Šta je novo?

Valve VR headset

Kacim na youtube ovaj dan 2(utorak) pa stavljam link :) Dan 3 ce biti sutra, stvarno nisam stigao :)
 
Ostadoh dužan i ovaj treći dan, izvinjavamo se što kasnimo, bili smo u gužvi ovih dana :)


 
Kazite vi meni kakvo je iskustvo VR sto se tice nosenja ovog cuda na glavi, da li je tesko, da li se znoji glava i koliko dugo se u komadu moze ovo nositi....
 
jel ima neka tema za VR uredjaje i microsoft holo, trazim i ne mogu da nadjem? bas me zanima kakav je filing i kako to sve izgleda pa se razmisljam da uzmem google cardboard jer je jeftin? za sad ne bih davao vece pare na opremu
 
Kazite vi meni kakvo je iskustvo VR sto se tice nosenja ovog cuda na glavi, da li je tesko, da li se znoji glava i koliko dugo se u komadu moze ovo nositi....

Prezentacija je trajala 25-30 minuta i Vive je udoban maximalno. Verovatno je drugacije posle 2 sata, ali za ovako kratak period nikakva nelagoda nije bila prisutna.
Toliko se udubis u taj virtuelni svet da najmanje obracas paznju sta ti je na glavi i koliko je tesko.
 
Nazad
Vrh Dno