Šta je novo?

War Thunder

Učlanjen(a)
06.04.2013
Poruke
1,136
Poena
200
Nazalost nisam uspeo da nadjem topik pa se unapred izvinjavam ako vec negde postoji.

Ima sad ce skoro godinu dana od kad sam presao sa WoT-a na War Thunder i zadovoljan sam. Izlazi novi update uskoro sa novom mehanikom ukopavanja. Svakih 2,3 meseca redovno izbacuju nove stvari.



Ako neko bude zeleo da proba i bude ga zanimala mehanika igre nek se javi rado cu pomoci :)
 
Nazalost nisam uspeo da nadjem topik pa se unapred izvinjavam ako vec negde postoji.

Ima sad ce skoro godinu dana od kad sam presao sa WoT-a na War Thunder i zadovoljan sam. Izlazi novi update uskoro sa novom mehanikom ukopavanja. Svakih 2,3 meseca redovno izbacuju nove stvari.



Ako neko bude zeleo da proba i bude ga zanimala mehanika igre nek se javi rado cu pomoci :)

Bravo na otvaranju ove teme. I ja sam nekad trazio ali nista nije bilo pisano na forumu o ovoj igri. Steta jer ova igra to zasluzuje. Avioni, tenkovi, brodovi...helikopteri u jednoj igri...Tri moda u igri: arcade, realistic i simulator. Pokusao sam davno i ja WoT ali nije to to. Previse arkadna igra. Sa War Thunderom se druzim od 2014. Veteran ali jos uvek aktivan. Nekada se igralo satima sada 2-3 partije dnevno.
 
Ja sam trazio ali mislim na migraciji foruma, da se izgubila.

Koji je najlaksi nacin dolaska do IS6 ? Mislim da na profilu imama IS4 ali nisma dugo upalio. Planirma se vratiti.

Na PS5 ima bundle da se kupi IS6 ali ne vidim za PC.
 
Ja sam trazio ali mislim na migraciji foruma, da se izgubila.

Koji je najlaksi nacin dolaska do IS6 ? Mislim da na profilu imama IS4 ali nisma dugo upalio. Planirma se vratiti.

Na PS5 ima bundle da se kupi IS6 ali ne vidim za PC.
Ima i za pc. To je IS-6 pack. Znaci za 39.99e dobijas IS-6, 1000 Golden Eagles i 7 dana premijuma.
Ja igram na PC. Kakva je sada upravljivost na PlayStation-u? Znam da su ranije bili u podredjenijem polozaju od PC-ijevog mouse aim-a. Narocito je to bilo izrazeno u air battles.
 
Nisam igao, jer ne mogu konektovati svoj acc. Inace sam poceo s WT jos dok je bila u zatvorenoj beti pod NDA. Iz pocetka farmati nema sanse.
 
Nisam igao, jer ne mogu konektovati svoj acc. Inace sam poceo s WT jos dok je bila u zatvorenoj beti pod NDA. Iz pocetka farmati nema sanse.
Steta za acc. Ja sam tu negde mislim sam pocetak open beta. Znam da posle toliko ulozenog vremena i truda nemas volje krenuti sve iz pocetka. Ali igraj za svoju dusu.
 
Bacite imena pa da igramo :) Ja sam tu skoro svako vece.
 
Slivovitsa_SRB
 
Evo zanimljivog poredjenja War Thunder-a i World of Tanks-a:
 
Meet Major Update “Wind of Change”!

 
Igrao sam War Thunder jos u početku pre mnogo godina, vrhunska igra samo je mnogo bilo grinda..
Uložio sam sve u Spitfire i britansku avijaciju ali kad je dosao nerf, sve je bilo neupotrebljivo pa sam odustao..
Btw, pre par dana sam ih video uživo...
 

