problema.
 
Poslednja izmena:
dcf8cf506764ea20fca70c05c6414423.jpg
08abfec66417e22cad42bfdbdb72c659.jpg
d6f2cf88b709f9ab8e9a609067a8e091.jpg

Izgleda bolje :)
 
Ajd ponovo da pitam .Jel imate na glance-u vremensku prognozu ,posle "kriticnog" apdejta ?
 
ja nemam glance na 625 :) ali mi je nestao podeseni lock screen nakon update-a. kada sam ga ponovo podesio, radi normalno.
 
Glance pre i posle update-a radi super, bez ikakvih bagova...


Malo pre snimio video.





Shared files from OneDrive http://1drv.ms/1teWujG





@pajica123 Care kako bez Glanca zivis :D To je bre must have :) Nokia tradicija :)
 
Poslednja izmena:
Aplikacija Muzika zešće baguje a toliko ispravki daju za nju... Totalni promašaj.
 
A kakve to probleme imate sa music app? Ja je koristim za puštanje muzike sa sd kartice i nemam nikakvih problema,čak je posle ovih zadnjih par apdejta dosta brža. Inače mixradio je super stvar,skinem par mixa i uživancija,valjda će potrajati...
 
Jednostavno baguje, kad mu uključim shufle, čekam 10 sekundi da dodje sebi aplikacija, plus je shufle loše odrađen jer vrti samo one pesme koje najviše slušaš. Da ne pričam o pretrazi pesama.. Na e72 mi je pronalazilo sve živo bez obzira na tagove, sad se uobraziše pa moram da pamtim 500 pesama i njihovih izvođača tačno onako kako su zavedeni, da bih znao pod kojim su slovom... Skroz lame aplikacija i po meni za sada jedina mana kod windowsa.
 
Probajte OneMusic ili Modern Music, mada i dalje sece zvuk posle svake pesme, a to je nesto do sistema.
 
Imam veliki problem sa kvalitetom wifi signala sa Lumia 520 telefonom nakon instalacije 8.1. Bukvalno moram stati pored rutera da bih imao signal. Viber i skajp mogu da sanjam. Može li se nekako odraditi downgrade? Probao preko NSU i NSR, nudi mi samo trenutnu 8.1 verziju. Izludeću.
 
Ako si radio OTA update, odradi hard reset u suprotnom, veća je verovatnoća da je hardverski problem
 
koristim office365, preko Outlook-a zakazujemo sastanke
ne vidim takvu opciju u kalendaru telefona, jer mi nudi samo da biram kontakte iz telefona, a ne i da kucam mejlove osoba koje treba da prisustvuju sastanku

gde grešim i ima li nekog programa koji to može da odradi? Lync npr?
 
Izbacuje samo one kontakte koji pored ostalih sadrže mail adrese, zar ti nije lakše da ubaciš te osobe u kontakte?
 
ne u situacijama kada imam nekoliko sastanaka nedeljno i to uglavnom sa ljudima koje nakon toga neću videti duže vremena
 
Izasao update za whatsapp i nakon toga mi se javlja resuming screen kad otkljucavam...
 
Nazad
Vrh Dno