Šta je novo?

Winamp [resenje]...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

SBSL

Slavan
Učlanjen(a)
17.12.2004
Poruke
261
Poena
319
Naime zanima me da li postoji neki addon ali mozda winamp u sebi ima opciju
da mi npr. iskopira na 'klipbordu' pesme koje su u toj playlisti, znaci da ih sam
pronadje i sa harda iskopira pa ja opcijom paste da ih smestim u neki nebitan folder..?!

Da ne moram da trazim pojedinacno pesme ako hocu da narezem samo tu
playlistu ili da prebacim muziku il foldera u folder...
 
I mene je ovo oduvek interesovalo.
 
Izvolte!

Najelegantnije i najprostije resenje. Pesme iz plejliste kopira u odredjen folder, tako da su lako dostupne i spremne za rezanje. Desni klik na winamp prozor i sve ce se kasti!
Poz
 

Prilozi

  • Playlist copy.zip
    14.3 KB · Pregleda: 109
Naime zanima me da li postoji neki addon ali mozda winamp u sebi ima opciju
da mi npr. iskopira na 'klipbordu' pesme koje su u toj playlisti, znaci da ih sam
pronadje i sa harda iskopira pa ja opcijom paste da ih smestim u neki nebitan folder..?!

gen_yar.dll plugin (vidi atačment), ubaci ga u u folder "Plugins" od Winamp-a. Desni klik na Winamp (ili Alt + C) ti daje opciju "Copy playlist files", tu možeš izabrati bilo koji folder (ili kreirati novi) za kopiranje pesama iz play liste.
 

Prilozi

  • gen_yar.zip
    4.3 KB · Pregleda: 101
Hvala od mene.

@accuphase
@bokaco
-to je isto! :) ;)


Probao. Radi. Zadovoljan.
 
Poslednja izmena:
hvala bogu...
ovo mi je bas trebalo...
ima tih sto sitnica koje i ne znas da ti trebaju a kad ih dobijes ne mozes da zivis bez njih :d
thanx...
 
E ljudi neznam sta da vam kazem... Trazim tovec mesecima, ali eto znam gde uvek mogu da dobijem odgovor... :)

Hvala wam puno... Ova opcija verujem da mnooooogo znaci, ne samo meni... ;)
 
Da si uradio search na forumu odma bi naso :)
 
Drag 'n drop je prava stvar. A za "lekic" se javite na pm.
 
@Weasel ne moras da se pravis pametan.. Kako da koristim pretragu kad nisam znao koje reci da upotrebim?!

Sta da napisem, winamp resenje za moj problem...
Tink abaut det, mada nebitno...
 
Necu da kenjam dzabe ali npr winamp+plugin+playlist i slicno.
Vazno je da je problem resen, nema sad prepucavanja.
 
@Weasel ne moras da se pravis pametan.. Kako da koristim pretragu kad nisam znao koje reci da upotrebim?!

Sta da napisem, winamp resenje za moj problem...
Tink abaut det, mada nebitno...
ukucas kljucne reci tipa winamp plugin copy playlist i slicno a ne kucas ciji je problem i slicno
 
Necu da kenjam dzabe ali npr winamp+plugin+playlist i slicno.

Aha u pravu si, onda bi smanjio problem na 10.000 resenja... tako bi ga nasao! ;)

@Shang Tsung - Pogledaj ono sto je Accuphase stavio kao upload... ;)
 
Aha u pravu si, onda bi smanjio problem na 10.000 resenja... tako bi ga nasao! ;)
Vec sam ranije video ovu temu,ali mi ovo "reshenje" nije trebalo do danas...Kucao u search"winamp plugin" i tema se nasla jos na prvoj strani,tako da sto se search-a tice-ko tacno zna sta trazi vrlo lako nadje;)
A sto se tice plugin-a- vrlo pismena stvar,sve pohvale:)
 
winamp playlista

Ovo je divno resenje, stvarno dobra stvar koju smo
trazili, a sad da li se moze playlista sačuvati kao
word dokument???
 
vrlo korisno,nije mi ni padalo na pamet,ali extra olaksava posao!
 
AmoK Playlist Copy - copy files from playlist to directory
 
Ovo je divno resenje, stvarno dobra stvar koju smo
trazili, a sad da li se moze playlista sačuvati kao
word dokument???


Ja snimam listu iz winamp-a u kao HTML, odatle možeš da iskopiraš u word. (kada odabereš oderdjenu listu, klikneš na misc->generate HTML playlist ili prečica (Ctrl+Alt+G))

A što se tiče rezanja pesama iz liste ja to ovako radim.
Odaberem ono što hoću da narežem i crop-ujem play listu, zatim snimim tu novu play listu. Otvorim NERO kliknem na opciju da reže MP3 Disc i samo ubacim tu novu play listu, on sam doda pesme koje se nalaze na play listi...isto važi i za audio disc-ove:wave:
 
De si iskopo topic star 2 godine
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno