Šta je novo?

Vojvodjanska ( OTP ) mbanking

Ima li neko otp kreditnu, ima li provizije ako se redovno isplacuje?
 
Ne mogu da verujem da mesec dana i jače nisu u stanju da isparave ikonicu na Android aplikaciji, već stoji ovako:

1000003062.png
 
Mislio sam da je neki problem nastao prilikom update-a, da se lokalno nešto na telefonu poremetilo. Pa sam probao na drugom telefonu da instaliram, i ista stvar. Vidim i na Google Play-u se žale na istu stvar.
 
Pošto koristim iOS instalirao sam na backup androidu aplikaciju i ima normalnu ikonicu. Ko zna do čega je.
 
На мом телефону је све океј. Можда има везе са тим који је Андроид ОС на твом телефону?
Ja sam na Pixelu, tako da se problem očigledno javlja na stock Androidu. Za test sam sad izvukao matori Nokia 7 Plus, i na njemu nakon instalacije fali ikona.

Pretpostavljam da je neki problem sa dynamic ikonom, pošto i na Pixelu i na Nokia launcheru ikone koriste dynamic funkciju i po default-u su nameštene na kružni oblik.
 
@Markic - Врло је могуће да је то у питању. Мада, сад сам теста ради иснсталирао АПК на службени Vivo Y72 5G - иконица изгледа исто као и код тебе, док је на мом приватном Mi Note 10 Lite све океј.
 
Pretpostavljam da se radi o funkciji nalik onoj u NLB Komercijalnoj, gde se po potrošnji karticom i nalozima za uplatu prema primaocima i trgovcima određuje na šta su pare potrošene (telekomunikacije, komunalije, trgovina, tehnika, kozmetičke usluge, obrazovanje i slično). Onda imaš grafik potrošnje po mesecima i mogućnost da za svaku stranku odrediš kategoriju ako to nije predviđeno.
 
Da li je ko probao preko aplikacije da promjeni PIN kod na nekoj od kartica, vidim da su to uveli ali meni ne prolazi
 
Banka koja je upsešno uvela aktiviranje aplikacije bez odlaska u banku i pozivanja call centra je uspela da se vrati na obavezno pozivanje banke. Kažu da im taj deo ne radi i to već duže vreme, a očigledno je da oni ne znaju šta im sve ne radi kod toga.
Banka koja je uvela Apple pay i dalje drži blokadu plaćanja ka Apple sajtu kao nebezbedbom i morate i dalje da ih zovete da ukinu na minut blokadu, logika iz prošlog veka.
 
Inače ikonu aplikacije još nisu sredili. Pokušao sam da stupim u kontakt sa njima preko chat forme unutar aplikacije, dobijem odgovor da im pošaljem fotografiju ikone, kad ubacim attachment, I pokušam da prosledim poruku, baci grešku... Ni chat im ne radi.
 
Inače ikonu aplikacije još nisu sredili. Pokušao sam da stupim u kontakt sa njima preko chat forme unutar aplikacije, dobijem odgovor da im pošaljem fotografiju ikone, kad ubacim attachment, I pokušam da prosledim poruku, baci grešku... Ni chat im ne radi.
Izbaci ti gresku zbog formata screenshota, vjerovatno je png, mislim da treba jpg
 
Da li je ko probao preko aplikacije da promjeni PIN kod na nekoj od kartica, vidim da su to uveli ali meni ne prolazi
radi bez problema, ja iskoristio. mada mislim da posle toga moraš na bankomat ili pos terminal da je aktiviraš, kao da si je tek izvadio iz koverte.
 
radi bez problema, ja iskoristio. mada mislim da posle toga moraš na bankomat ili pos terminal da je aktiviraš, kao da si je tek izvadio iz koverte.
Da li ti javi u aplikaciji da je pin promjenjen posto meni nista ne javi samo stoji kao da ceka da kliknem na dugme "promjeni pin". Isao sam na bankomat da vidim i stari pin sljaka. Probao na dvije kartice, isto.
 
Nakon promene mora da ti izbaci poruku o uspešnoj promeni gde ti kaže da moraš da aktiviraš novi PIN ubacivanjem kartice u bankomat.
1000019750.jpg
 
Inače ikonu aplikacije još nisu sredili. Pokušao sam da stupim u kontakt sa njima preko chat forme unutar aplikacije, dobijem odgovor da im pošaljem fotografiju ikone, kad ubacim attachment, I pokušam da prosledim poruku, baci grešku... Ni chat im ne radi.
Промених фон: са Mi Note 10 Lite пређох на Moto G84 5G. Не само да је икона фалерична, већ је немогуће додати њихову Мастер картицу у Гуглов ночаник, а поврх свега сама mCard апликација крешује када покушам плаћање из ње. Позивање подршке телефоном је губљење времена. Али барем зато на мејлове одговарају после једно 6 до 7 сати.


Несхватљиво ми је како су успели да сами себи вишеструко пуцају у колена са стилом, не само због овога, већ због комплетне услуге.
 
Izašao update za mbank, konačno je sređena ikona aplikacije.
 
Takođe je i lansirana aplikacija za Apple Watch, nudi pregled stanja računa, pregled kartica kao i transakcija.
 
Jedino nikako da ukapiraju da postoji swipe back, za iOS, što je mnogo lakše nego gađati strelicu na vrhu displeja i tako se vratiti u prethodni menu.
 
I mene to izuzetno nervira, to mi je praktično jedina zamerka za aplikaciju.
 
  • Like
Reagovanja: iOS
Ako neko ima broj direkcije OTP za devizne prilive nek mi javi na PM, treba mi detalji problema za priliv iz japana a oni odbijaju da daju kontakt njihove direkcije
 
Ako neko ima broj direkcije OTP za devizne prilive nek mi javi na PM, treba mi detalji problema za priliv iz japana a oni odbijaju da daju kontakt njihove direkcije
To bi trebao da vidis sa svojim licnim bankarom ako ne moze licno da vidi u cemu je problem trebalo bi da izganja dalje.
 
Промених фон: са Mi Note 10 Lite пређох на Moto G84 5G. Не само да је икона фалерична, већ је немогуће додати њихову Мастер картицу у Гуглов ночаник, а поврх свега сама mCard апликација крешује када покушам плаћање из ње. Позивање подршке телефоном је губљење времена. Али барем зато на мејлове одговарају после једно 6 до 7 сати.


Несхватљиво ми је како су успели да сами себи вишеструко пуцају у колена са стилом, не само због овога, већ због комплетне услуге.
Isti problem imam sa prelaskom na novi telefon, ne mogu da dodam karticu na Google Wallet, zvao sam OTP korisnički servis, kažu do Gugla je.
 
Nazad
Vrh Dno