Šta je novo?

Vista users folder prevelik...

ilija7777

Cenjen
Učlanjen(a)
20.04.2010
Poruke
15
Poena
154
stvarno ne znam, jeste li logicno da users folder na visti bude preko 150 gb ? takodje nesto se cudno desava sa tim acer notebookom... juce sam izbrisao oko 10 gb materijala sa c particije, otisao da spavam i ostavio windisrstat program da skenira gde odlazi prostor...inace nije moj komp...ustanem i c je pun skroz, nista slobodno...wtf? virus? instalirao sam nod i comodo, ali ni jedan nece da se updatuje, javlja cannot connect tako neshto...mogu li negde da se skinu definicije za ove programe u vidu fajlova koje cu manuelno da ubacim...?
mislim, najverovatnije reinstaliram sve i ubacujem win7 lepo, ali me zanima sta je ovde problem...nadam se da ce se neko javiti :type:
 
vista ima odavno poznat problem sa windows>winsxs folder problemom, meni je bio 15gb samo taj folder i taj problem sam reshio sa nekim exe fileom u tom folderu koji se samo jednom mozhe pokrenuti bla bla bla...uglavnom sad je to na 8,84gb shto je i dalje previshe... ali sobzirom da je nekim nesretnicima po 80gb u tom folderu ja sam zadovoljan.. takodje poshto posle skoro 2 god pochela da pokazuje slabost uskoro se prelazi na win7...
batali se chorava posla i predji na win7 :wave:
 
Ma kakv reinstall,obrisi sadrzaj foldera C:\Users\(User-Name)\AppData\Local\Temp
ili jednostavno ukucas u Run: %TEMP% i obrises sve fajlove,osim par njih koje ti i sam win nece dozvoliti.
A Win 7 ti je bolje da zbog nekih drugih stvari instaliras,a sto se ovoga tice stvar je priblizno ista...
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno