Šta je novo?

Windows Mobile - budućnost ili utopija?

Moje iskustvo je suprotno ja sam imao problem (pazi sad!) sa nadogradnjom Androida nakon toga nisam telefon magao vratiti u vinklu
Molim te reci mi, sa kojom nadogradnjom si imao takav problem?
 
Molim te reci mi, sa kojom nadogradnjom si imao takav problem?

ranije verzije androida, stvarno se nesećam tačno koja je vrezija u pitanju, pretpostavljam da sada takvih problema nema ...

da se vratimo u temu: Windows Mobile - budućnost ili utopija?
 
ranije verzije androida, stvarno se nesećam tačno koja je vrezija u pitanju, pretpostavljam da sada takvih problema nema ...

da se vratimo u temu: Windows Mobile - budućnost ili utopija?
Ja se nadam samo da ti je ovo troll ili bite post, inace: LOL!

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
To je PC ja govorimo telefonu, a za komp se nerviram to si u pravu došlo vreme da telefon bolje radi nego komp :D
Neprijatelj koristi svaku mogucu slabost kako bi napao, odbrana je bitna, oni su u fanboy campu a tebi preporucujem jedan dobar rov, mogu te oni tuci artiljerijom koliko hoce, ti si se obezbedio [emoji6]
 
Galaxy S3 sa 4.1.2 na 4.3 ,odmah sam ga rutovao i ubacio 4.4.4 ako je to toliko bitno. I sa S5 kada sam je apdejtovao na Lolipop ali to sam rešio tako da to ne bih ni spominjao ...

A šta bi sa temom Windows Mobile - budućnost ili utopija? da li će mi iko odgovoriti ili je poenta u android - budućnost ili utopija?
 
Poslednja izmena:
Ja se nadam samo da ti je ovo troll ili bite post, inace: LOL!
Jok i nije trol, pazi ti šta je on napisao u temi o novim Nexusima, ničim izazvan
E ako je ovo budućnost onda ja ne brinem za opstanak wp :)
Nego svi znaju da truje pa su ga iskulirali.

Ja ne znam o kakvoj budućnosti se priča kad pločica kalendara ne radi i dalje, sem Tosi naravno :D .
Kalendar nije obrnuo datum nakon azuriranja..znaci sve isto.
 
Jok i nije trol, pazi ti šta je on napisao u temi o novim Nexusima, ničim izazvan

Nego svi znaju da truje pa su ga iskulirali.

Ja ne znam o kakvoj budućnosti se priča kad pločica kalendara ne radi i dalje, sem Tosi naravno :D .

To je bila šala ako znaš šta je to moj komentar je sa smajlijem :) naravno da će biti nexus ZMAJ el to sad okej

nego nisi mi jasan Čvoruga šta te je spopalo šta si naseo na mene ali nije prob mogu da te iskuliram ali primećujem ono baš si se primio :D

pa sad ako elcidu ne radi onda ne radi nikom? PA da li je to normalan rezon ako je to normalno onda ja definitivno nisam pametan šta da kažem, da evo gledam u telefon i kažem, meni radi ok dal treba i skrin šot da napravim da bih to potvrdio ili mi veruje na reč?
 
Poslednja izmena:
nego nisi mi jasan Čvoruga šta te je spopalo šta si naseo na mene ali nije prob mogu da te iskuliram ali primećujem ono baš si se primio
Napisao si da si imao Samsung S2,3,4 i G2, sad pominješ S5?!
Baronišeš ili si zaboravio da si imao i njega?
 
Galaxy S3 sa 4.1.2 na 4.3 ,odmah sam ga rutovao i ubacio 4.4.4 ako je to toliko bitno. I sa S5 kada sam je apdejtovao na Lolipop ali to sam rešio tako da to ne bih ni spominjao ...

A šta bi sa temom Windows Mobile - budućnost ili utopija? da li će mi iko odgovoriti ili je poenta u android - budućnost ili utopija?

Koji si ti lik... deo diskusije si ti zapoceo sa komentarom da si imao problem kod updejta Androida, a sada peres ruke ?
 
Oni samo i pricaju o androidu, jer win nema buducnost, niti ima tu sta da se prica kada i sam ms cuti povodom samog sistema

Sent from my Nexus 5X
 
Mi vise i nemamo skype vec Skupe Preview pomocu koga mozemo da saljemo i sms poruke s racunara.A neki su ovde i na drugim mestima pisali kako vise nikom ne treba skype i kako je prevazidjen a sad vec liju krokodilske suze nad sudbinom onih koji ce jednog dana ostati bez istog.Ne verujem da ce nekom nedostajati mnogo s obzirom da postoje viber,whatsapp,messenger i jos mnogo slicnih.
 
Koji si ti lik... deo diskusije si ti zapoceo sa komentarom da si imao problem kod updejta Androida, a sada peres ruke ?


Da li sam ja započeo priču o nadgradnji sa 8.1 na 10 i to kroz šalu gde sam se nadovezao i odgovorio ti. Da li si na to pranje ruku mislio? Onda sam pogrešio pa mi udeli 3 kaznena poena :)
 
Kaže da neće raditi na uređajima 8.1 i starijim ... Moguće da će to svakako uticati ali mislim da ne u nekoj značajnijoj meri, svakako Skpe ostaje na w10 tako da će ga biti na novim uređajima.
Kojim? Koliko znam BLU je odustao, Nuans Neo failovao kickstarter kampanju za prodaju van Japana, a par Kineza pokusavaju da glume domacu Teslu, mada i oni odustali kad videli da nece niko da im placa 100% vise za isti hardver na kojem ostali nude android. Acer sa onim se ne cuje, mora da ga sklonili iz prodaje od sramote, 500-600 evra za SD808, ej, bre, bolest. HP Elite X3 tezak fail za onu cenu, jos se od Barselone nije promenilo nista, eno SD820 se vuce pod W10, isto kao Peca kad ga uzeo ruke jos marta. A, tek o ostalim facama da ne pricam. Jedan HTC M8 ne nudi upgrade na Win 10...

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Bolje i bez nadogradnje nego nadogradnja kao wp8.1 na w10m. Šalu na stranu, mnogi korisnici nikada ne rade update jer ili ne znaju za to, ili znaju ali se plaše to da urade jer imaju neprijatna iskustva sa tim na (pazi sad!) Windowsu.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk


Na ovo sam reagovao, i ne perem ruke čiste su mi, a tebi? :)
 
Mnogi korsnici zbog problema sa updejtom na desktopu ne vole da updejtuju bilo sta, tako da ni telefone ne updejtuju. Znam da je besmislen razlog, ali eto i takvi postoje.
 
Kojim? Koliko znam BLU je odustao, Nuans Neo failovao kickstarter kampanju za prodaju van Japana, a par Kineza pokusavaju da glume domacu Teslu, mada i oni odustali kad videli da nece niko da im placa 100% vise za isti hardver na kojem ostali nude android. Acer sa onim se ne cuje, mora da ga sklonili iz prodaje od sramote, 500-600 evra za SD808, ej, bre, bolest. HP Elite X3 tezak fail za onu cenu, jos se od Barselone nije promenilo nista, eno SD820 se vuce pod W10, isto kao Peca kad ga uzeo ruke jos marta. A, tek o ostalim facama da ne pricam. Jedan HTC M8 ne nudi upgrade na Win 10...

Sent from my m2 note using Tapatalk



Ima vremena to ne znači da sutra se neće pojaviti ni jedan uređaj sa windows os .... Možda i budeš u pravu i MS odustane od os ali toga nema ni u najavi. Znaš to i sam nego ti si baš siguran da win pukao i da je kraj? Vidim da pratiš dešavanja u svetu it pa se nadam da ćeš naći bilo kakav tekst koji će to dokazati, ne samo špekulacije o win os.
 
Poslednja izmena:
Mnogi korsnici zbog problema sa updejtom na desktopu ne vole da updejtuju bilo sta, tako da ni telefone ne updejtuju. Znam da je besmislen razlog, ali eto i takvi postoje.



Pa ja prvi imam problem i priznajem da mi je mora da apdejtujem tel ili komp ali to nema eksplicite veze sa os koji koristiš. Nije bitno da li windows ili android strah od apdejta postoji :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno