Šta je novo?

[VIP] Promocije

Ima USSD na prepaidu za proveru kredita je *123#.
Provera stanja sa SMS na 1260 je besplatna i u roaming-u, a ostalo nisam isprobavao.
Kako je slanje SMS-a na 1260 iz rominga besplatno?

Možda ja nisam nešto shvatio, ali zar nije +500 na pretplatu za 1GB i +1000 za 3GB ?
Da, toliko "kostaju". Ali je telefon 7500 RSD jeftiniji uz paket od 1GB, a 15.000RSD jeftiniji uz paket od 3GB. Sto na 24 meseca ispada kao da placas 200/400RSD mesecno za 1/3GB.
 
Vip trenutno ima nekoliko dobrih kombinacija. Najvaznije je da cene idu dole. :)
 
Jedna stvar koju ne kapiram - SGS3 je jedva skuplji od SGS2/Note/Nexusa ;)
 
I ja sam pomislio da nisu takvi, pa sam pustio pun test sa CheckFlash-om. Sve je proslo bez greske. Tako da im je to pravi kapacitet, ali ne znam zasto varira od memorije do memorije.

Probaj da testiras Read i Write sa CheckFlash i CrystalDiskMark. I koliko memorije ti prijavljuje kao dostupno?

~3.8GB prijavljuje, a ne mogu da testiram ovim programima, jer nemam Windows. Pronacicu cu nesto da izmerim brzine kad dodjem kuci.

PS.
Pravi je kapacitet, testirao sam i ja (kopirao film tamo i nazad, pa poredio sa cmp). A i ne verujem da bi se igrali sa tako necim, ipak bi to bio jako los publicitet, jedino da su i njih kinezi prevarili. :)
 
Poslednja izmena:
Sta je super u tome? Flash za 300 din ili se nesto jos dobija?
Povoljan flash plus broj na poklon.

Ovo nije to :-/
Ja sa ovim brojem imam ovu 4 (random pokloni pri uplati 200din). Ja bih hteo da kupim odredjenu kolicinu megabajta.

Jesi siguran da to radi za prepaid? Nisam gledao, meni je iz prve sve radilo ali sam postpaid.
Da izgleda da ne radi za pripejd, mada ni u jednom trenutku nije to pisalo, poslao mi kod sms-om i sl..

NEMA! Da li namerno ili su glupi, ali nema USSD kodova kod VIP-a osim za jednu sitnicu kod prepaid.. (ne secam se koja...)
(namerno = u romingu se USSD ne naplacuje, ali slanje poruka za proveru stanja i slicno se naplacuje papreno :) - kupovina roming paketa, zvanje 1234, SMS na 1260 za proveru i promenu, SMS na 7777 za j***nu sekretaricu koje J*** racun u romingu :D)
Tacno sve im je preko sms-a ili poziva :(
A pripejd nista ni nema (ako izuzmemo one bonuse).

A ovi koji nisu dobri? :D

Za njih nema nista :d
 
Pi bre, a ja se bar nadao prepaid dopuni ;)
 
ne pitam za rođendansku promociju nego onu aktivaciju uz 1GB/3GB, da li se to može kombinovati sa ekomotivacijom ?

ako nisi saznao do sada... može. To bi ti izašlo 1400 dinara mesečno a imao bi smešno malo smartova. Možeš da uzmeš smart 1100 i 1GB sa rođendanskom promocijom, dobio bi telefon za džabe a plaćao bi 1615 dinara i imao bi 9,1 :D puta više smartova. To ti se daleko, daleko više isplati.
 
Presao danas sa telenora na vip, postpaid 600 paket i uzeo lg optimus l5 za 1 dinar. Ne treba mi nista bolje posto vec imam htc evo 3d. Neuporedivo bolja ponuda od onoga sto telenor nudi, dok su pre 2 godine kad sam potpisivao ugovor imali najbolju ponudu...

Nevezano bas za temu. Sta vi ljudi radite kad vam treba 3GB dodatak? Na telenoru sam imao 1GB, ne pamtim da sam neki mesec potrosio vise od 300-400Mb, imao sam nakupljeno zbog prenosenja maltene 4GB. A internet ne gasim, sinhronizacija non stop, malo youtube, fejs i slicno... Na sta vi potrosite toliko?
 
Ovo se i ja pitam, ja imam 1GB dodatak, potrosio sam od 18. do sada 500MB, ali od toga je:
- 100MB speed test da isprobam net ;)
- 250MB skidanje aplikacija sa Play Store-a, jer hocu da iprobavam kako radi :)
- ~60MB YT, jer hocu da isprobam kako radi ;)
I jedino stvarno korisno:
- 30MB Sky.fn
- ~30-40MB Skype :D
- ostalo browsing tu i tamo.
 
Pa pogledaš 3-4 HD snimka i ode 70-80 mb... Na surfovanje ode 500-600 mb, tapatalk 150-200 mb, chat (fb, talk, viber, whatsapp...) ode 50-ak... A gde je tu foursquare, Instagram, flipboard, na koje ode sve zajedno 100-ak mb... Eto ode... Ne računam Skype, jer ga ne koristim mnogo, ali eto ovo mi je mesečna potrošnja... 900mb imam i knap mi je baš...
 
600mb surf, 200mb tapatalk - ti ispada ovo radis samo na fonu, nikad na obicnom netu? :D
 
Pa slabo sam kod kuće ;) a i kad imam net onda mi je 900 mb taman :) društvo većinom hoće nešto da pogleda na YT i eto ode ;)
 
Kad se fensiras telefonom :p
 
ako nisi saznao do sada... može. To bi ti izašlo 1400 dinara mesečno a imao bi smešno malo smartova. Možeš da uzmeš smart 1100 i 1GB sa rođendanskom promocijom, dobio bi telefon za džabe a plaćao bi 1615 dinara i imao bi 9,1 :D puta više smartova. To ti se daleko, daleko više isplati.
Hehe, hvala za heads up, skroz sam zaboravio na taj rođendanski popust pošto su ga skinuli sa glavne strane :D
 
Hehe, hvala za heads up, skroz sam zaboravio na taj rođendanski popust pošto su ga skinuli sa glavne strane :D

samo obrati pažnju da traje do kraja nedelje ta promocija, ovo je već treći put ja mislim da su je produžavali.


Nevezano bas za temu. Sta vi ljudi radite kad vam treba 3GB dodatak? Na telenoru sam imao 1GB, ne pamtim da sam neki mesec potrosio vise od 300-400Mb, imao sam nakupljeno zbog prenosenja maltene 4GB. A internet ne gasim, sinhronizacija non stop, malo youtube, fejs i slicno... Na sta vi potrosite toliko?

Meni ode na tethering za notebook i slažem se da jeste malo mnogo za mobilni, ako ne mislite da radite tether nema apsolutno potrebe za 3GB.
 
Izvinjavam se ako je vec bilo negde objasnjeno ali meni sto vise promocija,veca zbrka :(
Naime uzeo sam dec`2010 zte telefon u vipu i tarifu 325,uskoro mi istice ugovor a stigle razne promocije pa me interesuje da li je izvodljivo da sada iskombinujem i uzmem primer zte skate uz tarifu smart 550 (ekvivalent 325 staroj).Da li placam telefon punu cenu 7490 i tarifu 1090 dinara ili rodjendanski popust(sta vec) i placam 799 dinara?
Ili da se "ubedjujem" i predjem na paket smart 1100,telefon za dinar i tarifa uz promociju 1115 dinara?
Jel ovo izvodljivo ili sam se ja malo zaneo i pogresno izracunao?
 
Rodjendanski popust ti vazi sa i bez telefona, a ako ne uzmes telefon imas i dodatnih 25% popusta.
 
ako moze mala pomoc: preneo bih broj iz telenora u vip, i uzeo samsung galaxy s3. posto nisam u toku sa promocijama u vipu, moze li neko da mi kaze cemu od popusta mogu da se nadam sada? (bilo na cenu telefona, bilo na cenu pretplate)?
 
Ako si vec potpisao i na ugovori ti ne stoji nista - nadaj se "skupoj skoli" jedino :) Ne zezam, nazalost.
 
... nisam nista potpisao, tek mi je cela akcija u planu... pa zato prvo pitam :)
 
Dobra kombinacija je telefon sa smart tarifom i internet dodatkom (1ili3 gb).
Uz sve to rodj. popust na pretplatu.
 
Yep - 1GB ispada 200, 3GB ispada 400 (375) mesecno tako - plus manje upfront.
 
znaci u toj kombinaciji dobijam popust na telefon zbog internet dodatka, a na pretplatu imam 10.000 popusta ukupno, pa to podeljeno na 24 meseca? jel rodj popust vazi i na internet dodatak ili samo na osnovnu pretplatu?
 
rodj. popust je fixni iznos podeljen na broj pretplata. tako da nema popusta na net dodatak.
 
Pa jel vazi jos uvek taj rodjendanski popust ili ne?Meni su veceras u poslovnici precutali pravo na taj popust(Kragujevac).
Doduse ja sam pitao da li mogu da produzim ugovor sada da bih uhvatio taj popust(istice mi 15.decembra) a oni su "ljubazno" predlozili da sacekam jer ce pred novu godinu biti vise ponuda.A i to je istina,tako sam ranije uzeo 325*2 prve godine ugovora.
 
Rođendanska promocija:
Promocija važi uz ugovornu obavezu od 24 meseca i traje do 31.08.2012.

Inače i meni je danas lik u poslovnici rekao da će pred novu godinu biti zanimljivih promocija, ali ne zna šta će biti u ponudi.
 
Ja mislim da bolje od ovoga 10k ne može :)
 
Moze - moze 25% na Smart tarife ;) (za manje je slicno - za vece nije)
U stvari - moze 50% :)
 
Nazad
Vrh Dno