Šta je novo?

[VIP] novi telefon u timu

cika Radule

Slavan
Učlanjen(a)
13.04.2008
Poruke
55
Poena
309
ako slucajno vec postoji ova tema (nisam je video) unapred se izvinjavam zbog spama...

u pitanju je ne znam koji sagem (kako mi se cini) + 1000 SMSova + 1000 MMSova + 1000 bonus kredita za 999 dinara (verovatno plus PDV)

elem, da li neko zna nesto vise o ovoj akciji - kakav je telefon, da li ti svi bonusi vaze samo u mrezi i sl...
 
evo, da odgovorim sam na deo pitanja...
saznao sam da svi ovi bonusi vaze samo u VIP mrezi
ali, o telefonu i dalje ne znam nista, pa ako je nekim pukim i apsolutno nemogucim slucajem neko imao nekakva iskustva :) neka javi ovde
 
solidan fon za te [are. malo gluplja tastatura, baterija manje vise ok s obzirom na velicinu, to je sagem226 poz
 
hvala druze na odgovoru...
mislm da cu ga ipak uzeti
 
Nije 226 nego 231.
Meniji su isti.Tastature se razlikuju.226 je "glasniji" od 231 ( i zvono i zvuk pri razgovoru ).Baterija drzi 2-4 dana.

Za 999 dinara,sasvim OK telefon.
 
baksuz! :wall:
zvao sam ih danas i sve je rasprodato... ima neka mala sansa da ce sutra biti pusten jos jedan paket, ali....
 
Pravo pitanje je da li je zakljucan i ako jeste koliko kosta dekodiranje za taj model?

I u cemu je problem sa VIP-om da pisu Vodafone 231 umesto Sagem 231?
 
Poslednja izmena:
Telefoni su zakljucani na VIP mrezu.
Radi se o telefonima pravljenim za operatere iz Vodafon grupe - pa se i prodaju kao Vodafone.
 
jel 100% da su zakljucani???
uzeo sam kod njih u600 (ono kad su pocinjali da rade) i nije zakljucan (064 kartica mi normalno radi)
 
Zakljucan je na 061 101%!

I mene zanima koliko kosta dekodiranje...
 
meni je za dekodiranje 226 u septembru otislo 800din... nemam pojma za 231,ali ako neko tvrdi da su isti...pregledajte oglase za dekodiranje...
 
Poslednja izmena:
Mozda mi imamo lose iskustvo sa sagem telefonima koji nikad zvanicno nisu dosli kod nas nego su uvek skidani sumnjivim softverom sa tudjih mreza pa nikad ni nisu radili kako treba, ali samo ime Sagem nije za potcenjivanje. To je slicno kao kad bi umesto imena Siemens koristili ime provajdera.
 
Za taj novac sasvim ok telefon. Ako vam treba osnovni mobilni telefon i ne trebaju vam igrice, kamera i ostali "ne-telefonski" dodaci, odlican je.

Zakljucan je za VIP mrezu 100%. A dekodiranje u prodavnicama je 20e :)S). Ne znam da li se moze naci jeftinije.

A telefon se zove VIP, a ne Sagem, iz tog razloga sto je VIP otkupio taj model telefona od Sagema i dao mu svoju oznaku. Nema tu niceg cudnog jer se to u inostranstvu vec dugo radi.
 
ljudi, nije telefon samo sa osnovnim komandama - ima i SUDOKU :D
meni od toga vise ne treba...
iako nije mogao da se naruci preko korisnickog u poslovnici je bilo jos modela, tako da sam uzeo
sasvim sam zadovoljan njime (nadam se da ce tako i ostati)
 
mnogo je bolji c260 za 1499, bar "lici" na telefon...
 
2 godine.
 
Ne znam za vas, ali mene i devojku ovaj telefon ozraci zive! Posto smo uzeli oboje po telefon i broj, pricamo u mrezi, i i mene i nju toliko boli glava posle samo 1 minuta razgovora sa njim, i oboma nam je glava toliko vrela da je to strasno. I to se OBOMA desava iskljucivo posle razgovora! Dekodiranje za njega je 1000 dinara, ali se ja debelo razmisljam da li da ga bacim... Ovaj telefon toliko zraci da je to strasno... Nikada nista slicno u zivotu nisam video a kamo li osetio... Inace za 1000 dinara je super (osim radijacije :D), ali 226 ima bolji ekran i brzi je...
 
Poslednja izmena:
Ko zna o cemu pricate pa vam se usija glava :D :D :D
 
Ode u signature :d .
 
Ahahaha, eto i ja da budem i necijem potpisu... :d

Slucajno naleteh na tvoj post i kada sam ti video potpis, pocepao sam se od smeha!
 
Pa ako se doda i tih 1000 za dekodiranje, onda se ne isplati kupovati... Za nekoga ko ce ga koristiti na vip mrezi vec je druga prica.
 
Nazad
Vrh Dno