Šta je novo?

Warcraft 3 TFT zaledjuje komp

chakija

Slavan
Učlanjen(a)
22.09.2006
Poruke
121
Poena
319
Na masini iz potpisa desava mi se da se pokretanjem WC3 komp povremeno zakuca .Nekad ga pokrenem i odigram jedno 20 min i posle toga led i jedino mogu da restartujem komp .Ovo mi se nije ranije desavalo.
Takodje mi se par puta desilo da odma posle pokretanja windowsa racunar zaledi.
Jel ima neko ideju do cega bi moglo biti :trust:?
 
mozda ti se proc pregreva...
 
Proveri grafiku.
Ako ti grafika ne radi, ona zamrzne sve.
Ako procesor ne radi, tad ne radi nista.
 
ma to je do igre ipak je to The FROZEN Throne :d
 
Koju muzicku imas, da nisi stavljao neke nove drajvere...?
 
Koliko se sećam, WC3 i modovi poput Dote su izuzetno osetljivi na rad memorije. U svim igrama mi je sve radilo, međutim zbog Dote sam morao da olabavim latencije (na jednoj od mojih bivših konfiguracija).
 
Imao sam Creative Live! ,a sad mi je integrisana Realtek.Ne verujem da mi je do procesora zato sto je temperatura tu negde oko 45-50 stepeni.Igrao sam se ranije sa klokovanjem graficke ali sam je vratio na default.Nisam primecivao da mi se to desava u drugim igricama ,recimo Mafia ili PES 6 , mozda 2 ili 3 puta.Wc3 najcesce zapucava ...Juce sam odigrao nekoliko partija i radilo je ok :smash:.Ako dodje do zapucavanja ,to je u nekih 10tak minuta i posle restarta mi obicno radi dobro ,mada se zna desiti da i onda zaledi.
'ebem li ga :S:
 
Hmmm...probacu da popustim malo memoriju ako me i dalje bude zezalo.
 
Ako ni to nepomogne probaj da disabla muzicku ili da promenis drajvere!
 
Probaj da u "Audio" opciji same igre iskljucis "Direct 3D Sound" ili tako nesto. Verovatno sam lupio glupost sto se naziva tice, ali ces skontati na sta mislim kada udjes u podesavanje zvuka.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno