Šta je novo?

[VIP] Promocije

xaxa, pa nije ekomotivacija - zaliha. Kakva glupost
 
Mozda su mislili dok traju zalihe kod potencijalnih korisnika usluga :d U slucaju Srbije gde svaka kuca ima po 10kg starih telefona, to znaci da ce ekomotivacija da traje narednih 1000 godina :d
 
Ta eko motivacija ce trajati sigurno jos dosta dugo, jer svakog puta produze promociju na jos 3 meseca, ta promocija je na aktivna vec 6 meseci sigurno....
 
I da je prekinu ubacice neku maltene istu ;)
 
A ekomotivaciju stari korisnici ako obnavljaju ugovor mogu da uzmu najmanje uz smart1200. Ispod toga nema šanse.....
 
Ono sto sam saznao kao proverene informacije kod vip-a, mozda ce nekome koristiti:

50% vise vazi do kraja januara, trajace dve godine kao i ugovor.
Pdv popust koji je bio pre ovoga, ne traje 2 godine vec godinu dana. Prva godina pod ugovorom bice sa pdv popustom, druga ce biti puna cena.
Korisnici koji naprave ugovor za standard tarifu za koje je vracen net sada, to ce takodje biti do kraja januara, nakon toga ponovo se izbacuje net iz ponude sa standard tarifom.
Postoji mogucnost prelaska sa tarife na tarifu ukoliko nije uzet mobilni uredjaj vec samo popust 25% bez mobilnog uredjaja, dakle prelazak sa standarda na smart iz meseca u mesec po zelji.
 
Да ли би неко упућен могао да ми каже поуздане, проверене информације о томе које промоције је могуће комбиновати и да ли је тако нешто уопште могуће?? (за нове кориснике)

Хвала
 
Ako ciljas na 50% vise uz pdv popust mislim da ne moze :D A bilo bi vr'!

Mislim da ni sami ne znaju sta su uradili sa ponudom, Sony XP uz ugovor na 2 godine i racun od 1897 din (smart 700 + 50% vise + 1Gb) kosta oko 19k din a uz standard 700 + 50% vise (1050 min, 1050sms i 700Mb), 1990din mesecno, ovaj telefon kosta 22990 din. Logika?

To ne moze, al moze 50% + 25% popusta bez fona, na to cu ja da idem

A jel moze 50% vise i ekomotivacija? :d
 
Poslednja izmena:
A da li moze 50% vise Smart-ova uz popust od 25% ako se ne uzme telefon? Trebalo bi da moze, ali da pitam za svaki slucaj.
 
Гледам шта могу да искомбинијем за моје. Уговори са теленором истичу. Тамо могу добити 50%, па гледам да ли овде може нешто слично. Оне треће не рачунам јер смо са њима имали само лоша искуства.
 
Ono sto sam saznao kao proverene informacije kod vip-a, mozda ce nekome koristiti:

50% vise vazi do kraja januara, trajace dve godine kao i ugovor.
Pdv popust koji je bio pre ovoga, ne traje 2 godine vec godinu dana. Prva godina pod ugovorom bice sa pdv popustom, druga ce biti puna cena.
Korisnici koji naprave ugovor za standard tarifu za koje je vracen net sada, to ce takodje biti do kraja januara, nakon toga ponovo se izbacuje net iz ponude sa standard tarifom.
Postoji mogucnost prelaska sa tarife na tarifu ukoliko nije uzet mobilni uredjaj vec samo popust 25% bez mobilnog uredjaja, dakle prelazak sa standarda na smart iz meseca u mesec po zelji.

A kakva je situacija sto se tice ekomotivacije na to ?
 
A da li moze 50% vise Smart-ova uz popust od 25% ako se ne uzme telefon? Trebalo bi da moze, ali da pitam za svaki slucaj.

Naravno, bilo koja tarifa 50% + 25% popusta bez fona ;) ja se razmisljam za smart 1200 + 600 = 1800 smartova sa 25% popusta 1490 din ili postpaid 700+350 minuta + 700+350 poruka +700mb interneta za iste pare uz popust od 25%. Inace da se zna 50% ne vazi za mb u standard tarifi, posto su i oni kao "promotivni".

@mige koliko sam upucen ekomotivacija moze samo uz pdv popust, uz 25% popusta ne moze svakako kad ne uzimas fon. A uz 50% vise provereno ne moze da se kombinuje.
 
Poslednja izmena:
Ekomotivacija moze samo ako se uzima telefon.

Ekomotivacija + telefon + 50% vise = Ne moze.

25% popusta im je standardno ako se ne uzima telefon + pdv popust 20% sto mu dodje 45% prvih godinu dana ko uzima bez telefona, a drugih godinu dana je valjda samo 25% i tad ne moze 50% vise smartova ili 50% vise u standard paketima.

Znaci moze 25% + 50% vise smartova.

Mozda ima jos nesto al' sam zaboravio.
 
Poslednja izmena:
pdv popust vazi samoza prvih 12 meseci ugovora.
 
Dobili su Sony Xperia J po prihvatljivim cenama i SGS 3 mini koji je povoljniji nego u telenoru ali i dalje kosta primetno vise od glavnog konkurenta Sony XP.
 
VIP je bas poceo Sony modele da prodaje, mozda i bude top end uskoro ;) Mada se ni MTS ne predaje tako lako, ali su cene LOL
 
Dobili su Sony Xperia J po prihvatljivim cenama i SGS 3 mini koji je povoljniji nego u telenoru ali i dalje kosta primetno vise od glavnog konkurenta Sony XP.

Ova Xpeira J je bezveze. Pre bi uzeo manju Xperiu U. Ima manji ekran ali ima bar dvojezgarac.
 
vredi li uzimati VIP SMART 400 umesto Telenor prenesi 100?
 
Ova Xpeira J je bezveze. Pre bi uzeo manju Xperiu U. Ima manji ekran ali ima bar dvojezgarac.

Tacno, e sad ima ljudi koji hoce 4'' ekran po svaku cenu..

Ipak sam pogresio u vezi cena.. nije Xperia J tako jeftin telefon..
 
Poslednja izmena:
Mnogi se nadaju ovoj plus onoj akciji i popustu i ovome i onome....
Cinjenica je da je VIP odredio da se NE MOZE kombinovati ni jedan popust ili akcija sa drugom
dakle, ne moze 50% vise za 25% manje niti 50% vise i ekomotivacija ili koja god druga kombinacija.

3 puta sam bio u VIP poslovnicama i svuda je prica ISTA.
 
50% vise moze uz 25% popust jer ne uzimas telefon.
 
Potvrdjujem ovo sto je Septimus rekao, a i ja sam stranu unazad objasnio sve kako moze i ne moze.
 
Pise sve lepo na sajtu ali neke stvari mi i dalje nisu jasne a kapiram da ovo jos nekoga zanima :

Koja je logika da telefon, konkretno Sony XP kosta 22990 din u opciji smart 700 (1990 din mesecno) koji sadrzi 700 min, 700 sms i 700Mb i to jos minuti i poruke mogu da odu na po 1050 mesecno ako se iskoristi promocija 50% vise a isti telefon u opciji - smart 700 + 50% vise, to je 1050 smartova ukupno, 650 min i 400 sms npr. , kosta 19490 din? Znaci 2 godine placas 100 din visi racun a telefon kosta oko 3500 din vise nego u ovoj drugoj opciji.

O promocijama sve lepo pise na sajtu, i uglavnom ne mogu da se kombinuju ako se uzima telefon.

Sad me najvise zanima ovo,
hocu da uzmem Sony XP u standard 700 paketu, fon kosta 23k din ali ako ne trazim 50% vise promociju onda mogu da iskoristim pdv popust u narednih godinu dana, znaci 1 god bi mesecni racun bio 1658 din a posle toga 1990 din, i uz sve ovo mogao bih da dobijem pripejd karticu i Samsung Keystone 2, da li je ovo tacno? I koliko dugo u standard 700 traju ovi Mb, i oni su kao neka promocija, da li 2 godine ili krace?

Ovo je u mom slucaju ok opcija, sad cu da uporedim sa smart 700 + 50% vise - znaci ako uzmem standard 700 bez 50% vise, imacu 700 min, 700 sms, 700 Mb, to je sasvim dovoljno jer bih zbudzio neki ruter za sbb net i kuci ne bih uopste trosio ove Mb iz paketa mada i inace nemam naviku da surfujem preko mob osim ako ne moram, 1 godinu bih placao 1658 din zbog pdv popusta a posle toga 1990 din. Sony XP bi kostao 23k.
A ako uzmem smart 700 sa 50% vise i 1Gb net dodatak, imao bih 650 min i 400 sms npr i 1Gb neta, mesecni racun bi bio oko 1900 din, 2 godine ali je Sony XP jeftiniji i kosta 19490 din.

Sad mislim da ovo nije pominjano u temi i da zanima mnoge - kako funkcionise taj dz net, edge, kada se potrosi net dodatak od 1GB, da li krece da trosi preostale smartove ili ih ne dira i koristi pravi bestplatan edge?:)


Mislim da je ovo jako bitno, 1050 smartova nije mnogo i ne smem da zamislim da nekome ostane neka radio aplikacija upaljena nocu, pa da net pojede preostale smartove.

Sada mi je ova prva opcija, standard 700 sa pdv popustom i mesecnim racunom 1658 din 12 meseci i posle 1990 din, Sony XP za 23k din + keystone 2 nekako bolja opcija od placanja 2 godine za 1050 smartova i 1Gb neta. Kapiram da bi mi ruter stedeo ovih 700 Mb koji bi se trosili polako jer ih ne bi koristio sa skidanje aplikacija, net radio itd, mozda samo YT povremeno, rezultati.. I da li bi u ovoj opciji dali fon na 6 rata kao novom korisniku?

Nadam se da ce neko procitati ;)

A inace evo sta pise za onaj Samsung Keystone tj o Zelim bolje od dobrog promociji :

Prepaid paket sadrži Samsung Keystone telefon i prepaid karticu sa promocijom "Želim bolje od dobrog".

Keystone 1 prepaid paket važi uz tarife Smart 400, Sigurica 2000 i Standard 250, dok Keystone 2 važi za tarife više od pomenutih. Ponuda važi za privatna lica uz sve aktuelne postpejd promocije: 50% više svega, Popust u iznosu PDV-a i Vip ekomotivaciju i traje do 31.12.2012. ili dok traju zalihe.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno