Šta je novo?

Windows Phone 8.1

A to me bas nervira,veoma je korisna opcija, a neupotrebljiva u mom slucaju
 
Jel se desava jos nekome da ne rade push notifikacije za tapatalk.Meni nije radilo ni na l520 ni sad na l630,a sve sam selektovao kako treba?



Meni je juce posle skoro godinu dana TapaTalk pustio push notifikaciju da mi je stigla poruka sa Bencha...

A inace redovno stizu neke nebuloze kako neko otvara neke teme a pritom sam ugasio push za taj forum.
 
Rekov vam koliko puta, na support forumu kontaktirajte autora aplikacije da vam resetuje notifikacije kod njih u bazi. Nakon toga nijedan problem nisam imao...
 
Rekov vam koliko puta, na support forumu kontaktirajte autora aplikacije da vam resetuje notifikacije kod njih u bazi. Nakon toga nijedan problem nisam imao...


E fala, odradicu to poslacu im poruku.
Na kompu mi tapatalk isto ponekad pravi problem, znaci to nije do app nego nekog njihovog problema na serveru..
 
Zato sto smara kad udjes u Browser pa u forum, pa dok nadjes temu...

Probaj na Metrou je zaista ok.
 
I ja ga koristim na kompu,al tu ne brljave notifikacije,tj nema raznih oglasa i td...
 
Posto je Ativ napokon dobio zvanican update, malo sam se pogubio :) Imam za sad par pitanja, ostala slede u toku koriscenja.

1. Zasto su mi igre izmesane sa programima (ranije su igre bile posebno)
2. Za background procese sam se snasao :)
 
Posto je Ativ napokon dobio zvanican update, malo sam se pogubio :) Imam za sad par pitanja, ostala slede u toku koriscenja.

1. Zasto su mi igre izmesane sa programima (ranije su igre bile posebno)
2. Za background procese sam se snasao :)


To su uradili da ti u listi budu svi programi i ige, tj sve instalacije sem fw aplikacija u Settings.
Bzv ali eto, bilo je reci da ce to da vrate kao na wp8 samo u Games habu, sto je po meni mnogo bolje...
Koji si dobio update 8.1 ili 8.1 update 1?
 
Ne bih znao koji je update. Evo slike iz Ativ teme

PS. kako da iskljucim notifikacije iz Tapatalka
 
Poslednja izmena:
Au koi kanal pa to je i dalje 8.0 gdr3 pa mnogo kasne, preterase ga, e sad ko je tu kriv MS ili Samsung sto ne radi na Firmwareu.

Ides settings / push notifications pa izaberes koji forum i sta zelis , podesis.
 
Poslednja izmena:
Kako bre gdr3 kad imam sve sto treba na 8.1

Notifikacioni bar kao kod androida
Cortana
Providne ikone
Posebni slajderi za zvonjavu i muziku
Show more tiles
Itd...
 
Aha sorry video sam neki stari SS, e pa super onda :)
 
I meni je glupo sto se sad i igre nalaze u listi ,mada kad sam instalirao PD ,tad jedno vreme nije moglo da se udje u games hub ,i to je bilo na globalnom nivou ,tako da si mogao samo preko liste da udjes u igru :D
 
Tacno sam znao da fiddler vise nece da radi, tako da sam ostao bez moje omiljene Nokia panorame :) Probao sam druge, ali nokia panorama je definitivno bolja od svih.
Sreca pa je bar here drive besplatan za sve.
 
Tacno sam znao da fiddler vise nece da radi, tako da sam ostao bez moje omiljene Nokia panorame :) Probao sam druge, ali nokia panorama je definitivno bolja od svih.
Sreca pa je bar here drive besplatan za sve.


Hehe a volis Nokia app :D
 
Sve se nesto silim da nadjem neku nokiu ali ne ide. Uzeo bi 1520 ali je prevelika, 1020 bi samo zbog cene uzeo, 930/830 preskupi, ali bolesno preskupi.
 
A 925? Tu je oko 220, sta mu fali?
 
Tako je za te pare imas solidan fon, ako ne uzimaj 1020 :)
 
Sve se nesto silim da nadjem neku nokiu ali ne ide. Uzeo bi 1520 ali je prevelika, 1020 bi samo zbog cene uzeo, 930/830 preskupi, ali bolesno preskupi.



Pa 1520 ne jedino ako imaš baš malu šaku....sa srednjom ili većom ne razmišljaj , za dva dana se navikneš a posle....no return...
 
925 ima vise nedostataka nego boljitka u odnosu na ativ :)
Manji ekran, nema micro sd, daleko veca cena koja, sto se mene tice ne opravdava dodavanje skoro 100€.
Jedino bi kod 1020 mogao da progutam nedostatke i to zbog kamere.
Iako volim velike telefone (zadnji sam imao 5.5" i sa njim sam se borio :)) mislim da bi mi 1520 smetao za nosenje.

Za sad definitivno 1020 ulazi u uzi krug zbog skroz ok cene (nailazio sam na nove za 250€) ali opet taj nedostatak micro sd.

PS.
Sad videh da 1020 ima 32gb memorije. To je vec nesto. Polako cu izvrsiti pripreme za prodaju Ativ-a, bez zurbe, pa ako se proda, definitivno pazarim grbavi telefon :)
 
Poslednja izmena:
Ja na tvom mestu i nebi,menjao fon naravno ako si istim zadovoljan.
 
Meni dosade stvari relativno brzo. Sa ovim zadnjim sam izdrzao vise od pola godine. Uvek nadjem neki razlog zasto menjam :) evo na 1020 je super kamera. Razlog vise nego odlican.
 
Imao sam i ATIv a sad 925, stvarno ne znam koji su to nedostaci 925 sem "samo" 16gb(meni više nego dovolno) i "manjeg" ekrana.
Imao sam u ruci 1520, telefon je preveliki, izgledao je smešno, kao da držim tablet a ne telefon. Da sad uzimam novu lumiu, verovatno bih uzeo 1020, samo zbog kamere, jer je u odnosu na 925 mala razlika u ceni.
 
07fe03a84299d9bd15d4170068dd7377.png
1020, 925 , 920 su provereno dobri telefoni, kamera na 1020 kida a sve ostalo je malte ne isto.

Obratite paznju, prevara, prvi put za par godina koliko koristim hotmail, na gmail sam se i navikao ovako nesto da mi stize.
 
07fe03a84299d9bd15d4170068dd7377.png
1020, 925 , 920 su provereno dobri telefoni, kamera na 1020 kida a sve ostalo je malte ne isto.

Obratite paznju, prevara, prvi put za par godina koliko koristim hotmail, na gmail sam se i navikao ovako nesto da mi stize.

Msm da ovo nema veze toliko sa gmailom ili hotmailom , vec sa tim gde sve ostavljas svoju email adresu prilikom registracija :) .
 
Nazad
Vrh Dno