Šta je novo?

Windows (phone) 10

Da li preporucujete instalaciju Najnovijeg Insajder Build-a kao daily driver ?
 
Da li se i vama greju telefoni na desetki? Konkretno 640, čini mi se da je manje na osmici. Inače ubacio sam ga preko Advisora ili tako nešto.
 
Mnogo ga testiraš :)

Ja ne primećujem razliku u trajanju baterije sto bi bilo direktno povezano sa grejanjem

Sent from mTalk
 
UPOZORENJE SVIMA!
Već sam pisao da g*lupani iz MS prave probleme pri promeni alternativne mail adrese pri backup /restore-u, sada sam se zeznuo opet jer sam probao hard reset jbni dan ranije, ažuriraju mi tek sutra.
Na stranu što m*oroni još uvek nemaju opciju "restore" nego mora hard reset da se radi, ja eto jbnih mesec dana ne mogu normalno da upotrebim uređaj?!?
Dakle nemoj neko da se zeznuo da promeni alternativni mail a da nije isplanirao šta će narednih mesec dana.
Dakle toliko su jadni, gl*upi, retardirani i potpuno nesposobni da treba totalno da zabatale svaku ideju o mobilnom OS, šta sad da imam nekoliko povezanih uređaja koje sam reset ovaj i promenio mail, meni sve i posao i sve redom treba da bude na holdu 30 dana?!? Gospode bože koji su to k*reteni nesposobni ja više reči nemam...
 
Ja pojma nemam o čemu ti pričaš ? O aliasu email adrese?
Ja koristim 3 adrese od kojih su 1 primarna i 2 alternativne. Ne vidim probleme niti bi trebalo da ih ima. Alias pokazuje na primarnu adresu koja je opet vezana za neki identifikator koji je ms-u jedini bitan i identifikuje usera. Čak možeš i primarnu adresu promeniti neće se ništa promeniti. Imaš neki problem koji je uzrokovan nečim drugim.

Sent from mTalk
 
Ja pojma nemam o čemu ti pričaš ? O aliasu email adrese?
Ja koristim 3 adrese od kojih su 1 primarna i 2 alternativne. Ne vidim probleme niti bi trebalo da ih ima. Alias pokazuje na primarnu adresu koja je opet vezana za neki identifikator koji je ms-u jedini bitan i identifikuje usera. Čak možeš i primarnu adresu promeniti neće se ništa promeniti. Imaš neki problem koji je uzrokovan nečim drugim.

Sent from mTalk
Dobra stvar kod Redstone-a je to sto sad izgleda mozemo da skroz uklonimo email nalog sa telefona - koristis kao microsoft nalog na telefonu [email protected], ali taj mejl i taj kalendar ne koristis, nego samo [email protected] - nema problema, obrisi prvi. Nisam ovo pokusavao, jer svoj outlook mejl koristim, mada ne cesto, pa mi sinhronizuje jednom dnevno.
 
Da li se i vama greju telefoni na desetki? Konkretno 640, čini mi se da je manje na osmici. Inače ubacio sam ga preko Advisora ili tako nešto.

Kako ga koristis tako se greje... ako se igras onda se pregreva, ako samo citas knjigu i slusas muziku ne greje se...

Ako koristis GPS tu i tamo moze da se ugreje pogotovu ako je na punjacu i prikacen za soferku...
 
E, al kad ste pomenuli grejanje, nije mi jasno kako su uspeli da naprave Mahjong i Solitaire da se telefon greje... Ni jednostavnijih igara, ni toplijeg telefona sa tim. :)
 
Ja pojma nemam o čemu ti pričaš ? O aliasu email adrese?
Ja koristim 3 adrese od kojih su 1 primarna i 2 alternativne. Ne vidim probleme niti bi trebalo da ih ima. Alias pokazuje na primarnu adresu koja je opet vezana za neki identifikator koji je ms-u jedini bitan i identifikuje usera. Čak možeš i primarnu adresu promeniti neće se ništa promeniti. Imaš neki problem koji je uzrokovan nečim drugim.

Sent from mTalk
Ja ne znam o čemu ti, kakve tri adrese, ja pričam o svom Live. com nalogu koji samo za app store itd koristim koji ima jedan alternativni, kod mene je to bio Orion koji više ne koristim, zamenim ga za jedan Gmail i oni naprave ovo što naprave, pa nisam umislio. Pri tome je onaj osnovni Live.com ostao naravno. Ama nikakve logike nema da to rade, ajde 24h i nekako ali 30 dana?! Pa kredit se podiže za pola sata...
 
Evo jos jedan novi ss od mene: :D
eEwg9ac.png
 
Evo osvanuo je 2.07. odavno, u USA je 4 ujutro i oni mi još uvek ne dizvoljavaju restore.... Kuku majko i*diota...
 
Desili se posle HR-a, nakon HR-a, pre HR-a, pre onog faila koji sam imao pre neki dan. Neka do ponedeljka, pa onda HR i onda se pozdravljam sa Win Mobile za vjek i vjekova.
 
Da li se i vama greju telefoni na desetki? Konkretno 640, čini mi se da je manje na osmici. Inače ubacio sam ga preko Advisora ili tako nešto.
Probaj sa deinstaliranjem FB-a i Messengera ako ih koristis, pa javi da li se greje.

Sent from mTalk
 
Meni se greje recimo ako je jako sunce napolju, dovoljno je nekad da je samo ekran upaljen. Inace ovako nemam problema sa grejanjem.

Sent from mTalk on Lumia 640
 
Koje podesavanje je najbolje namestiti za slikanje? L930 je u pitanju... wp_ss_20160702_0001.jpg
 
:D ma znam da nije 5 sigurno, nego ne razumem razliku izmedju JPEG i DNG...
 
dng je format faw fotografija. raw fotografije su ono sto je senzor video, bez ikakvog procesuiranja od strane softvera na telefonu. takvi zapisi fotografija omogucavaju da se u softveru poput adobe lightroom-a uz malo vestine i puno znanja o fotografiji dobiju vrhunski rezultati a koji opet cesto umeju da budu nerealni.
 
@durlancity
Uključio sam battery saver i mislim da se grejanje malo smirilo. :) Hvala na savetu, fb i mess. mnogo crpe memorije kod androida npr, pa verovatno i ovde.
 
Kad prikačim mob preko kabla pokaže mi da nije 2.0 usb veza i prebacivanje većih fajlova traje večno,
kako to da promenim, drajver neki da instaliram ili šta?
7ica na kompu, .420 na mobu.

I zašto mi Onedrive obrne slike kontra od smera kazaljke sata pri skidanju na hdd?
 
Zeza te sedmica, ali... Instaliraj windows device recovery tool, tako ćeš sigurno dobiti potrebne drivere, ako ih već nemaš...
 
.494 incoming.
Sent from Lumia 535 using Tapatalk.
 
Nazad
Vrh Dno