Šta je novo?

w2k i w2k3 nece da se boot-uju

Vocko

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
30.06.2000
Poruke
2,516
Poena
679
Pre par dana sam gledao film kada mi je komp zablokirao(prvi put posle ne znam koliko vremena) i morao sam da uradim hard reset. Posle restart-a se sve normalno nastavilo, bez ikakvih problema i kocenja. Par sati kasnije sam ugasio kompjuter na shutdown, sve regularno.
Ujutru kada sam pokusao da ga upalim dosao je do w2k boot logo i tu je stao, posle restarta javio je da mu je ntoskernel ostecen, onda sam ga opet reset-ovao i uspeo je da ucita samo onu "belu traku" koja se pojavljuje pre boot logo-a i opet je stao.
Pri pokusaju ucitavnja safe mode-a stigne do fajla agp440.sys
Posto mi je komp u tom trenutku bio preko potreban, pokusao sam da se boot-ujem u w2k3 server, ali bez uspeha.

Sinoc sam regularno instalirao w2k na drugi hdd i sve radi.
Nije mi nikakav problem da reinstaliram win-ove (iako sam ih tek skoro nastelovao i instalirao sve sta mi je potrebno), ali bih hteo to da izbegnem. Takodje u OE u w2k imam par mail-ova koje moram da sacuvam, a ne znam kako da im pristupim.

Da napomenem da nista nije o/c, da sam pokusao sa ucitavanjem fail-safe i bios defaults iz bios-a, menjane grane na kom je hdd, ali bezuspesno :(

Slusam vase predloge.
Hvala.
 
Za mailove ne bi trebalo da bude problem, nadji foldere iz OE (nalaze se u Documents and Settings\username\Local Settings\Application Data\Identities\...), pa iskopiraj u novi.
 
Preciznije, potreban ti je outlook.pst fajl, u kome se čuvaju accounti, mail-ovi i sve što ima veze sa Outlook-om...
 
violinista je napisao(la):
Preciznije, potreban ti je outlook.pst fajl, u kome se čuvaju accounti, mail-ovi i sve što ima veze sa Outlook-om...

To jeste za Outlook, ali ako sam dobro procitao Voćku treba za OutlookExpress. Tada se nalaze na lokaciji koju je Dandy stavio, pod uslovom da joj nije menjao mesto ( kao što sam ja činio upravo kao preventiva za ovakve havarije).
 
Vrh Dno