Šta je novo?

Virtua Tennis 2009

Igra je smešna protiv AI protivnika - protiv čoveka je dosta zabavnija ;)
 
Ovo bas ne smatram nekom reklamom, ljudi vole da igraju igrice i pokazu svoje umece na nekom turniru gde ima puno igraca, a pogotovo na mestu gde mogu jos dodatno da se provedu kako-tako, da pojedu nesto, a na turniru im je obezbedjeno pice - fanta.
Plus ovo su trenutno najpopularnije sportske igre koje su veoma igrive i ljudi zele da se takmice.
Nagrade cu vam reci za koji dan, posto jos ne znam koje su (cooler master ce biti jedne od nagrada, to znam).
Znam da su sigurno vredne, a prosli turnir glavne nagrade su bile Intel Core i7-920 procesor, psp+Killzone 2, ROCCAT Kone mis, EA torba, kao i utesne nagrade igra FIFA 09. Doduse ovo je organizovao Bravo ScreenFun casopis http://www.personalmag.rs/opusteno/gaming/odrzan-prvi-bravo-screenfun-turnir/
A nasa igraonica je odrzala pre toga 5-6 turnira, takodje sa veoma vrednim nagradama i sa 100+ ljudi.
Mozete videti i utiske na pes serbia forumu, posto smo samo odrzavali turnir u pesu, nikada pre u necemu drugom sve do bravo screenfun turnira kada je bilo takmicenje u Fifi 09.

....a vidje li ti krezavog smajlija u mom komentaru!? :p
 
Mis'im ok arkada je, ali ovo je previse arkadno i za arkadu :d.
Prethodni deo sam bas dosta igrao, i nekako mi je bolji, iako je i on arkadcina.
Ovde mi sve nekako nelogicno, pocev od udaraca do kretanja igraca.
 
Ljudi imam problem.Kad udjem u igru samo od jednom pocne da mi se pojavljuje crna slika(blica) i posle toga se pojavi plava slika,a zvuk kao da zakuca i pocne da zuji i komp se restartuje!:wall: To mi se desava i sa CoD 4!:mad:
Jel zna neko u cemu je problem?
 
Ljudi da li neko zna zašto nemogu da igram u dvoje, da jedan igrač igra na tastaturi a drugi na džojstiku, nego bude prvi igrač bude i na džojstiku i na tastaturi.Nemogu namestiti da igram u dvoje nikako, da li neko zna kako da to rešim?
 
^
Probaj da reinstaliras netframework 3.5.Idi u control panel i probaj sa repair.Tako je barem meni uspelo..

Poz
 
^
netframework 3.5..
Idi u control panel i pokreni uninstall i ponudice ti repair..
I restartuj naravno.

Poz
 
Poslednja izmena:
Neradi!Neznam zasto, znam da sam u VT3, morao imati dva džojstika da bi mogao igrati u dvoje, odnosno jedan za 1p a drugi 2p, a sada samo imam jedan, da li se nekome još ovo dešava???
 
Ne znam sta da ti kazem. Kada smo instalirali kod drugara imali smo isti problem i tako smo ga resili. Secam se da u meniju za podesavanje kontrola imas opciju da za 1P izaberes tastaturu sa enter pa da podesavas kontrole. Mozda je nesto tako bezveze pa probaj tako. Izaberi tastaturu sa enter kao da ces da podesavas kontrole i vrati se nazad u glavni meni pa probaj da pokrenes tako..

A VT3 smo igrali bez problema.Tastatura i 1 dzojpad..

Poz
 
Poslednja izmena:
^
Zar ne bi trebalo da bude obrnuto, drzis dugo od protivnika i slajs?:)

Poz
 
Mislim da je VT3 bio bolji...i dalje kad se zaželim tenisa instaliram Top Spin 1...boljeg tendže za pecejca nema...
 
kako se radi ova vezba na treningu pise: win the point off an underarm serve! nekapram kako to da uradim...jel zna neko?
 
kako se radi ova vezba na treningu pise: win the point off an underarm serve! nekapram kako to da uradim...jel zna neko?

Ja imam isti problem, plus onaj sa drop shotom. Kako je moguce da su toliko kreteni pa da ne stave nikakav tutorial?!? Dodje mi da je obrisem a tek sam je instalirao..

P.S. Pronasao sam underarm servis- drzis strelicu unazad i lob u isto vreme i odmah pustis, servira kao u stonom tenisu..
 
Poslednja izmena:
Ja imam isti problem, plus onaj sa drop shotom. Kako je moguce da su toliko kreteni pa da ne stave nikakav tutorial?!? Dodje mi da je obrisem a tek sam je instalirao..

P.S. Pronasao sam underarm servis- drzis strelicu unazad i lob u isto vreme i odmah pustis, servira kao u stonom tenisu..

e hvala...
a jos nisam provalio kako se radi drop shot :wall:
 
Za drop shot drzis strelicu unazad i slice udarac (sto duze to bolji drop shot)!
 
Da, prvo pokušaj da izbaciš protivnika malo iz ravnoteže da on vrati slabiju loptu, a onda držiš slajs i strelicu unazad do beskonačnosti.

Dosadna je mnogo igra, pogotovo World Tour, mnogo se sporo razvija igrač po turnirima, osvojio sam 20 turnira, a igrač je tek 40 na amateur listi. Da ne pričam to što se aut jedva može pogoditi, jedino kada protivnik smečuje, a ti pokušaš da vratiš, tada može otići u aut, ili ako previše forsiraš drop shot. Prethodni deo mi je bio bolji. Jeste arkada, al' kao što su rekli i mene, ovo je mnogo velika arkada. I dalje mi je Top Spin 2 zakon.
 
E ljudi napravio sam!!!

Kako?
Uradio sam framwork kao sto je marcusnbg napisao, medjutim i dalje ne mogu da igram u dvoje - jedno na tastaturi a drugo na gamepadu. Moze li neko kome to radi da napise tacno sta je uradio, tj. kako je podesio kontrole?
Ja kad za player 1 stavim tastaturu - gamepad nikako ne radi; a kad za player 1 stavim gamepad - onda su mi komande duplirane (i tastatura i gamepad upravljaju sa playerom 1)...
 
Ja uspeo da 2 puta u roku od nedelju dana izbacim lopticu u aut,
al džabe kad mi niko ne veruje:d

Neko je pitao za tajne igrače.
Jedan od njih je Boris Becker i osvaja se kad pređeš arcade.
Mislim da je tu i Tim Henman i neka dva izmišljena lika.
 
Poslednja izmena:
...replay, kako ga iskljuciti ili prekinuti ubija me u pojam!!!.
 
...replay, kako ga iskljuciti ili prekinuti ubija me u pojam!!!.

jel provalio neko kako se iskljucuje replay point??

toliko smara da ne idem po lopticu kada znam da ce je zamalo udariti/promasiti, jer tada uvek krene prokleti replay...

inace igrica je prelaka protiv kompa :wave:
 
Poslednja izmena:
Jer primetio neko da kad igra federer, ponekad pokažu ložu i u njoj sedi ona njegova bucka sa ogromnom stomakom, kad igra nadal tu je onaj njegov tony montano. Još su uradili kod djokovica da u loži sedi trener i njegovi roditelji.
 
Dzaba mi sve to kada je igra u celini promashaj ove godine.Od svih koje sam ochekivao neshto ove godine ova me razocharala.
 
Nazad
Vrh Dno