Šta je novo?

Vodafone Smart Tab 10 vs iPad 1 ??

bora bora

Slavan
Učlanjen(a)
02.04.2009
Poruke
1,319
Poena
350
Gledao sam tablete do nekih 150eur, jedino arnova, na koju kukaju da ne rade ekrani i sl, pa sam odustao, pa mi zapao za oko Vodafone Smart Tab 10, za nekih 220-230eur nov, ali za taj novac moze da se nadje i polovan iPad 1...nikad nisam koristio iOS, android nesto malo, nisam zahtevan korisnik, dakle surfovanje, muzika, filmovi, navigacija...bilo bi dobro da ima 3g ali nije neophodno...kamera moze, ne mora...sta mislite da je bolja opcija? Hvala
 
IPad 1. Posto nisi zahtevan korisnik, IOS ce da odradi posao za tebe... Za Smart tab ima malo da se cacka oko SW-a...
 
onda ce najverovatnije ipad da bidne. jel treba da obratim paznju na nesto, posto iphone imaju par onih zackoljica sa firmwareima koji su za mene spanska sela, pa nadam se da nije tako i na iPad? xD volim da bude jednostavno i kvalitetno, nemam zivce za rootovanje i ostale gluposti, niti za trckaranje po servisima, nadam se da sa ipad necu imati takvih problema...
 
Poslednja izmena:
E to pogledaj u Apple temi negde, ja sam imao IPhone, nisam imao IPad, tako da ne znam za dizanje bb i fw-a kako to ide sa njima...
 
Nazad
Vrh Dno