Šta je novo?

Vrednosno pismo sa otkupom

NightCrawler

Čuven
Učlanjen(a)
15.03.2005
Poruke
2,739
Poena
615
Prodao sam neke stvari i izašao sam u susret kupcu da mu to pošaljem običnom poštom.

U Pošti mi rekoše da to ide kao vrednosno pismo sa otkupom,ispunili su šta su trebali,meni su dali potvrdu o prijemu pošiljke,paket je otišao,kupac je već primio paket i sve je ok medjutim ja još nisam dobio otkupninu.

Paket je uručen 12.2 a kod Post Expresa kada šaljem obično odmah stigne poruka da mi je novac legao na post net.

Ne paničim niti bilo šta nego me samo zanima kakva je procedura uručenja novca kada su ovakve pošiljke u pitanju?

U pošti me nisu pitali kako želim da mi se novac vrati (kao što rade kada šaljem post expresom) samo sam dobio tu pomenutu potvrdu o prijemu pošiljlke...
 
Pravac pošta. Verovatno te tamo čekaju pare. Proveri i poštansko sanduče, možda je čika poštar ubacio izveštaj.
 
Ovde mozes da ispratis da li je posiljka urucena:

http://www.posta.rs/struktura/lat/aplikacije/alati/posiljke.asp

povracaj novca zavisi od tvog postara koliko puta nedeljno nosi postu. Ako je posiljka urucena i ako ti za nedelju dana od tada ne donese pare, prosetaj se do poste sa papiricem da vidis u cemu je problem.
 
Postar ce ti doneti pare, verovatno u sredu ako ti vec nije ubacio izvestaj u sandice.
 
Nazad
Vrh Dno