Šta je novo?

Uz MSI 8800GTS i igra ?

zdravko

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
02.02.2003
Poruke
1,525
Poena
349
Upravo sam narucio konfiguraciju koja mi stize u ponedeljak. U njoj se nalazi MSI NX8800GTS 320MB graficka. Malo sam gledao po netu i video da uz nju dolazi i originalna igra Company Of Heroes.
Pitanje je sledece: da li se ova igra dobija samo kada se u prodavnici kupi zasebno graficka ili i ja mogo ocekivati da cu uz konfiguraciju dobiti i ovu igru ?
Pa sama originalna igra vredi 30-40 evra, ne bih da me potkradu.
 
Upravo sam narucio konfiguraciju koja mi stize u ponedeljak. U njoj se nalazi MSI NX8800GTS 320MB graficka. Malo sam gledao po netu i video da uz nju dolazi i originalna igra Company Of Heroes.
Pitanje je sledece: da li se ova igra dobija samo kada se u prodavnici kupi zasebno graficka ili i ja mogo ocekivati da cu uz konfiguraciju dobiti i ovu igru ?
Pa sama originalna igra vredi 30-40 evra, ne bih da me potkradu.

Uz microstarove graficke ide igra, ali na sajtu pise da je opciono i da zavisi od distrubutera, da li je oem verzija karte ili je Bundle verzija to se raspitaj... ja kada sam uzimao konfu sa rx800 sam dobio uz nju tri igre i sve ostale diskove... ja mislim da ces dobiti al raspitaj se koju si verziju dobio... oem ili bundle...
Oem verzija se dobija u kesici i driver a bundle dobijas u kutiji sa svim potrebnim i nepotrebnim stvarcicama... al msi je jedan od proizvodjaca koji u bundle verziju dodaju i igre... a npr. gainward sa svojim grafickama koja se dobija u kutiji daje samo driver,knjizicu i kabal sa kompozitnim ulazima i to je to...
 
Ja nikada nisam dobio igru kada sam kupio MSI karticu. I to sam dva puta kupovao i ništa, mada se nisam ni nadao.
 
Ja sam dobio tri igre uz ASUS N7600GS ali su igre bile malo starije:p
 
uz MSI 5900SP je isao pak od 12CD-a, bilo je ako se secam 8 igara, ukljucujuci i morrowind original +TES construction set. Uz ovaj MSI 1900XT sam dobio original (sa sve DVD box pakovanjem) Heroje V, Uz leadtek karte je isao Splinter Cell pandora tommorow i kasnije Chaos theory (imam i jedno i drugo :) ), Uz BFG ide ili neka mjca, nalepnica, skejteri za misha i tako neke stvarcice...ASUS uglavnom daje neke sklj igre, poslednje cega se secam da su davali je bio "King Kong The Game" :D

Sto se tice originalnog pitanja, trazi sve kutije od svih komponenti koje su ugradjene u konfu. Verovatno ce ti ih dati i ovako i onako posto prodavcima to i tako smeta i pravi djubre. Ako dobijes kutiju od MSI-a tog, vidi da li ima na omotu napisano da ide igra uz nju, ako pise onda bi trebalo da je dobijes sem ako je neko u servisu nije spakovo sebi u dzep :)
 
Igru nećeš dobiti jedino ako ti je u servisu gde ti budu sklapali komp izvade i uzmu sebi:)
 
.... ako pise onda bi trebalo da je dobijes sem ako je neko u servisu nije spakovo sebi u dzep :)

... a onda pozoves trzisnu inspekciju, oni nateraju prodavca da ti da igru, zatvore mu radnju (LoL) .... i zivis srecno do kraja zivota (graficke)! :d
 
Uz pomenutu kartu ide CoH i demo Warhammer DoW-Dark Crusade.Igra ide obavezno, znaci trazi je ako ti kojim slucajem ne daju.Inace idu jos i 2 dvi adaptera, s-video i PbPrY kablovi i adapter za napajanje (mulex to 8 pin).Sve si to platio.
 
ja sam uz svaku msi graficku dobijao igre, i bio sam posten pa sam te iste igre davao kupcu mojih polovnih karti :)
 
Uz Gigabyte 8800gts , dobio sam original Dawn of War. Ostalo im u magacinu. pa da se ne baci.
 
Igru nećeš dobiti jedino ako ti je u servisu gde ti budu sklapali komp izvade i uzmu sebi:)

a to rade chesto... bash zbog toga treba naruchiti komponente i sam sastaviti... Ja sam uzeo skoro celu konfiguraciju u jednoj firi ali sve posebno, da me ne bi tako ispalili...
 
a to rade chesto... bash zbog toga treba naruchiti komponente i sam sastaviti... Ja sam uzeo skoro celu konfiguraciju u jednoj firi ali sve posebno, da me ne bi tako ispalili...

Na kutiji od graficke je uvek naglaseno ako idu neke igre uz nju, tako da je to siguran nacin provere. Mada nije mi bas najjasnije zasto uopste uzimati konfiguraciju tamo gde sumnjas da ti nece dati sve sto ti pripada?
 
A sta ide uz MSI 8800 ULTRA:)?
 
Nazad
Vrh Dno