Šta je novo?

Vodafone Smart Tab 10.1

Svi su punjaci 5V ali se Amperaza razlikuje. Jedino ces osetiti razliku u brzini punjenja i to je to. Mozes koristiti taj kabl sto imas tj. moras. Punjace sa konektorom za taj tab neces naci, nisi isti kao na Samsungu, tako da ne pokusavas bezveze.
Znaci, treba ti samo punjac koji ima USB i na koji mozes nakaciti taj kabl koji vec posedujes.
 
Jel ima neko jos uvek ovaj tablet? :) Vidim mrtva tema... Drug mi poseduje ovaj tablet i htedoh da pitam posto sam citao da je Joe otisao, jel ima nesto novije od CM-a ili nekog drugog mozda AOKP neki? Vidim da je jedini problem sto ne moze 3G da se ukljuci na tabletu... Tablet je u haosu, znaci ja u zivotu nisam video nesto sto tako koci, a ne bih rekao sad da je tablet slab.

Znaci treba mi samo preporuka sta flesnuti, a da radi 3G i wifi naravno, kamera i nije bitna zadnja, prednja jeste :)

P.S. Jel jos uvek vazi ono sa prve strane za root i CWM?
 
3.2.1 UPDATE

Jel ima neko jos uvek ovaj tablet? :) Vidim mrtva tema... Drug mi poseduje ovaj tablet i htedoh da pitam posto sam citao da je Joe otisao, jel ima nesto novije od CM-a ili nekog drugog mozda AOKP neki? Vidim da je jedini problem sto ne moze 3G da se ukljuci na tabletu... Tablet je u haosu, znaci ja u zivotu nisam video nesto sto tako koci, a ne bih rekao sad da je tablet slab.

Znaci treba mi samo preporuka sta flesnuti, a da radi 3G i wifi naravno, kamera i nije bitna zadnja, prednja jeste :)

P.S. Jel jos uvek vazi ono sa prve strane za root i CWM?


Ja odkad sam mu stavio onaj 3.2.1 update sto sam nasao ovde na forumu, radi perfektno, vise ne koci ne blokira, ama bas nikakve probleme nemam..... I to je oficijalni update tako da ce sve da ti radi..... Pre mi se gasio tablet kad upalim neku igru i igram 10 minuta i vise, pa se resetovao dok surfujem. A evo sad ga vec godinu dana koristim bez ikakvih problema posle ovog update-a....
 
Hmmm drugar nije radio nikakav update, a ni nema OTA kad odem preko tableta... Ajde videcu da potrazim ovde taj link, a ako mozes mozda da mi ostavis link, da sad ne vrtim, posto search ponekad obija da radi na forumu. Hvala.
 
...verovatno vec pise negde u diskusiji, ali nisam uspeo da nadjem search-om. Molim vas samo za kratku, da/ne informaciju: da li je VIP-ov model "zakljucan" ili ne, tj. moze li se koristiti net kartica nekog drugog provajdera? U pitanju je primerak "iz kutije", nista nije rootovano, updateovano, itd.

Hvala unapred
 
A kada prođe ugovor od 24 meseca? Šta se onda dešava ako se promeni operater.?
 
VIP ne nudi mogućnost otključavanja uređaja kupljenih preko njih, moraćeš da se snađeš na drugom mestu.
 
gandjelic je napisao(la):
A kada prođe ugovor od 24 meseca? Šta se onda dešava ako se promeni operater.?
Instaliras ICS na njega i bice otkljucan za sve mreze.

Falcon je napisao(la):
VIP ne nudi mogućnost otključavanja uređaja kupljenih preko njih, moraćeš da se snađeš na drugom mestu.
Nisam znao ovo za VIP, seljacka im fora.
 
Drugar ima ovaj tablet i sad gledam sta da mu instaliram od custom ROM,na XDA je dosta projekata prekinuto,kakav je ovaj JOE,da li radi sve sem kamere ? Takodje koji kernel da flesujem,videh da ima V11 , V55 i V77 ? Tablet je uzet u VIP , a u odeljku pise Smart Tab 10.Unapred zahvalan na odgovorima.
 
V11. Nisu ICS i JB radili lose ali baterija je krace trajala i bilo je tu jos mnogo posla a Joe to jednostavno nije sve mogao sam da odradi.
 
Pa posle dve godine ističe ugovor. Ima da ih tužim kod asocijacije potrošača. Da se malo zezam.
 
Pozdrav ljudi,
imam problem,
flipnuo mi PC, pa sa njim I drajveri,
pa ne mogu da ih nadjem na netu,
mislim da sam ih skinuo sa vodafone novozelandskog sajta,
posto imam instaliran XP SP3 32–bitni,
oni fabricki driveri ne odgovaraju,
nemogu da povezem tab sa kompom.
Unapred zahvalan.
 
Poslednja izmena:
VIP ne nudi mogućnost otključavanja uređaja kupljenih preko njih, moraćeš da se snađeš na drugom mestu.
Da se nadovezem, od 17.07.2013 VIP nudi mogucnost otkljucavanja uredjaja nakon isteka ugovorne obaveze. (pisani zahtev)

poz
 
Poslednja izmena:
Hvala za info :)
 
Interesuje me za koliko para bih mogao da prodam ovaj tablet??? Imam ga vec godinu i devet meseci, sad sam uzeo nov tablet pa mi je ovaj visak... U perfektnom je stanju, nigde nema tackicu, mazen pazen :) Instaliran mu je update 3.2.1 i radi perfektno, nema zabadanja, gresaka, radi fantasticno.... Vidim da po radnjama tableti od 10 incha i sa sim slotom dosta kostaju ali me ipak interesuje koja je realna cena za ovaj...
 
Procene su zabranjene na forumu.
Firmirani tableti kostaju. Ovi s malo slabijim imenom kostaju mnoooogo manje i dolaze sa 4.1.2 u startu. Realno ja sam se razocarao podrskom za ovaj tab. Bukvalno je 0 podrske bilo od starta. Nije los tab ali nikada vise ZTE u zivotu necu uzeti jer su slepci.
 
Ne mogu nigde da nadjem da instaliram android 4 na smart tab10, jel moze neki link za download ako ima neko ..
 
ok, hvala, nasao sam linkove, skinuo potrebne fajlove sa ove teme http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1629630
cm-10-20121117-unofficial-v11a
pa_V11A-2.53-04NOV2012-151952
gapps-jb-20120726-signed

e sad, samo ne mogu nikako da provalim kako da instaliram CWM :( Kad se restartujem u recovery probam odatle da povucem instalaciju nece prijavi gresku.
probao sam preko adb ali nesto ocigledno pogresno radim. Ako sam dobro razumeo, trebao bi da iz adb ukucam komandu
fastboot flash recovery ime_recovery.img
probao sam iz androida ukljucen je usb debuging nece. Probao sam da se restartujem u ftm mode, tu mi vidi tablet, ali nece da izvrsi ovu komandu.
Gde gresim ?
 
e ljudi moji, konacno posle silnih muka, uspeh da instaliram ovaj rom, i sad nemam one osnovne dugmice dole u dnu ekrana za nazad, home i slicno. To sam resio sa aplikacijom Button Saviour ima na marketu, eto ako nekom zatreba :)
 
Ja sam svojevremeno skinuo neki cm-10-20130124-UNOFFICIAL-V11A.zip. Vidim da ga sada nema na goo.im. Je li ko probao ovaj ROM.
Napomena - ovaj cm-10-20121117-unofficial-v11a.zip na goo.im je neispravan. MD5 je ok ali ne moze da se otvori zip, a ni instalira, tako da ko juri skine sa drugog mesta...
Sa pa_ su i meni nestali dugmici, pa sam stavio cyanogen.
Inace instalirao sam TWRP, ali sa fastboot boot v11_recovery.img (iz V11A_TWRP - recovery.img). CWM me zezao kod backupa (ima onaj fajl .neebisesaprogresbarom ali opet zastopa sa restore)
Ni meni nije htelo direktno
fastboot flash recovery ime_recovery.img
Steta sto je joe kupio drugi uredjaj :)
 
Svez sam korisnik ovog tableta. Dali je neko uspeo da resi instaliranje Whatsapp. Probao sam neke verzije sa neta ali bezuspesno, javlja da je aplikacija modifikovana i nece da je registruje, takodje mi i Viber pravi probleme pri registraciji kaze da je poslao kod u sms ali nista ne stize. Hvala na bilo kakvoj informaciji unapred. Pozdrav....
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno