Šta je novo?

Vodafone Smart Tab 10.1

Procitao uputstvo, instalira se terminal program na pc,prebaci se tablet u ftm mod i ide automatski. Samo je pitanje koji je android, da li je honeycomb lics.
 
Ja nisam uspeo, program pronadje internet ali uredjaj nikako, sve instalirao ali program nikako da pronadje tablet ni u tom odu
 
Poslednja izmena:
Uk uspeo, terminal program nasao tablet (ftm mod) (power i +) ali nema novijeg nego sto je okacen ovde, april 2012 HC 3.2.1
 
Poslednja izmena:
Sta se dobija sa 3.2.1? Ja generalno nemam problema sa tabom, ponek put zaglupi, restart....i slično.
 
Ukratko, nema više problema sa kamerom i sinhronizacijom vremena, ponekad se zaglupi browser ali sam vrlo zadovoljan i update vredi
 
Meni se desava da s vremena na vreme zabode, to jest ugasi se, ali to je veoma retko kada koristim programe ili surfujem itd. problem je drugi, ako udjem da igram igrice, tablet posle 5-30 minuta u zavisnoti od raspolozenja zabode i pocne da pisti i zatim se ugasi. Upali se posle toga obicno bez problema, eventualno nekad udje u bootloop, ali to je bas retko. A nekad mu dodju dani da igram igrice bez problema i ceo sat ili vise.... Ali u poslednje vreme dosta se gasi... Da napomenem da nema veze koju igricu igram, da li je 2D ili 3D... Od ostalih bagova bih napomenuo sat koji zna da prebaci i ponekad izbaci da nema sim karticu na lockscreenu, ali cim ga otkljucas net radi. Isto mi se desava kao nekima da zaglupi net, ali ja samo ukljucim i iskljucim aeroplae mode i on proradi, da ne resetujem tab badava, i ovo se stvarno retko desava. Da napomenem da je tab rutovan, Android je 3.2, baseband je M8660A-AABQNLYM-3.1.32T 1 (jul 23 2011 22:00:00), i kernel je 2.6.35.11-perf joe@AIDA #60... Da li da ga reklamiram ili ce mozda ovaj novi firmware da resi ovaj problem? I da li ce tab ostati rutovan ako updejtujem na 3.2.1? Inace koristim ga oko 5-6 meseci tako da je jos godinu ipo u garanciji...
 
Nisam toliki expert, ali koliko citam na forumu, ako je tablet rutovan i sa nekim drugim sw se odnese u servis, gubi se garancija
 
Begram servis Karadjordjev trg Zemun dobio usb data kabl za Vip Vodafone tablet, sad pazario da imam rezervni
 
Strava. Posto? Ja sam moj nagazio tockom od stolice i napukao mi malo. Radi ali da sam mu dosao glave bilo bi cupavo.
Poslao sam opet mail VIP-u oko nabavke kablova i zastitne folije. Bas me zajima kakav ce mi genericki odgovor dati.
 
2000 platio ali mi mailom rekli 2400 a foliju sam nasao na secenje u Comtrade u Delta sitiju italijanska i super je
 
Begram je servis koji raskupusava tablete, kao što su ljudi već prijavili, apsolutno su neznalice. Šteta što BG Elektronik ne servisira, sa njima nikada nisam imao problema.
 
Nisam toliki expert, ali koliko citam na forumu, ako je tablet rutovan i sa nekim drugim sw se odnese u servis, gubi se garancija

Koliko mi je objasnio jedan lik moguce je sve vratiti na staro, to jest da ga unroot-ujesh i ubacis stari kernel pre nego ga odneses u servis. E sad da li je ovo tacno to ne bih znao, ali decko koji mi je to rekao zna ovaj tablet u prste, on mi je i odradio root.... Nego jel ima neko iskustva sa ovim mojim problemima i posle update-a na 3.2.1 ???
 
Ozzy nosi to kod Peke da garanciju. Kad sam ja mogao da menjam ekran mogu i tebi da ga malo cackaju.

P. S. Javi se kad hoces da se vrati na stock :)
 
Pitanje ako stavim Joe kernal 60 pa nesto ne bude ok, kako da vratim na stari kernel od 3.2.1
 
Ozzy nosi to kod Peke da garanciju. Kad sam ja mogao da menjam ekran mogu i tebi da ga malo cackaju.

P. S. Javi se kad hoces da se vrati na stock :)

:) A i to sto kazes, nego mi se ne ceka 15 dana a i vec sam mu odneo jasminin telefon, crko mu touch nesto a jos je u garanciji.... Je li Cvele a jel smem da mu puknem ja ovaj 3.2.1 da vidim kako ce da radi? I jel ce da mi ostanu podaci ili sve moram da reinstaliram, i da li ce da ostane root-ovan? I jos jedna stvar, posto se meni cini da je ovo sve do software-a, posto ne koristim ni kameru ni bluetooth jel mozemo da mu na kraju stavimo ICS i probamo kako radi ako 3.2.1 ne pomogne?
 
Poslednja izmena:
Nije problem da se stavi ICS ali meni to tvoje deluje kao hardverski problem.
 
Joe stavio nov JB za Vodafone tablet
New Jelly Bean Version
New JB version was uploaded.
It fixes some failures :
- mp3 play from root explorer
- wifi tethering
- market install error
- wifi drops while sleep
- power_profile.xml was changed

Kamera i dalje ne radi
 
2000 platio ali mi mailom rekli 2400 a foliju sam nasao na secenje u Comtrade u Delta sitiju italijanska i super je

heheh sjajno :D
ja sam slučajno pronašao konektor na pijaci sa nekim bundle-om za punjenje više vrsta telefona...oko 300 din i platio još 300 da mi se napravi jedan usb kabal.
 
Poslednja izmena:
Konektor koji pase na nas tab? Slikaj to covece da vidimo kako to izgleda da znam sta da gledam
 
Pitanje da li tablet mora da bude rutovan da bi se ubacio CWM da bi uradio back up
 
Od juče ni meni ne vidi SIM. Nosim ga sutra, prekosutra na reklamaciju, nego jedno (možda glupo) pitanjce.

Da li ste uz tablet dobili granatni list?

Sve sam pretražio, tu mi je ugovor, gomila brošura koje su mi dali, uputstva, ona plastika od kartice, sve je to stoji u kutiji od tableta, ali garantnog lista nema.
Pa rekoh, možda i ne daju garantni list, ugovor služi umesto njega.

Čisto da proverim da me ne bi zavlačili oko toga prilikom reklamacija.
 
ako ti budu pravili problem, neka skeniraju serijski, tako su meni odradili sa telefonom :)
 
Konektor koji pase na nas tab? Slikaj to covece da vidimo kako to izgleda da znam sta da gledam

heheh bih ali nije više kod mene :) dao sam ga drugaru koji je otišao preko...A i prodao sam moj Tab,jedino što mi je ostalo je DOCK! :)
 
@ Mickk Gde si na pijaci nasao majke ti? Ne mogu bas da kazem da sam gledao i trazio ali nisam jos video nista sa ovakvim konektorom.
 
Nazad
Vrh Dno