Šta je novo?

Veliki problem, Windows XP

slaovljubmcd

Slavan
Učlanjen(a)
25.10.2008
Poruke
16
Poena
304
Slucajno sam oriso usera sa kojim sam ulazi u win xp, obrisao sam ga tako sto sam usao u control userpasswords2 i tako ga obrisao, sada ne mogu da udjem u win , a kada probam u safe modu da udjem u win nece da mi udje preko administratora i guest, sta da radim ima li neko resenje, jer mi se puno dokumenata vaznog na desktopu. POMAGAJTE
 
Koji si nalog obrisao? Ako je neki koji si kreirao onda možeš opušteno preko Admin naloga, samo uzmi neki programčić za razbijanje passworda i enejblovanje naloga i miran si...
 
nece da mi udje probao sam tako, sve zivo sada pokusavam da uradim . Znači safe mode nista ni admin ni guest, a obrisao sam glupi nalog slučajno jer sam hteo da skinem win log da mi se ne pojavljuje ( brzopletost )
 
Odradi repair windowsa, sto se mucis, do sad bi zavrsio poso.
 
Ne znam da li može čist copy nekog drugog naloga da pomogne u ovom slučaju, ali repair bi trebao da može da reši problem...
 
Ne znam da li može čist copy nekog drugog naloga da pomogne u ovom slučaju, ali repair bi trebao da može da reši problem...

Nisam probao repair, sve sam moguce probao samo to nisam , a da li moze da se radi repair posto je win nemacki da ne napravi neki problem. Jos mi samo to ostaje i da se nadam da ce da proradi.
 
Nazad
Vrh Dno