Šta je novo?

WD Live TV ili Novatron IAMM NTR81 (83)?

Osoba A

Cenjen
Učlanjen(a)
06.01.2010
Poruke
411
Poena
170
Dosta sam već toga pročitao o sličnostima, razlikama, prednostima i manama pomenutih uređaja. Tek sad ne mogu da donesem odluku koji da nabavim. Možda mi praktična iskustva nekoga od vas pomognu u odluci oko kupovine...
 
ako ti treba player onda WD, ako ti treba i rekorder onda Iamm
 
ako ti treba player onda WD, ako ti treba i rekorder onda Iamm

To je jasno, snimanje je korisna opcija. Od IAMM-a (koji deluje kao kompletniji uređaj od WD-a) me najviše "odbija" to što sam pročitao da se neki korisnici žale na probleme u radu uređaja (pregrevanje, problemi sa firmware-om). Ponavljam, praktičnih iskustava nemam, zato su mi važna mišljenja korisnika pre nego se odlučim za kupovinu
 
To što me "srvrbeo" novčanik rešio sam nekim drugim kupovinama, media player ostaje za neko naredno kriziranje. I dalje mislim da je NTR 81/83 bolji izbor od WD TV Live, ali cene, cene .... :wall: Neverovatno kolika je razlika u ceni za WD TV Live kod nas i oko nas.
 
jesi li citao teme ovde o oba uredjaja ... i da li i dalje tako mislis ?

bez uvrede za iamm modele, ali ono je po meni jos uvek uredjaj na nivou prototipa, koji ce lepo proraditi za mozda par meseci sa nekim novim firmware-om .. wd bi trebao da bude operisan od slicnih gluposti sa aktuelnom verzijom fw-a ..

sto se razlike u ceni tice, najbolje je zavrsiti wd tv live i slicno u npr Grckoj, ja upravo pokusavam to ovih dana da izvedem ...
 
Čitao sam i pratim teme. Slažem se sa tobom da je WD TV live trenutno kupovina sa manje glavobolje. A što se tiče IAMM-a, dok je do firmware-a nije problem, pojaviće se verzija koja će stabilno raditi. Iz iskustva korisnika ne vidim da je u pitanju problem sa kvalitetom uređaja i delova u njemu (osim možda plastičnog poklopca ležišta za hdd).
Gledao sam letos cene WD TV live u Grčkoj na par mesta u Solunu. Najpovoljnija je bila akcijska cena u Public radnji u Cosmosu 119 eur (regularna cena 139 eur). Još kad se skine pdv, koji je valjda 23% izađe realno. Neka, kupiću za par dana kad pođem kući, rekoh sebi. Naravno, sledeći put ih nije bilo, osećao sam se kao ...
 
Nazad
Vrh Dno