Šta je novo?

Vodafone Smart Tab 10.1

Evo, tu sam ja. :) Tablet sam poklonio pre mesec dana drugaru, on samo da plaća pretplatu. Poslednjih 20ak dana se nonstop restartuje i zabode i pišti, npr. dok četuje na Skajpu, tako da ću morati da ga odnesem na reklamaciju.
 
Pozdrav svim Smartabovcima
Da li je netko probao kako radi Sbb-ov D3GO ?
Kod mene je slika zrnasta, zamucena i loseg kvaliteta - kao kod onog 30sekundnog prilagodjavanja, pustio sam da radi pola sata i nije se poboljsala. Probao sam i preko WiFia i preko SIM kartice i isto.
Software na smartabu je fabricki
Pozz
 
Moj dva puta bio na reklamaciji, 2 puta menjana maticna ploca i odem da ga preuzmem a oni ga razglavili skroz od otvaranja sa jedne strane i sad ekran viri iznad okvira i nisam hteo da ga uzmem pisao im i molbu da mi se omoguci nov ili raskid i nisam dobio odgovor, napatih se sa njima i vise ne znam sta da radim.Tako da neka vam je bog u pomoci kad uredjaj zakaze.I najjace od svega pitam da mi daju onaj usb adapter (posto nemaju zamenskih uredjaja da mi daju) da mogu bar da koristim na laptop-u kad ono ne moze ni to.Bezobrazluka...
 
Moj takodje bio na servisu, brzo ga popravili, posle 7 dana, kazu zamenili plocu al kolko vidim i ekran (moj bio ogreban u jednom cosku i sad nema ogrebotine), apdejtovali softver, ali je isto malo razglavljen sa jedne strane (tamo gde su ga otvarali) i malo strci ekran. Nije mi samo jasno zasto mi nisu dali nov kad su sve menjali (izgleda zbog serijskog broja koji je na masci).
 
Pitanje.............

Još jedan uspešan root. :)

Imam smart tab ZTE 10,na VIp mreži je...juče mi je počeo da traži da umetnem karticu i ako je kartica već unutra....onda se počeo gasiti i na kraju kada sam ga konačno uključio traži mi neki pasvord...a ja nisam nikakav pasvord aktivirao....i ako neko zna gde mogu da skinem softver nek ostavi link....HVALA u napred! :wall:
 
Sestrin tablet je evo već treci put na servisu I pomislih da nesto samnom nije u redu kad toliko pravi problema ali izgleda nije jedina. Menjali su plocu ali se on i dalje resetuje, nijedan klip duzi od par minuta ne mozes da pogledas a da ne rikne. Startujes browser a on se resetuje... Ja imam isti tablet ali nemam tih problema. Jedino mi zao sto se ovi iz VIP-a prave kao da ih se to uopste ne tice. Od cetiri meseca koliko je kod nje, vise od mesec dana je u servisu..... Tako se ne radi....
 
Moj dva puta bio na reklamaciji, 2 puta menjana maticna ploca i odem da ga preuzmem a oni ga razglavili skroz od otvaranja sa jedne strane i sad ekran viri iznad okvira i nisam hteo da ga uzmem pisao im i molbu da mi se omoguci nov ili raskid i nisam dobio odgovor, napatih se sa njima i vise ne znam sta da radim.Tako da neka vam je bog u pomoci kad uredjaj zakaze.I najjace od svega pitam da mi daju onaj usb adapter (posto nemaju zamenskih uredjaja da mi daju) da mogu bar da koristim na laptop-u kad ono ne moze ni to.Bezobrazluka...
Meni kad je otisla sim kartica,odneo lepo na Usce u VIP radnju,da probaju sa novom karticom (iako je nazovi "radnica"rekla da nemaju tu data kartica (mos` misliti)),ja ipak odem i sva sreca radili su neki momak i devojka.Lepo obrazlozim problem,njih dvoje probali sve sto je moglo (nova kartica,novi apn-ovi,pricali sa servisom) i posto nisu resili,poslali ga na reklamaciju a meni dali mali asus netbook i usb stick sa novom karticom.Posle tacno 10 dana (tu su bili i prvomajski praznici) su me zvali da ga podignem.Evo ga radi bez problema (pu,pu,pu)..
 
