Šta je novo?

Windows 10 Tablet touchscreen problem...

Marvel092

Cenjen
Učlanjen(a)
19.09.2011
Poruke
484
Poena
169
Ovako..cim je win10 izasao jos pre 3 nedelje instalirao sam preko flasha win10 upgrade..ali usput sam zaboravio da je tablet imao 8.1 with bing, dok sam ga ja upgrade na win10 pro verziju...naravno nije aktiviran, onda rekoh kad se to vec desilo ajde da uradim clean install win10 pro 32bit pa aktiviracu ga preko skole(e tu zive muke kako preko flasha na tablet pokrenuti instalaciju windowsa u bootu, ali uspeh nekako preko advanced startup pa kuckanja u cmd-u i pokrenuh instalaciju..), i kad sam instalirao i usao u windows nisam odmah primetio posto imam tastaturu uz touchpad za tablet..nego tek kasnije da touchscreen ne reaguje uopste :S
Windows jednostavno ne prepoznaje da je na tabletu wtf, gleda ga kao PC u basic info about your computer u pen and touch tabu pise mi isto na na kompu.. no pen or touch input for this display :S ? Windows update nije nikakve drivere nasao..niti ja rucno..
Sta mogu da uradim? Help :(

inace ovaj tablet je u pitanju... http://www.unbrandedproducts.com/
 
Jel si probao da uradis Windows Update, mozda bi nasao drajvere za touch? :)
 
Napisao sam da jesam..
Nema nista :S
Izvini, malo sam corav...Jedino sto mi sad pada na pamet je da probas da skines win 8.1, pa ako tamo radi, samo da odradis upgrade...
P.S. Jos mi pada na pamet da mozda za tvoj tablet ne postoje drajveri na Win 10 za touch, tj. mozda podrzava samo Win 8.1....
Probaj jos iz Device manager-a da nadjes Intel HD grafiku, pa desni klik, pa update i Search online, desava se da neki put ne prikazuje u Windows Update, a da postoji nova verzija...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno