Šta je novo?

Vista-Folder problem

Rizmal

Slavan
Učlanjen(a)
21.01.2005
Poruke
2,526
Poena
425
Moja oprema  
Ostale periferije
PS5 Digital + G923
Laptop
McBook Pro 15
Tablet
Apple iPad Pro
Mobilni telefon
Apple iPhone 13 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch 7
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
POz ,imam problem s jednim folderom,naime win explorer ga ne vidi,a tcmd ga vidi sasvim normalno.Folder nije hideovan,svi podacu u njemu su ok,i njima se preko TCMD-a moze rukovati,cak i msn sve sto mi neko posalje lepo upisuje podatke u taj folder,znaci sve je ok ,osim sto ga win explorer ne vidi,a to mi je problem ,jer ono sto dobijem preko msna treba cesto i da saljem dalje ,pa onda ne mogu nego moram fajlove da c/p negde drugde pa odna procedura.Zna li neko kako da resim ovaj problem
?:wave:
 
Si probao da napracis novi folder iz Windowsa i prebacis sve podatke sa tog "nevidljivog" foldera. Obrises taj nevidljivi, resetujes masinu.
Posto ce tnovi folder biti vidljiv iz Windowsa, reiname-ujes ga u ime starog.
Javi.
 
da ti taj folder nije sluchajno bas chim kada otworish tcmd i odes na root particije da se ne zowe "documents and settings" ? u sluchaju ako jeste to, idesh users/twojusername/documents ili tako nesto wetj xD nisam na wisti wetj neko wreme :D
 
Hvala Borab-u na resenju,folder je bio C:\Temp,samo sam nap[ravio drugi sve iskopirao u njega i obrisao stari,a ovaj novonaprravljeni preimenovao i sve je sada ok
 
Nazad
Vrh Dno