Prilozi

  • PXL_20220411_105607625.MOTION-01.COVER-01.jpeg
    PXL_20220411_105607625.MOTION-01.COVER-01.jpeg
    138.5 KB · Pregleda: 45
  • PXL_20220411_130209490~2-01.jpeg
    PXL_20220411_130209490~2-01.jpeg
    224.3 KB · Pregleda: 32
  • PXL_20220411_105619968-01.jpeg
    PXL_20220411_105619968-01.jpeg
    211.1 KB · Pregleda: 29
  • PXL_20220411_121410393-01.jpeg
    PXL_20220411_121410393-01.jpeg
    191.5 KB · Pregleda: 27
  • PXL_20220411_120903487-01.jpeg
    PXL_20220411_120903487-01.jpeg
    233.9 KB · Pregleda: 27
  • PXL_20220411_104816690.jpg
    PXL_20220411_104816690.jpg
    159.5 KB · Pregleda: 28
  • PXL_20220411_113711788.jpg
    PXL_20220411_113711788.jpg
    226.4 KB · Pregleda: 46
Prelepe slike @2SaiNt4U :)

Ja igram War Thunder vec neko vreme, najvise sa svabama, stigao sam do Leoparda I i M48. Kod amera mislim da sam dogurao do T34, kod britanaca do Comet-a i kod ruja do IS 2..

Ako moze neki savet kako brze doci do srebra i research poena, razvukao se na par nacija i ne znam gde bijem. Znam samo da me useravaju samo tako kad igram sa Svabama/Leopardom, maltene sam non stop u gubitku :D

Previse sam se fokusirao na tenkove i na svabe pa nemam nijedan krsten avion, trebao sam neku drugu naciju gde imaju i dobre avione, npr ameri..

Da napomenem da igram bez premijuma.. deluje mi da uopste nije isplativo igrati sa vozilima iznad 4-og ranka bez placanja..
 
Prelepe slike @2SaiNt4U :)

Ja igram War Thunder vec neko vreme, najvise sa svabama, stigao sam do Leoparda I i M48. Kod amera mislim da sam dogurao do T34, kod britanaca do Comet-a i kod ruja do IS 2..

Ako moze neki savet kako brze doci do srebra i research poena, razvukao se na par nacija i ne znam gde bijem. Znam samo da me useravaju samo tako kad igram sa Svabama/Leopardom, maltene sam non stop u gubitku :D

Previse sam se fokusirao na tenkove i na svabe pa nemam nijedan krsten avion, trebao sam neku drugu naciju gde imaju i dobre avione, npr ameri..

Da napomenem da igram bez premijuma.. deluje mi da uopste nije isplativo igrati sa vozilima iznad 4-og ranka bez placanja..
Pozdrav. Ja se druzim sa War Thunderom od 2014. Mnogo toga se od tada promenilo. Sada nisam toliko aktivan. Odigram 3-4 partije dnevno. Ne bas svaki dan. Mi koji smo od pocetka sa War thunder-om smo istrazivali prvo avione jer su oni samo bili u igri. I tu smo bili u velikoj prednosti na nove korisnike. Ne znam koji mod igras. Ja sam kada sam se prvi put upoznao sa War thunderom igrao avione arkadu, zatim avione realistik, pa tenkove realistik. Tenkovi arkada po meni besmisleno. Da ne duzim ja kad sam zapocinjao grind igrao sam sve nacije, I to ti je moj najveci savet. Jer kada igras sve nacije imas prilike da upoznas sve njihove vrline i mane. Ako igras ground realistik avioni sa (bomb-rocket loadom i bombarderi su itekako neophodni). Nije lose imati premijum naravno da je tada brze sve. Ja kada sam najvise igrao nisam imao premium, a sada kada manje igram poslednje 2 god imam premium:ROFLMAO: .Imas 1-2 puta godisnje popuste na premium pa to iskoristi. Takodje ne moras trositi odmah SL na kupovinu aviona i tenkova imas i tu 50% popusta (mislim da je bilo oko nove godine). Nekada se dobro farmalo SL sa bombarderima u realistic. Ne znam kako je sada. Evo pogledaj neke klipove mozda ti mogu pomoci:



 
Nova generacija aviona dolazi u igru sa novim update-om



F-14 :)
 
Bas su dosta poboljsali grafiku od kada sam zadnji put igrao. Mehanika mi se vise svidjala od world of tanks, ali sam je izbrisao zbog likova koji su igrali sa tigar2 tenkovima i uvek stajali na pozicijama gde im viri samo kupola i farmali nobove kao sto sam ja :LOL:
 
Bas su dosta poboljsali grafiku od kada sam zadnji put igrao. Mehanika mi se vise svidjala od world of tanks, ali sam je izbrisao zbog likova koji su igrali sa tigar2 tenkovima i uvek stajali na pozicijama gde im viri samo kupola i farmali nobove kao sto sam ja :LOL:
Dosta je tigar2 nerfovan. Sada nisu problem. Puno se stvari promenilo od tada. Nije savrseno ima nekih stvari koje smetaju. Ali vredi da se ponovo vratis War Thunder-u.
 
 
Zdravo. Da li imate probelm sa War Thunder-om posle ovog zadnjeg updejta "Danger Zone"? Naime ranije sam na medium podesavanjima zavisno od mape imao bar stabilnih 65 FPS. Sada je neigrivo. Dosta nestabilnosti fps varira od 25-40 fps u bilo kojim podesavanjima cak i na ultra low. Dok na geforce now vidim da i tu ima sitnih problema ali je bar igrivo. Stariji mi je racunar svestan sam toga ali do ovog udejta je na medium sve islo glatko. Cak i ponekad i na high. O istom problemu pise se i na war thunder forumu. Ko ce ga znati. Mozda je War Thunder postao zahtevniji sto se tice hardvera. Mozda je ovo trenutno jer posle svakog veceg updejta postoje ovi problemi. Nadam se da ce se resiti.
 
Da li neko ima problem sa artefektima do mere da ne vidi sta i gde da radi?
 

Prilozi

  • problem.jpg
    problem.jpg
    320.7 KB · Pregleda: 20
Da li neko ima problem sa artefektima do mere da ne vidi sta i gde da radi?
Da to je takodje jedan od problema koji se javljaju posle zadnjeg updejta. Bas gledao skrinsotove na wt forumu. Jel imas drastican pad fps-a posle zadnjeg updejta?
 
Uzeo sam 6700XT, imao sam 5500XT, pa je FPS dosta skocio, ali je ovo sto se pojavljuje ucinilo igru neigrivom. Isto se javljalo i na 5500XT, sada na ovoj novoj i tako... :( Graficke su ispravne, u drugim igrama nemam problema.
 
Uzeo sam 6700XT, imao sam 5500XT, pa je FPS dosta skocio, ali je ovo sto se pojavljuje ucinilo igru neigrivom. Isto se javljalo i na 5500XT, sada na ovoj novoj i tako... :( Graficke su ispravne, u drugim igrama nemam problema.
Ja imam Amd radeon RX 560 4gb ddr5. Pre ovog updejta igrao uglavnom na medium (65-70 fps. Ponekad na high 50-60 fps. Jeste da je procesor Q9650 ali je bilo itekako igrivo. Sada bilo koja podesavanja (ultra low, low, medium) fps bude oko 50, pa drastican pad na oko 25-30. Ranije bio na full clientu, probao i minimim client ne vredi.
 
Meni se desavao iznenadni FPS drop na 5500XT, koji nije bio prisutan pre, recimo, par meseci. Moguce je da je neki od poslednjih apdejtova uzrok i tom problemu.
 
Meni se desavao iznenadni FPS drop na 5500XT, koji nije bio prisutan pre, recimo, par meseci. Moguce je da je neki od poslednjih apdejtova uzrok i tom problemu.
Posle svakog veceg updejta u poslednje vreme uvek problemi. Srede to mini updejtima nadam se da ce i sada. Probao sam i War Thunder preko geforcenow malo je bolje ali tu i tamo ponovo seckanje i manje izrazen pad fps-a.
 
Interesantno je da posle par sati igranja sa avionima tier 1 i 2 nema nikakvih problema, dok sa tenkovima i dalje zna da bude potpuno neigrivo.
 
Interesantno je da posle par sati igranja sa avionima tier 1 i 2 nema nikakvih problema, dok sa tenkovima i dalje zna da bude potpuno neigrivo.
Juce sam odigrao par partija na medium. Ground realistic. Bio je bolji fps. Nekoliko seckanja tacnije 2 puta u prvih 10 sekundi pocetka partije ali moze da se igra. Samo jednom se pojavio onaj artefekat. Valjda ce i to ispeglati.
 
 
Jeste li probali novi update? Kakvo su samo bezveze novi zvuci topova i artiljerije! :cautious:
 
Jeste li probali novi update? Kakvo su samo bezveze novi zvuci topova i artiljerije! :cautious:
Probao. Da. U pravu si. Topovi i nisu toliko losi. Ali artiljerija...Trebace vremena da se naviknem. Kod mene opet stara boljka. Uvek posle vecih updejta nestabilan fps.
 
Nazad
Vrh Dno