Šta je novo?

VIEWSONIC VX2703mh-LED

balls2yousir

Cenjen
Učlanjen(a)
21.09.2010
Poruke
143
Poena
180
Ima li neko iskustva sa ovim modelom? Mane, prednosti? Koristio bih za Gaming najvishe.
 
Ako mozes ispruzi se jos malo i uzmi ViewSonic VX2770SML-LED IPS.
 
Znam za taj model ali sam se raspitao vec, rekli su mi da revizije nove sto su izbacivali imaju problema sa probijanjem bijele boje. Pa sad...
 
Pa uzmi nesto od LG-a, ne znam koliko novca mozesh da izdvojish?
 
Znam za taj model ali sam se raspitao vec, rekli su mi da revizije nove sto su izbacivali imaju problema sa probijanjem bijele boje. Pa sad...

Ti sto su ti to rekli su te slagali...
Imam taj model...
Bela boja je najnormalnija...

Postoji doduse probijanje u donjem desnom uglu, ali je to standardno za sve IPS monitore... A nije ni bitno jer ga neces primetiti osim kada je pozadina skroz crna... A ni tada nije strasno...
 
Ti sto su ti to rekli su te slagali...
Imam taj model...
Bela boja je najnormalnija...

Postoji doduse probijanje u donjem desnom uglu, ali je to standardno za sve IPS monitore... A nije ni bitno jer ga neces primetiti osim kada je pozadina skroz crna... A ni tada nije strasno...

Dobro da se javi konacno neko ko ima na forumu. Ja iskreno ne znam od vecine dodushe ne odavde cuh da su vracali na reklamaciju.

A misli sam da uzmem jedan 27inch budzet monitor jer mi treba, a ne kosta mnogo.

Mozesh li mi joshe detaljnije opisati ovako, ima li Ghostinga u igrama, itd.
 
Nisam video nikakav ghosting u igrama... Od brzih igara probao sam battlefield 4 i poslednjeg betmena, i stvarno nista od tih stvari nisam primetio...

Ja stvarno ni jednu jednu zamerku ne mogu da nadjem monitoru... Jedino mozda da ima vecu rezoluciju, ali takvi monitori sa vecom rezolucijom su minimum duplo skuplji od ovog modela...
Pre nego sto sam ga kupio i ja sam citao slicne komentare kao i ti, kako ne valjaju nista i nekakve revizije i slicno (to je pisao neki tip na it-svet-u), i plasio sam se da mi ne upadne suntav model...
Ali kada sam ga uzeo i probao odusevio sam se monitorom...
Boje su prelepe, a za gledanje fimova je fenomenalan...
Evo opisa iz sveta kompjutera ako nisi video do sada:http://www.sk.rs/2013/05/sktd11.html

Kostao je oko 26-27 hiljada, i za te pare stvarno ne moze da se kupi IPS 27'' monitor kod drugih proizvodjaca.. I uz sve to nisu ustinuli na kvalitetu..
 
Nazad
Vrh Dno