Šta je novo?

Warhammer Online: Age of Reckoning

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Igra izlazi na leto i prema prvim najavama ima potencijala da ozbiljno zapreti WoW-u, a donosi i par novina u MMO zanr, kao sto je novi RVR (Realm vs. Realm)...

war_logo.png


Warhammer Online: Age of Reckoning (officially abbreviated as WAR) is an upcoming massively multiplayer online role-playing game based on Games Workshop's Warhammer Fantasy setting. It is currently under development by EA Mythic, and is slated for release in June 2008. The game revolves around the continual worldwide conflict that the Warhammer Fantasy setting is known for, and the game will be geared toward ongoing, constant war.

War is everywhere in this next generation Realm vs. Realm (RvR) experience that integrates PvP and PvE combat into a single seamless experience. In a world dominated by force of arm and magic, players experience the epic nature of war and the glory of battle alongside thousands of other players. Every aspect of the game, including PvE content, is geared towards the greater war in some important way.

Published by: Electronic Arts / GOA
Developed by: Mythic Entertainment
Genre: Persistent Online RPG
Number of Players: unlimited
Release Date:Europe: Q2 2008

Official Game Website
Warhammer Online: Age of Reckoning Hands On
Video


Shotovi:
warhammer-online-age-of-reckoning-20070823043544292.jpg


warhammer-online-age-of-reckoning-20080318032207426.jpg


warhammer-online-age-of-reckoning-20070905103457127.jpg


warhammer-online-age-of-reckoning-20080318032134584.jpg


warhammer-online-age-of-reckoning-20070905103500252.jpg
 
intersovanje za ovu igru je slican broju odgovora na ovaj topic :D
 
joj. Jedva cekam! Igrao sam warhammer 40k i odusevila me je igra, a ovo mi izgleda extra. Realm vs realm ce biti extra! :D Mada cu prvo na neki privatni server, necu odmah da kupujem igru, nisam bas pri novcima zbog iphonea. :D
 
Novi shotovi...
warhammer-online-age-of-reckoning-20080513033421775.jpg


warhammer-online-age-of-reckoning-20080513033413994.jpg


warhammer-online-age-of-reckoning-20080513033434494.jpg


warhammer-online-age-of-reckoning-20080513033428416.jpg


warhammer-online-age-of-reckoning-20080513033440869.jpg
 
jel neko probao beta verziju? ili zna nekog ko je probao? ili zna nekog čiji drug/brat/sestrić/poznanik/komšija zna nekog ko je probao :)?
ako ovo ne skrlja WOW, ništa neće.
 
Izašao je preview na dve strane u Svetu Kompjutera, utisci su sasvim pozitivni.
 
jel neko probao beta verziju? ili zna nekog ko je probao? ili zna nekog čiji drug/brat/sestrić/poznanik/komšija zna nekog ko je probao :)?
ako ovo ne skrlja WOW, ništa neće.

Hoce, kako nece. Za jedno 50 godina :)
 
mmo u warhammer 40k svetu bi bio odlican

ovako je jos jedan kerberski fantasy mmo :)
 
Ako nista drugo bar ce u grafici da sije WoW za 2 koplja, sto i i nije tako tesko.
 
koliki je pre-order za ovo nje... planira neko da igra?

nasao sam pre-order box za neke male pare... jel pomocu toga mogu da igram full game kada izadje, tj mogu da je downloadujem i koristim taj key ili sta vec sto dobijem?
 
Poslednja izmena:
Da dodam,
ako kupis taj pack dobijes
1. Pristup open beti
2. Dva eksluzivna predmeta u igi.
 
Cenite li da ce igra postati popularna ?

Licno mislim da ima dobre sanse izmedju ostalog i zbog male hardverske zahtevnosti .
 
Poslednja izmena:
cenovnik

Igra izlazi 18. Septembra 2008. godine i mesečne pretplate izgledaće ovako:
za jedan mesec svi zainteresovani moraće izdvojiti 12.99€ (£10.31), za tri meseca 35.97€ (£28.55) i za šest 65.94€ (£52.34).
Takođe pored mesečnih pretplata koje se obavljaju preko kartica postojaće i 60-day pre-paid Game Cards koje će se moći pazariti iz ovlašćenih radnji po ceni od 29.99€ (£23.81).
 
Ja sam uzeo pre order .
Ima u games shopu u decanskoj 12 .
Ako posle kupis igru to iznos koji placas se smanjuje za tih 800 dindzi koje si platio za pre order .
Dobije se neki prsten koji pojacava damage , ali samo u PVE .
Sator koji ti pomaze za brzi health recovery .
Pravo na ucsece u beti od 3. do 12. septembra.
Pravo da pocnes live igru tri dana pre ostalis .
 
joj. Jedva cekam! Igrao sam warhammer 40k i odusevila me je igra, a ovo mi izgleda extra. Realm vs realm ce biti extra! :D Mada cu prvo na neki privatni server, necu odmah da kupujem igru, nisam bas pri novcima zbog iphonea. :D

Za tebe i sve fanove Warhammera, evo jedne informacije: sutra (subota) je poslednji dan rada Exit kluba drustvenih igara , pa se vrsi rasprodaja gomile board i card igara. Recimo Warhammer 40k je 450 din (sve igre su nove i ne otpakovane). Adresa ti je Cika Ljubina 1 / IV sprat na interfonu pise Exit
 
Poslednja izmena:
OMG, another MMO. :D Vala, posle teskog fanatizma i zaludjenosti koje je WOW prouzrokovao u meni, zaobici cu ovaj naslov, ( i svaki drugi MMO kad smo kod toga... :d ), u sirokom luku. Moj human paladin u WOW-u je skoro S2 kompletan, pa ili ide na prodaju, ili ide u legendu ( tj - delete :D ). Kad se samo setim koliko neprespavanih sati, koliko uludo potrosenog vremena, koliko nejavljanja na telefon zbog loodnice u BG-u, a tek koliko shizenja roditelja, devojke i drugova zbog mojih visesatnih nerd-ovanja u raid-u... Sacuvaj Boze... :wall:

Anyway, stvarno se nadam da ce ovaj naslov ozbiljno pomutiti vode WOW-u. Iskreno, posle milion najava i preview-eva, izgleda da je Warhammer Online jedini koji zapravo moze da se uhvati u kostac sa Bllizardovom legalizovanom drogom, odnosno WOW-om. :d Iskreno, nadam se da ce ljudima dosaditi non-stopno igranje jednog te istog u Blizzovom pulenu, pa ce veliki broj preci na Warhammer online zbog noviteta u samom MMO konceptu, kao i u neuporedivo boljoj grafici. Wrath Of the Lich King stize krajem godine, tako da cemo do tada znati ko je pobedio u MMO wars-ima. :) Naravno, oba ova naslova ce proci bez mene, posto mi je WOW prouzrokovao toliko nus-efekata i koji mi se ozbiljno smucio. Too much time for nothing; tako ja gledam na MMO-ove. :D Pa onih 28 sati u Mass Effectu mi je bilo neuporedivo efektivnije i kvalitetnije negoli svih 4-5 meseci u WOW-u... No, da ne off-ujem vise, nadam se da ce, ako nista drugo, Warhammer biti vise causal gaming igra, odnosno, da nece zahtevati da nemate zivot da bi je igrali. :d

Za kraj, evo vam pozdravi od mog Paladina, uz iskrenu nadu da ce veoma uskoro ovako mahati i meni za vecno goodbye. :p
 

Prilozi

  • WoWScrnShot_080908_083927.jpg
    WoWScrnShot_080908_083927.jpg
    373.1 KB · Pregleda: 146
  • WoWScrnShot_080908_084029.jpg
    WoWScrnShot_080908_084029.jpg
    373 KB · Pregleda: 140
Poslednja izmena:
ova igrica je TAKO da failuje da cu da se smejem kad izadje :d bre ovo je ISTO wow... isti UI, slichna grafika, sa tim shto bi me bio blam da me neko vidi da igram ovo... ovo bre ima grafiku ko dushko dugoushko...

EDIT:
a da nije Warhammer ono sa vanzemaljcima i space marincima... O.O ili je to 40k neshto skroz drugo? lol'd
 
Poslednja izmena:
sa tim shto bi me bio blam da me neko vidi da igram ovo... ovo bre ima grafiku ko dushko dugoushko...

A nije te blam da igras lolwow ?

Ova igra je za hardocre PvPere jer mozes da se levelujes kroz PvP , ako hoce gay RPG ima raznih mogucnosti .
 
Poslednja izmena:
hmm to je dobro :d ali opet je kao crtani a igra je izashla 2008 a kad je wow izashao? >_>
 
Obe igre imaju cartoonish look s tim sto ova ima nesto bolju grafiku,po svemu sto sam video (gameplay,pvp...) ne ocekujem previse.
 
Poslednja izmena:
EDIT:
a da nije Warhammer ono sa vanzemaljcima i space marincima... O.O ili je to 40k neshto skroz drugo? lol'd

Ne, to je Warhammer 40k. Ovo je Warhammer običan, po čijem je jednom delu nastao i Warcraft :d
 
Nazad
Vrh Dno