Šta je novo?

Uticaj Wi-Fi Signala na zdavlje

Meni je nekako logicno da ako mobilni telefon vise trosi bateriju da se konektuje na 3G, nego na WiFiju, da je to jos gore, jer se ponasa i kao prijemnik i kao predajnik, dok ovamo vise kao prijemnik, neka moja logika.

Mada WiFi signal uopste nije ni problem kad cim izadjem na ulicu u vecini gradova u Srbiji u radiusu od 2km sigurno ima neko mesto gde je bombardovano osiromasenim uranijumom koji ima half-life od par miliona godina, tako da se za WiFi i ne brinem.
Ako cu da se brinem sto me "sibaju" wifi signali, posle cu da se brinem sto me sibaju i "2G, 3G, LTE, 4G (daj boze za ova zadnja 2)" signali isto, i to vodi iz ludila u ludilo.

to je 21. vek
deal with it
 
WiFi je ...

... korumpiran.

:lupko:

:wall:
 
Osiromašeni uranijum je toksičan zbog soli koje se stvaraju od čestica prilikom udara u metu. Te soli ulaze u zemlju, pa u biljke i životinje te na kraju mogu završiti u organizmu čoveka.
Radioaktivnost mu je mala, svakako opasna, ali je glavni problem hemijska toksičnost.

Wifi na telefonu radi u oba smera i kao prijemnik i kao predajnik. Ne radi non stop vec samo kada ima saobraćaja.
 
Aman ljudi, alu folija je bar jeftina. Koristite je umesto posteljine, i ne brigajte što komšija ne gasi WiFi.

:d :d :d
 
Slične teme su već nekoliko puta pokretane, i po pravilu su su se zagušile besmislenim teorijama zavera, paranojama, "dokazima" u vidu YT linkova i nadrilekarskih sajtova i subjektivnim "osećajem" o štetnostima EM zračenja... ...koje jeste štetno, da se ne lažemo, ali ono dokazano šteti samo pri velikim intenzitetima. Pri malim, štetniji su duvan/alkohol/konzervans/koka-kola/hlor, pesticidi/herbicidi/insekticidi ("stručno" korišćeni od strane naših poljoprovrednika), decenijama smo sedeli pred CRT katodnim cevima (i preživeli), a da ne pričamo o višečasovnom samo sedenju (pa i za računarom)...

Za WiFi, pa, dovoljno je da vam nije baš pored glave, na pola metra.

Tačno je da nekome WiFi smeta, i da lepše spava kada je WiFi pored njega isključen, ali jedini pravi dokaz je da ta osoba proba da spava pored rutera za koji ne zna da li je isključen ili nije. Ili pored zida iza kojeg se ruter možda nalazi a možda i ne. Tek tada iz takvog "istraživanja" isključujemo subjektivno. Ko veruje da mu EM zračenje smeta, i pokuša da spava dok zna da je izložen EM zračenju, naravno da će loše spavati, jer zna da je tu nešto što "zna" da mu smeta. I opustiće se tek kada zna da toga više nema, i tada će lepo spavati.

Dakle, ko zna da mu ruter smeta, neka proveri dal' je zaista hipersenzitivan na EM zračenje, a to će najbolje proveriti ako prouči raspored planeta u natalnoj karti, skenirani dlan neka pošalje stručnjaku za tu oblast na analizu, i neka za svaki slučaj posmatra Sunce ujutru i uveče da neutrališe akumulirane elektromagnete u telu. Naravno bos, da bude uzemljen.

:p :D :d

Egzakli. :)
 
Aman ljudi, alu folija je bar jeftina. Koristite je umesto posteljine, i ne brigajte što komšija ne gasi WiFi.

:d :d :d
Ne vredi. Pokušao sam. Jako puno šuška i ne možeš zaspati nikako. Pokrio sam glavu i telo, ali ne vredi. Hladan vetar je neki pirkao i onda je hladilo i foliju, pa sam se smrzao.

Ko može nek spava sa folijom kome ne smeta. Meni nažalost smeta :(
 
Samo se vi zezajte, švedska vlada plaća ljudima krečenje stana specijalnom farbom koja ne propušta em talase u slučaju da osoba ispoljava simptome preosetljivosti na tehničke em talase :)

Bio dokumentarac na tu temu pre nekoliko godina gde se jasno vidi razlika u razmišljanju švedskih i britanskih zvaničnika. Britanci ignorišu problem, kažu em preosteljivost ne postoji, dok su Šveđani prepoznali problem pa im čak kreče stanove, ili ako nekom detetu u školi smeta vajfaj uređaj u učionici, urađaj biva izmešten.

Mislm da mobilni telefon pored kreveta ne predstavlja opasnost da mora da se isključuje jer se on samo povremeno javi stanici, ali zato ako imate signal bazne stanice koji je usmeren ka vašoj sobi, to je problem.

Problem sa tehničkim em zračenjem koje narušava zdravlje prepoznat je odavno, pa tako ja imam ovaj uređaj koji je napravljen još u Zapadnoj Nemačkoj a čija je namena da vrati narušen balans u organizmu. Primetite da ima podešavanje frekvencije 7,8Hz koju je neko ovde u temi pomenuo. To je Šumanova rezonanca, tj, simulira glavnu frekvenciju Zemljinog prirodnog elektromagnetnog polja uz koju se život sve vreme razvijao.

DSCF5108.jpg
 
Pa da, tačno od tada i raste sterilitet

Upravo, sve je manje ljudi zbog steriliteta uzrokovanog mobilnim...covecanstvo je sa 5 milijardi iz 1990, spalo na samo 7 milijardi koliko nas danas ima(mereno metodama kojima je izracunato pojeftinjenje prevoza sa 73 na 90 dinara.[emoji2] [emoji2] )
 
Aman ljudi, alu folija je bar jeftina. Koristite je umesto posteljine, i ne brigajte što komšija ne gasi WiFi.

:d :d :d
@ 1:51
[youtube]urglg3WimHA[/youtube]

Čekam još samo to da se u temi pomenu vakcije, haarp i domaća slanina :D
 
Poslednja izmena:
^^ Sada sam tražio da li ima neka vakcina što štiti od WiFi signala, i ne mogu da nađem. Na čega tačno misliš?!?

:d
 
Vrlo zanimljiva tema, ja sam posle vesti iz Kurira poceo da iskljucujem WiFi ruter nocu i san mi je kvalitetniji, iako ne postujem ono 23-01h-najvazniji san jer lezem kasnije.

Citajuci o EMF zastiti ne samo od rutera nego i od baznih stanica shvatio sam da je to poprilicno skup hobi kao prvo, kao drugo koje su garancije ako spavas u faradejevom kavezu nakon ustajanja organizam nije oslabio pa dozivi stres od naglog izlaganja. Kao kad bi se nonstop tusirali toplom i hladnom vodom, nece li tad brze nastupiti infarkt nego kod postepene promene
Zato mislim da je prava zastita od EMF radijacije poboljsana ishrana.

Na primer krkas orahe koji su bogati Omega 3 i antioksidansima za 1300 dindzi mesecno (25gr dnevno) i na konju si :d
 
Poslednja izmena:
Upravo, sve je manje ljudi zbog steriliteta uzrokovanog mobilnim...covecanstvo je sa 5 milijardi iz 1990, spalo na samo 7 milijardi koliko nas danas ima(mereno metodama kojima je izracunato pojeftinjenje prevoza sa 73 na 90 dinara.[emoji2] [emoji2] )

1990, nije se mobilni ni koristio, do 2000.
A naš godišnji priraštaj je oko -30.000-50.000.
Imamo oko 2/3 jednog deteta po mladom bračnom paru.
I?
Nema steriliteta?

Zato mislim da je prava zastita od EMF radijacije poboljsana ishrana....

Dobra klopa nikad ne škodi, ali PRAVA zaštita od viška elektrostatičkog elektriciteta, je garderoba životinjskog porekla, koža, krzno i vuna.
Iliti prevedno na naše uslove, vunene čarape. One skupljaju višak struje sa našeg tela, kao male baterije. Vrlo prost mehanizam.
 
Poslednja izmena:
i ispolje pun potencijal :p

Evo, dobismo (elektrostatički) potencijal.
2uh3dht.gif
 
1990, nije se mobilni ni koristio, do 2000.
A naš godišnji priraštaj je oko -30.000-50.000.
Imamo oko 2/3 jednog deteta po mladom bračnom paru.
I?
Nema steriliteta?

:D:D:D
Mobilni se masovno koristi od kraja sedamdesetih.
Sterilitet=nemogucnost reprodukcije aka corci u jajima i jajnici na godisnjem.
Sterilitet nije to sto imas jedno dete.:) Na to uticu drugi faktori, a ne wifi i zracenje telefona,jer tom logikom u Kini ne bi vise bilo ljudi, s obzirom da trenutno imaju preko milijardu registrovanih korisnika mobilnih aparata.
 
Upravo, sve je manje ljudi zbog steriliteta uzrokovanog mobilnim...covecanstvo je sa 5 milijardi iz 1990, spalo na samo 7 milijardi koliko nas danas ima(mereno metodama kojima je izracunato pojeftinjenje prevoza sa 73 na 90 dinara.[emoji2] [emoji2] )
А ти да си мало истражио сазнао би да је природни прираштај највећи баш тамо где нема елекромагнетног зрачења . Индија, Кина, Африка, Јужна Америка, Азија… И колико људи у тим регионима болује од стерилитета и тумора тестиса/јајника ? А колико у бајним развијеним европским држвама и оној најбајнијој Северној Америци? Ја се питам како неки људи напуне 30 година а да им је ниво резоновања на нивоу првог разреда.
 
:D:D:D
Mobilni se masovno koristi od kraja sedamdesetih.
Sterilitet=nemogucnost reprodukcije aka corci u jajima i jajnici na godisnjem.
Sterilitet nije to sto imas jedno dete.:) Na to uticu drugi faktori, a ne wifi i zracenje telefona,jer tom logikom u Kini ne bi vise bilo ljudi, s obzirom da trenutno imaju preko milijardu registrovanih korisnika mobilnih aparata.

1. U flimovima o Džemsu Bondu, da.
2. Čemu onda akcije države veštačke oplodnje za 1000 mladih parova? Zbog viška jaja?
3. Imaju sada, a to i nema veze sa temom, koliko ima Kineza sada. Nisu ih imali pre 50 godina.

Evo, dobismo (elektrostatički) potencijal.
2uh3dht.gif

Možeš se smejati do sutra /mada mi ovo više liči na kerebečenje nego na smejanje, al aj sad, nijanse su to.../, ali engleski specijalci nose vunene čarape i dan-danas. Baš me zanima što?
 
Poslednja izmena:
Da nije radioaktivna kontracepcija u pitanju?
2uh3dht.gif
 
i steriliteta.:D


Pobednik.:D
@okmijun
Malo instant edukacije, bezicne radio veze jos u drugom svetskom ratu, prvi mobilni 1973, masovno 1979, u Srbistanu tek 1995.:D


А ти да си мало истражио сазнао би да је природни прираштај највећи баш тамо где нема елекромагнетног зрачења . Индија, Кина, Африка, Јужна Америка, Азија… И колико људи у тим регионима болује од стерилитета и тумора тестиса/јајника ? А колико у бајним развијеним европским држвама и оној најбајнијој Северној Америци? Ја се питам како неки људи напуне 30 година а да им је ниво резоновања на нивоу првог разреда.

Da si pomenuo samo Afriku i to tamo, Kongo, Nigeriju, Cad, pa i da kazem ok, nema zracenja, ili plemena u prasumama amazona, al tu onda i nema medicinskih podataka..Ali jednu Aziju, u njoj Kinu i Indiju, Aziju kojoj pripada Rusija ili jedna Juzna Koreja, koja je tehnoloski Olimp, pritom svaka od njih nuklearne sile(ili samo koriste nuklearnu energiju poput Koreje) , i jos povezujete sterilitet sa mobilnim telefonom i wifijem....pa ja bih se samobanovao sa bencha i trazio neki kurir-zavera forum.Toliko o rezonovanju.[emoji2]
 
Poslednja izmena:
... što izaziva talase na krevetu.
biggrinlove.gif


Misterija rešena. :D
 
Poslednja izmena:
Meni je otac Pajsije osvestao ruter te nema uticaja necastivog i zlog jezuitsko-vatikanskog zracenja na moje psiho-fizicko zdravlje.
 
Nazad
Vrh Dno