Šta je novo?

Wii Emulator?

Nabukodonosor

Čuven
Učlanjen(a)
10.12.2003
Poruke
5,636
Poena
815
Da li postoji neki funkcionalan Wii emulator? Pod funkcionalan mislim da moze da se igraju igre bez problema. Jel ima neko iskustva sa ovom problematikom?
 
Da li postoji neki funkcionalan Wii emulator? Pod funkcionalan mislim da moze da se igraju igre bez problema. Jel ima neko iskustva sa ovom problematikom?

http://www.dolphin-emulator.com/ Tamo ces naci odgovor na sva pitanja. Vec godinu dana igram igre preko dolphina i mogu ti reci da je 90% onoga sto mene zanima savrseno emulirano. Ubedljivo najbolje emulirana konzola na trzistu, savrsena slika, savrsen zvuk, odlicno emulirane kontrole.
 
Jel imas nesto od Wii opreme ili samo Windows i to je to?

Ako mislis na kontrolere nemam nista sa Wii, igram sa tastaturom i misem ili obicnim gejmpadom zavisi od igre do igre. Bukvalno je sve emulirano, imas kontrole i za shake, tilt, swing tako da nema igre koja se ne moze igrati, sto je zaista sjajno ako se uzme u obzir specificnost wiimote i ostalih kontrolera.
 
Izvinjavam se sto vadim temu iz naftalina ali mi treba pomoc. prilikom startovanja dolphina, tj zeljene igre, emulator prijavljuje neki nand dump error...sta je uzrok ovome? i jel istina da mi treba taj originalni dump sa wii-a?
Hvala.
 
Nazad
Vrh Dno