Šta je novo?

warcraft 3

Born2Kill

Čuven
Učlanjen(a)
15.05.2002
Poruke
386
Poena
619
treba mi dedicated server ako neko ima i da je iz bgd-a da moze da se dogovorimo da mi sreze.
hvala :)
 
Dedicated kao dedicated ne postoji.
Postoji emulacija Battle.net servera koja se odaziva na ime PvPGN.

Teska je par MB, tako da je glupo da juris nekoga da ti to sreze kad mozes da skines za neta za sat vremena.

Pozdrav!
 
Ma znam Sale ali kada si mi ti onda dao linkove cini mi se nisam mogao da skinem tj nadjem link za download doticnog
daj mi link sa tom progiju molim te :)
 
a taj PvPGN sluzi za sta?
jel preko njega moze se ici na Bettle.net ??Ili neki drugoi server da bi se igralo sa drugima preko neta???
 
rnikola je napisao(la):
a taj PvPGN sluzi za sta?
jel preko njega moze se ici na Bettle.net ??Ili neki drugoi server da bi se igralo sa drugima preko neta???

Pa to je u stvari server za Warcraft, tacnije emulacija B.Neta, kako Sasa vec rece...
 
Copy/paste sa RuR foruma

Kao sto neki od vas znaju, eurobattle.net je ovih dana u haosu (nekima radi, nekima ne radi....). E sad... ja kontam da nas ima dosta iz srbije i okoline koji igramo na eubnetu, i kapiram da na ovom forumu ima barem jos nekoliko likova koji kriziraju kao i ja kad eubnet ne radi xD

Situacija je sledeca: Podigao sam pvpgn server (isto shto i eurobattle.net ima) na ortakovoj dedicated mashini (athlon 2200+, staticna IP adresa... - drugim recima, stalno online). Kontam da nas nece biti milijardu kao na eubnetu, ali u slucaju da eubnet padne, nadam se da ce nas biti dovoljno da se hostuju 2-3 igre kad je eubnet down - sto ortakova mashina i konekcija mogu da podrzhe.

Sta ja ovde hocu:

Za pocetak mi treba samo par dobrovoljaca da vecheras 16.10.2007 oko 22h dodje na irc.krstarica.com #kugla (ili preko krstaricinog sajta, pa nek udje u isti kanal), ili eventualno dodate na msn (squiders et gmail.com). pa da malo iztestiramo da vidimo kako radi.

Za sav info/nejasnoce/pitanja/sto maraka, je pozeljno da me pitate preko ovog topic-a

Ako testiranje (jedna-dve partije dote) bude uspeshno, i ako server bude imao malo vecu popularnost... paa... nece imati, ali i za tu mogucnost imam reshenje :p

Nadam se da ce neko ovo procitati xD

Vidimo se vecheras ;p
 
Nazad
Vrh Dno