Šta je novo?

WE9I Red Star i Partizan(ps2)

Veton_Pg

Slavan
Učlanjen(a)
15.12.2005
Poruke
287
Poena
319
Ako nekom treba option file sa Zvezdom i Partizanom neka kaze Email da mu posaljem option file.Option file je naravno za Winning Eleven 9 International za ps2 uskoro cu da napravim:Fk Zeta,Fk Buducnost Podgorica i mozda neki Hrvatski klub samo mi trebaju face igraca za Zetu i Buducnost da bih mogao da ih napravim. ;)

Pozdrav
 
Aj ti meni reci kako da ja to "ubacim" u ps2?
 
Ovako imas li usb fleshku ako imas prvo treba da skines Action Replay Max narezes ga na obican cd onda skines option file za we9i(ps2) ali da bude max format option file.Onda ubacis cd koji si nareza u ps2 i ubacis fleshku u ps2 ali da na fleshku bude taj option file za we9i max format onda kad ti cd ocita ides max memory cekas da loaduje kad loaduje ides na prvo koje ti se pojavi imas da biras usb ili memorisku karticu ti izaberes fleshku selektujes option file na desnu strani imas unchras ti pretisnes da ti unkarusuje na memorisku karticu i kad zavrsi ukljucis we9i. ;)
 
Što bi driver rekao, nikakvo cimanje, samo ubaciš i ne misliš :) Dobro je da se lako može provaliti, odnosno da je masi unapred jasno kako te stvari izvoditi...
 
Ako neko oce moze da mi se pridruzi u pravljenju Zete,Buducnosti i jos neki timova ja mogu da napravim dresove timova,imena igraca,visina i tezina igraca samo mi treba neko ko ima ili zna da napravi face igraca Zete,Buducnosti itd.

Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno