Šta je novo?

Windows 10 (FAQ u drugom postu)

Evo malo statistike za Windows 10 koji je propao. :whip:

StatCounter-os-RS-monthly-201610-201610-bar.png

StatCounter-os-eu-monthly-201610-201610-bar.png

StatCounter-os-eu-monthly-201610-201610-map.png

StatCounter-os-ww-monthly-201610-201610-bar.png

StatCounter-os-ww-monthly-201610-201610-map.png
 
Aj da pitam i ovde,posto mozda je Win10 uzrok problema.
Naime mis mi se u igri ponasa kao da ima mouse accelaeration(naravno nema iskljucio sam)

Jel moze neko ko se razume u Win10 da mi posalje ili na temi ili pm spisak stvari koje mogu da probam u Win10 da resim to.Verujte mi sve sam probao sto sam nasao na Google.

Sve mi je radilo ok na Free verziji ali sad kad sam kupio Pro verziju ne radi kako treba.
 
Poslednja izmena:

šta označava četvrta slika ? ako već kačiš statistiku okači celu sa najpoznatije sajta za statistiku:

s8lWsxL.jpg
 
Poslednja izmena:
Necenzurisanu statistiku imaš u mom postu. W10 je na 22,53 % sa tendencijom pada.
 
Četvrta slika:

Plavo Windows 10 najveći udeo, žuto Windows 7.

Piše sa desne strane.


Nije nikakva cenzurisana, i necenzurisana statistika, ne troluj.
Nego dva uzorka, i naravno da ima odstupanja.


@cimi

Ne znam stvarno šta da ti kažem, koliko ja znam sistem je isti kao na predhodnim verzijama i podešavanja su ista.
Nisam primetio da mi drugačije radi miš kad igram. A ti si koliko se sećam probao to, da ti se nije promenio DPI na mišu? Obriši drajvere za miša ako ih ima...
 
Ne ocekujes valjda zaista tendenciju pada? Prestala je prodaja W7 i W8, dakle svaki novi racunar sa W imace desetku. To sto ce se 5% korisnika vratiti na starije svakako nije zato sto je W10 los, ili zato sto brinu o privatnosti, vec zato sto se ti korisnici tesko navikavaju.
 
Vec treci put mi se zamrzava Taskbar dok programiram u Visual C# 2015 u VS-u 2015, treci put za mesec dana. Zamrzne se na par minuta ceo Taskbar, Start Menu i Tray, sve ostalo radi. Zamrzne ce kad krenem da testiram projekat. U pitanju je Restone 14393.222., nisam na Insider kanalu. Redstone sam instalirao od nule kad je izasao. Drajveri su svi azurirani na najnovije verzije.
 
Poslednja izmena:
najzad jedna osnovana zamerka :D
da, sam to radi, i da, zna to da nervira prilicno :D
 
Znam sta pise, to stoji ali cemu onda prekidac?!
Mnogo je sve automatic, bar da ima opcija da mi nudi posle koliko (4,8,12h) ce automatski da vrati na ON.

Kakav je poslednji insajder rs2? Stabilan?
Prekidac je tu da ga trenutno onemogucis, dok ne zavrsis to sto ti treba...
Odlican je rs2, nisam jos nasao neke zamerke.
 
Prekidac je tu da ga trenutno onemogucis, dok ne zavrsis to sto ti treba...
Odlican je rs2, nisam jos nasao neke zamerke.
Da ali to sto mi treba moze da traje 12h, i sta onda ja mora da pazim na prekidac?!
Neozbiljno, treba za to neki tajmer, moze lako da se sredi cak i da bude kao preset 2,4,6, 12h...
Mozda ja uopste i nemam internet, cemu onda tolika paranoja za real time skenom...

Mora da se proba rs2, smorio je prvi crveni kamencic.
 
RS2 tek ulazi u fazu dodavanja funkcija. Ako pričamo o stabilnosti može da se očekuje kad nastupi feature lock i pređu na bugfixing.
 
Da ali to sto mi treba moze da traje 12h, i sta onda ja mora da pazim na prekidac?!
Neozbiljno, treba za to neki tajmer, moze lako da se sredi cak i da bude kao preset 2,4,6, 12h...
Mozda ja uopste i nemam internet, cemu onda tolika paranoja za real time skenom...

Mora da se proba rs2, smorio je prvi crveni kamencic.
Ako ti brani neke fajlove pa ga zato iskljucujes imas opciju allow pa ih odobri nece ti vise smetati.
 
Odlicno, ima dosta materijala za hejtere, unapred se radujem. :D
 
Da 18 sati moze da se odlozi restart za zakrpe na build 14942 sto je odlicno.
 
Service hosts are split into separate processes on PCs with 3.5 GB+ of RAM

Fala onoj stvari sto su se posle 20 godina setili da ovo naprave.
 
Vrh Dno