E ovako pitanje za strucnjaka nekog ko zna :) imam hc sistem,kamera radi cuva slike itd... Ali pre 6 dana na skajpu nece kamera da radi? Am da pre toga sam imao ics pa uradio backup iliradilo je ali sam uradio full wipe itd.. I instalirao I nece kamera I imam 60kernel... Jel je imao neko takav problem ili da ga polomim :)
 
Mislim da kod same instalacije Skype-a treba obratiti paznju na cekiranje opcije koriscenja kamere. Pokusaj da deinstaliras i ponovo instaliras Skype pazljivo prateci koje ti opcije nudi u vezi sa koriscenjem kamere
 
Odneo sam tablet na reklamaciju. Dečko mi je ponudio zamenski uređaj, ali sam ljubazno odbio jer mi stvarno ne treba, ali sam samo zatražio usb stick da bih mogao net da koristim dok je tablet na servisu i dobio sam to.
 
Ko zna :) instalirao sam (joe.stone ) v10_kernel_60 i od tada kada upalim tab. pojavi mi se onaj znak androida i posle toga tab. samo pocne da treperi pali gasi displej i tako ceo da jedino sto mogu da udjem u bootloader (fabricki) pow+volume down i dalje nesta nece da radi.
Ako neko ima predlog sta da radim neka pise :)
 
Pa nudi mi puno opcija ali sve te opcije su stiklirane,cak I kamera I audio...nego listao danas internet googlovao I u build.prop ima neka greskica pa cu da vidim da je ispravim ili da promenim kernel
 
Pozdrav svim Smartabovcima
Da li je netko probao kako radi Sbb-ov D3GO ?
Kod mene je slika zrnasta, zamucena i loseg kvaliteta - kao kod onog 30sekundnog prilagodjavanja, pustio sam da radi pola sata i nije se poboljsala. Probao sam i preko WiFia i preko SIM kartice i isto.
Software na smartabu je fabricki
Pozz
Ja sam probao. Dosta je los kvalitet na tabu. Na PC-u je vrhunska slika (kad radi :D)
 
Nešto nam je zamrla tema, Mobilix je iščezao k'o Kaiser Sose otkako je kupio drugi tab ,) , a i drugi su se prebacili u letnju šemu. Ja ovaj moj primerak koristim sa zadovoljstvom, bez ikakvih većih zamerki. Baterija mu je baš jaaka, uglavnom wi-fi konekciju koristim, sve radi bez greške, adw launcher radi baš lepo. Sve u svemu, iščekujem da veliki pregalac joe.stone izgura do kraja svoj rad na CM9 ICS, pa ću onda da malo više eksperimentišem, ovaj hardver je dovoljno jak za to...
 
Ja sam presao na ICS i jako sam zadovoljan i brzinom i stabilnoscu. Cak sam probao i neki program sa marketa za dlna i to je radil na ICS-u. Samo da joe.stone resi blutut i da vezem tastaturu preko nje i da uzivam. Video sam male sjajne blutut tastature . . . .
 
Ja i dalje čekam da mi ga vrate sa reklamacije, preko 10 dana je u VIPu.
 
Jok, konstantno restartovanje, zabode, počne da pišti i restartuje se pri najosnovnijim operacijama.
 
@trenje Kod tebe je problem neprepoznavanje sim kartice?

Kod mene je problem neprepoznavanje sim kartice, bio jednom na servisu (oko 15 dana) vratili ga, radio normalno 10 dana i juce sam ga ponovo poslao na servis, isti problem. Prvi put ga prilikom otvaranja razglavili, poklopac ne naleze dobro na ekran, krcka, oljustila se malo farba sa strane, blagi uzas, narocito za mene koji sam picajzla prema gedzetima. Trazio sam da napisu da vrate sve kao sto je bilo (malo oguljena farba nemaveze) ili u suprotnom necu da ga preuzmem. Jeb... ti takav servis kad ti upropaste uredjaj. Osecam da cu tek da imam peripetije.
 
Nešto nam je zamrla tema, Mobilix je iščezao k'o Kaiser Sose otkako je kupio drugi tab ,) , a i drugi su se prebacili u letnju šemu. Ja ovaj moj primerak koristim sa zadovoljstvom, bez ikakvih većih zamerki. Baterija mu je baš jaaka, uglavnom wi-fi konekciju koristim, sve radi bez greške, adw launcher radi baš lepo. Sve u svemu, iščekujem da veliki pregalac joe.stone izgura do kraja svoj rad na CM9 ICS, pa ću onda da malo više eksperimentišem, ovaj hardver je dovoljno jak za to...

Pratim vas ja ali nemam ništa pametno da kažem pa zato ćutim :D inače moj bivši tablet lepo šljaka i služi novog gazdu. Moj novi tablet poznatog brenda nije ništa bolji samo je kompaktniji, prenosiviji i služi kao primarni telefon i zato je pobedio ;)
 
Nazad
Vrh Dno