Šta je novo?

Vodafone Smart Tab 10.1

Bezveze... Skupo... A i vreme gazi... Sad i najtupaviji tablete imaju Usb i hdmi
 
Radi tablet jos uvek zgodno, a uz pomoc dockinga i kabla da se dobije neka verzija android media player-a, uz dodatak eksterne memorije i tastature...
 
Ima li neko pojma koja bi bila realna cena za 12 meseci star Smart Tab 10.1?
Ništa čačkano, sve kao iz VIP-a
 
Punjac ili USB

Zanimam me kako mogu da nabavim USB ili punjac a Vodafone Smart tab 10, posto sam izgubio, molim za pomoc posto kazu da ne moze da se nabavi nigde onaj ulaz, i jel odg ulaz za punjac od ASUS tablet? Molim za pomoc!
 
Molila bih za pomoć. Vodafone Smart Tab 10.1 mi pri pokušaju instalisanja aplikacije prikaže poruku da nema dovoljno prostora a ima vise od 8 GB. Takođe me interesuje da li mogu da se neke aplikacije prebace na SD.

Pozdrav I unapred hvala
 
Koja aplikacija je u pitanju?
Koju poruku tačno prikazuje?
Koja je verzija android os-a na uređaju?
 
Verzija je 3.2.1, a nece da mi instališe CoPilot Live Premium Europe v9.4.0.144 (htela sam da zamenim aplikaciju koja je radila sa novom verzijom), a i druge aplikacije, probala sam nekoliko. Obrisala sam desetak aplikacija ali poruka je ista nema prostora.

Hvala na odgovoru
 
Tačan tekst poruke je:Nema više mesta. Nije bilo moguće instalirati aplikaciju .........Oslobodite dodatni prostor i pokušajte ponovo.. Zauzeće prostora je 3.0 GB iskorišćeno, 9,8GB slobodno. Da li ima ograničenja u broju instalisanih aplikacija.

Pozdrav
 
Desavalo mi se, onda uradim memory cleaner for tablets ili clean master i bude ok
 
Imam vodafon smart tab 10.1.
Od pre neki dan neće da prepozna SIM karticu.
Nemam 3g internet koji mi je zaista neophodan u poslu.
Molim vas za neki savet i pomoć

Unapred hvala svima.
 
Begram Zemun, ali probaj i hard reset za svaki slucaj imas ovde negde i sw 3.2.1 za njega koliko se secam
 
A kako se radi hard reset?
izvini na pitanju ali ja sam potpuni laik.
 
HILFE, HILFE !!!!

Ljudi potrebna mi je pomoc,
AKO IMA JOS ZIVIH NA OVOM FORUMU,
da li je ko punio tablet preko punjaca za kola, i koji je kompaktibilan da se uzme,
zvao sam Begram u zemunu nisu znali da mi daju odgovor .
da li odgovara od samsunga, punjac za kola , za ovaj uradjaj, da li je isti raspored pinova + i - da ne bi bilo puf,
punjac za samsung je 2,1A, 5V, prodaje se samo punjac bez kabla,
potrebno mi je da ga punim preko solarne ploce na brodu,
Unapred zahvalan,
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno