Šta je novo?

video plejer koji se ne instalira

prle83

Slavan
Učlanjen(a)
20.11.2005
Poruke
155
Poena
319
Jel znate za neki plejer koji moze da se pokrece bez instalacije, ili pak neki koji je totalno besplatan, kako za privatne tako i za poslovne korisnike?

pokušao sam da pretražujem forum, ali nisam video korisne informacije
 
KMPlayer, ne instalira se, a i besplatan je:
 
Moze KM i da se instalira, sve zavisi shta skinesh :)
Inache definitivno preporuka jer je vo po meni najmocniji player ternutno.
 
hvala ljudi :) valjda ce zavrsiti posao, tek cu da skinem

imam sluzbeni komp, i imam wmp, ali nemam kodeke za neke filmove, i ne moze da ih skine, pa mi je useless, mada nisam se ni trudio da ga osposobim, mozda i moze, ovako ce biti bolje sigurno :)
 
Ako oces bez codeca KMP je pravo resenje za tebe - ne instalira se i ima u sebi kodeke
 
Pored toga shto ti ne trbaju kodeci ovaj player pushta i DVD tako da je kompletno reshenje. Sve u svemu odlichno stvar!
 
Pusta cak i video fajlove koji su zapakovani u arhivu:banana:
 
Moze da se koristi i za gledanje TV-a(tv-kartica).
Definitivno po meni najbolji video player.
 
Poslednja izmena:
Ako oces bez codeca KMP je pravo resenje za tebe - ne instalira se i ima u sebi kodeke
Bez codeca je prosto neverovatan player Fusion:

http://www.fusionmedia.org/

Free, izuzetno mali, sa FFdshow otvara i hrpu formata za koje ne kaže da ih otvara (npr. FLV), uz VobSub može da prikazuje i titlove... Jedini razlog zašto ga ne koristim za gledanje filmova je to što se nisu setili da blokiraju da monitor ode u off/suspend dok je player aktivan.

EDIT: sad naknadno videh da čovek traži player koji sadrži u sebi kodeke, onda ovo nije za to. Ali je svakako zanimljiv.
 
Poslednja izmena:
crystal player?

ima vrlo zanimljive opcije na funkcijskim tasterima.


EDIT: vidim da je napredovao. Verzija koju sam probao pre nekih 2 godine je bila samo exe fajl.
 
Poslednja izmena:
Još jedna preporuka za KMPlayer. Najkompletniji player, a uz to i freeware.
 
Evo nateraste i mene da skidam taj KMPlayer, a nisam ni tražio player. :D Inače koristim mv2player koji se na žalost ne razvija više. Mislim.
 
Jos uvek nije izasao player zbog koga cu prestati da koristim media player clasic.
 
Vrh Dno